Založ si blog

Definícia fašizmu podľa Matky Terezy

„Nie je problém nasýtiť chudobných, ale nasýtiť bohatých.“
Fašizmus je ideológia, ktorá ľuďmi manipuluje v záujme nie ľudí, ale veľkých peňazí. A to sa deje dnes na Slovensku stále vo väčšej miere!
Informačná hystéria dnešnej doby je hlavne lož. Lož, ak nie je sama fašizmom, tak podporuje jeho bujnenie.

Príkladom je vražda saudskoarabského novinára versus Kuciakova vražda.
Provinčný Kuciak iba prepisoval podsunuté materiály, hľadajúc čosi selektívne zneužiteľné, pre svojich zahraničných chlebodárcov, v ich boji o moc nad nepohodlnými slovenskými politikmi. Už pri zadávaní úloh bol Kuciak sám príkladom korupcie. Pracovať pre cudzie záujmy? Prezrádza ho, že sa nezaoberal korupciou vo všeobecnosti, alebo podľa druhu, ale z jemu známeho dôvodu, iba korupciou vybraných osôb. Bol iba obyčajným žoldnierom, zhromažďovateľom informácií cielene zneužiteľných na politický boj a propagandu, proti komusi nepohodlnej vládnucej koalícii a ako takýto pešiak mocenských bojov bez ducha spravodlivosti aj skončil. Veď ako by korupcia, ten osvedčený nervový systém riadenia v kapitalizme, prenikajúci skrz naskrz dnešný systém liberálnej demokracie všade vo svete, by nemala aj v našich opozičných kruhoch prekvitať? Tak prečo o tom Kuciak nikdy nič ani nenaznačil?
Zavraždený saudskoarabský novinár naproti tomu zhromažďoval dôkazy a písal o tom, ako najväčšie demokratické veľmoci vraždia chemickými zbraňami v Jemene. Písal proti tzv. core korupcii sveta, kde zbrojárske firmy z najbohatších krajín zarábajú miliardy dolárov na smrti. Všetci novinári to vedia ale iba tento novinár doslova bojoval v prvej línii, za ľudské životy, za ideály demokracie, slobodu a rovnosť. Preto mu aj zaživa stiahli tvár a rozpustili ho v kyseline. Kto? Ktorému Veľkému Tatovi kazil biznis? A slušňiaci zo Slovenska vidia a píšu iba to, čo im tento Veľký Biznis Tata určí. Kričia o slobode pre svojich chlebodárcov, ale zabudli, že existuje aj rovnosť. Prečo nedemonštrujú aj za saudskoarabského novinára, proti vojne a hladu v Jemene? Nedajme sa mýliť, celý svet je dnes dobre informovaný o súdobých fašistických praktikách bohatých.

Krokom vedenia VšZP ani ich vlastné matere nerozumejú a musia to len tíško trpieť

11.12.2018

Aké pozitíva a aké negatíva možno nájsť v súčasnej situácii v dnešnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti na Slovensku? [caption id="attachment_290" align="alignleft" width="700"] Autor fotografie viac »

Hlinkovej „garda“ vo VšZP útočí na lekárov a ohrozuje pacientov

07.12.2018

Prečo Zväz ambulantných poskytovateľov (ZAP) neprijal tie isté podmienky ako prijalo 85% poskytovateľov? Pretože ZAP žiada tie isté podmienky pre všetkých poistencov. T.j. platby ako má Dôvera viac »

Veľké poďakovanie pacientom!

30.11.2018

Mobilizácia pacientov bola úspešná, dostupnosť zdravotnej starostlivosti zachránená. Naše úsilie podporené mobilizáciou pacientov bolo veľmi úspešné. 29.11.2018 sme spoločne donútili VšZP viac »

Robert Kalinak,

VIDEO: Politici zarobia viac. Kaliňák: Takto to dopadlo. Beblavý: Naše maslo to nie je

15.12.2018 12:00

Robert Kaliňák zo Smeru a opozičný poslanec Miroslav Beblavý sa nevedia zhodnúť na tom, kto je zodpovedný za skokový rast platov politikov.

polícia

Muža vo Zvolene lúpežne prepadli, po útoku zomrel

15.12.2018 11:51

Poškodeného mali fyzicky napadnúť dvaja muži a strhnúť mu z pleca kapsičku.

vrtuľník, helikoptéra

V Stredočeskom kraji havaroval záchranársky vrtuľník

15.12.2018 11:29

Vrtuľník letel k pacientovi, ktorého zrazil vlak.

SR Bratislava Počasie Doprava poladovica

Cestári varujú pred poľadovicou, v Lamači je obmedzená premávka MHD

15.12.2018 11:06

Husté sneženie hlásia aj z Trnavského, Nitrianskeho a Banskobystrického kraja.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 73975x
Priemerná čítanosť článkov: 3699x

Autor blogu