Boj za slobodu opustiť obydlie

18. novembra 2021, Peter Lipták, Čaputová Chorobníctvo Chudobníctvo COVID-19 Heger Lengvarský Matovič Mikas Za slobodu

V novembri 1989 sme si vybojovali slobodu cestovať do zahraničia, aby sme museli v novembri 2021 bojovať za slobodu vyjsť z domu?
Dnes nás idú uväzniť vládni poslanci, ktorí idú nezaočkovaných hlasovaním odsúdiť na domáce väzenie. Prečo postihnúť práve neočkovaných, ktorí aj doteraz preukázateľne a na papieri vedia dokázať svoju neinfekčnosť?
Je to čin proti všetkým platným pravidlám, je to čin proti medicínskej vede, je to čin proti zdravému rozumu. Dnes medicínska veda jednoznačne preukázala, že nie nezaočkovaní, ktorí sú dôkladne testovaní a v prípade pozitivity alebo pri návrate zo zahraničia prísne izolovaní v karanténe, ale naopak očkovaní, ktorí nie sú ani testovaní a nemusia dodržiavať ani karanténu, rozširujú kovid. Pandémia spôsobená očkovanými bujnie a bude bujnieť dovtedy, kým sa nezavedie prísna kontrola očkovaných. Toto by mali dnes poslanci schvaľovať v parlamente, obmedzenie zaočkovaných, respektíve aké obmedzenie? Nič iné, iba zaviesť u zaočkovaných to isté zodpovedné správanie sa, ako dodržujú dnes ako samozrejmosť nezaočkovaní. Teda testovanie a karanténa za tých istých podmienok ako platí pre nezaočkovaných. OTP, musím povedať na rovinu, že je to blbosť na kvadrát. Rozumové oprávnenie na existenciu má iba TP. To že očkovaní a neočkovaní sú si rovní v možnostiach sa nakaziť a šíriť infekciu, preukázala napríklad štúdia z lancetu (1) a čvirikajú o tom už aj vrabci (napríklad Fauci) na streche. Sú vláda, vládni medicínski a matematickí odborníci, či aj príslušní poslanci NRSR iba mentálne postihnutí, že sa správajú takto nepríčetne, alebo to robia cielene a úmyselne páchajú trestný čin šírenia nebezpečnej infekčnej nákazy? To je základná otázka, či sú občania iba rukojemníkmi bláznov, alebo zločincov.

Zdroj
(1) https://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(21)00648-4/fulltext