Založ si blog

Definícia fašizmu podľa Matky Terezy

„Nie je problém nasýtiť chudobných, ale nasýtiť bohatých.“
Fašizmus je ideológia, ktorá ľuďmi manipuluje v záujme nie ľudí, ale veľkých peňazí. A to sa deje dnes na Slovensku stále vo väčšej miere!
Informačná hystéria dnešnej doby je hlavne lož. Lož, ak nie je sama fašizmom, tak podporuje jeho bujnenie.

Príkladom je vražda saudskoarabského novinára versus Kuciakova vražda.
Provinčný Kuciak iba prepisoval podsunuté materiály, hľadajúc čosi selektívne zneužiteľné, pre svojich zahraničných chlebodárcov, v ich boji o moc nad nepohodlnými slovenskými politikmi. Už pri zadávaní úloh bol Kuciak sám príkladom korupcie. Pracovať pre cudzie záujmy? Prezrádza ho, že sa nezaoberal korupciou vo všeobecnosti, alebo podľa druhu, ale z jemu známeho dôvodu, iba korupciou vybraných osôb. Bol iba obyčajným žoldnierom, zhromažďovateľom informácií cielene zneužiteľných na politický boj a propagandu, proti komusi nepohodlnej vládnucej koalícii a ako takýto pešiak mocenských bojov bez ducha spravodlivosti aj skončil. Veď ako by korupcia, ten osvedčený nervový systém riadenia v kapitalizme, prenikajúci skrz naskrz dnešný systém liberálnej demokracie všade vo svete, by nemala aj v našich opozičných kruhoch prekvitať? Tak prečo o tom Kuciak nikdy nič ani nenaznačil?
Zavraždený saudskoarabský novinár naproti tomu zhromažďoval dôkazy a písal o tom, ako najväčšie demokratické veľmoci vraždia chemickými zbraňami v Jemene. Písal proti tzv. core korupcii sveta, kde zbrojárske firmy z najbohatších krajín zarábajú miliardy dolárov na smrti. Všetci novinári to vedia ale iba tento novinár doslova bojoval v prvej línii, za ľudské životy, za ideály demokracie, slobodu a rovnosť. Preto mu aj zaživa stiahli tvár a rozpustili ho v kyseline. Kto? Ktorému Veľkému Tatovi kazil biznis? A slušňiaci zo Slovenska vidia a píšu iba to, čo im tento Veľký Biznis Tata určí. Kričia o slobode pre svojich chlebodárcov, ale zabudli, že existuje aj rovnosť. Prečo nedemonštrujú aj za saudskoarabského novinára, proti vojne a hladu v Jemene? Nedajme sa mýliť, celý svet je dnes dobre informovaný o súdobých fašistických praktikách bohatých.

Čaputovej krívajúce hodnoty

15.08.2019

V Bruseli Belgický kráľ Filip je priamo z tej istej panovníckej rodiny ako neslávny Leopold II. Čo si budeme dávať ružové okuliare, pozrime Historickú revue či Wikipédiu a vidíme, tých 10-15 viac »

„Cizí“ gumák

17.07.2019

Praha – bratstvo. Pokrčená. Zelená puču. Brusel – vojna NATO. Chameleon. Genocída Afriky a pa „Alkohol“ papa. Budapešť – Soros. Fialová. Demokracia bez kyslíka. Varšava – bič. Mŕtvolná. viac »

Inakosť – prekážky prírody

17.07.2019

Kloaka latinsky, po slovensky stoka, je orgán niektorých stavovcov – rozšírená časť konečníka, do ktorej je vyústený tráviaci, močový a aj rozmnožovací systém. Tento orgán vzniká embryonálne viac »

USA / Donald Trump /

USA otestovali raketu stredného doletu

19.08.2019 19:39

Spojené štáty od INF oficiálne odstúpili 2. augusta.

šufliarsky

Bomba alebo rozstrieľanie v aute

19.08.2019 19:15

Podľa informácií Pravdy tieto dve možnosti mali zvažovať páchatelia pri plánovaní vraždy vtedajšieho prvého námestníka generálneho prokurátora Petra Šufliarskeho.

Emmanuel Macron

Macron vidí reálnu šancu pre mier na Ukrajine

19.08.2019 19:06, aktualizované: 19:42

Ruský prezident tiež povedal Macronovi, že Moskva podporuje útoky sýrskej armády proti "teroristom" v severnej provincii Idlib.

Andrej Kiska

Prokuratúra potvrdila moje slová o prepojení štátu a organizovaného zločinu, hovorí Kiska

19.08.2019 17:44

Pripomenul, že ako prezident stretol aj množstvo čestných policajtov, prokurátorov a sudcov.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 191712x
Priemerná čítanosť článkov: 4458x

Autor blogu