Založ si blog

Najväčšie vreco peňazí zvíťazilo

Vo voľbách s rekordne nízkou účasťou 41,7%, Čaputová získala 1 056 582 hlasov. To je 23,905% z celkového množstva všetkých oprávnených voličov. Nevolilo ju 3 372 451 oprávnených voličov. Čo to znamená? Ex advokátka Z. Čaputová nemá podporu ani štvrtiny voličov. Áno stala sa prezidentkou, ale historicky asi s najslabším mandátom. Bude prezidentkou svojej menšiny, ktorá jej hradila kampaň a prispeje tak k ešte väčšiemu rozdeleniu našej spoločnosti? To aj Kiska pred ňou získal o 250 000 hlasov viac. Tento pokles podpory kandidáta vytvoreného marketingom z nuly, marketingom proti umelo vytvorenému a živenému zlu, je nádejou, že možnosť voliť takýchto marketingových prezidentov je už ohraničená. Kiska („Ľudské práva nesmú byť nadradené nad obchodné záujmy“) odovzdá svoj úrad Čaputovej („Chcem aby sme boli krajina, kde sa ľudia nebudú báť zomierat“). Preto v týchto prezidentských voľbách Slovensko nič nevyhralo.
Je to obrovské víťazstvo majiteľov médií a celú kampaň koordinujúcej izraelskej marketingovej agentúry. Ich masmediálna manipulácia dokázala urobiť za tri mesiace vymývania mozgov z takmer neznámej osoby prezidentku. Dokonca dokázali presvedčiť štvrtinu slovenských voličov, že marketingový produkt je ich demokratická a slobodná voľba a skutočný národný kandidát, že je ich nepriateľ. Bolo to urobené naozaj profesionálne, precízne, s obrovským predstieraním objektivity, nenásilnosti a slušnosti. V tejto marketingovej kampani veľmi aktívne a koordinovane vystupovali redaktori prakticky všetkých našich hlavných médií, od RTVS až po SME a Denník N. Väčšina jej voličov má dnes radosť, že pomohli zvíťaziť demokratickým a protikorupčným silám v spoločnosti, ale menšina z nich sa už teší ako budú zo situácie profitovať(Štefunko, Beblavý…). V skutočnosti zvíťazili finančné skupiny (Penta, Eset) a nadnárodné korporácie z USA a Izraela.
Podarilo sa im vyhrať voľby vyradením väčšiny voličov.
Agresívna mediálna kampaň vyradila 2/3 slovenských voličov, ktorí nechali svoju krajinu na pospas menšine ovládnutej liberálmi. Opäť sa ukázalo, že proti presile marketingu masmédií sa nepripravení občania nevedia účinne brániť a rozdrobení nemajú žiadnu šancu.
A tak sa tu budú verejné zdroje naďalej rozkrádať a ľudia budú na Slovensku ešte dlho zomierať na liečiteľné choroby. Čaká nás dlhá ťažká cesta.

Ako sa proti kovidu profesionálne chránime v našej ambulancii prvého kontaktu

17.09.2021

Jednak čístíme a dekovidizujeme vzduch a to kontinuálne tromi spôsobmi súčasne, vo všetkých priestoroch našej ambulancie od čakárne, cez jej jednotlivé ordinácie, až po vrátane aj WC. 1. V každej miestnosti, vrátane vstupnej čakárne, máme filter TherapyAir- päťvrstvový veľkokapacitný s hepa zložkou a ionizáciou vzduchu. 2. Všade kontinuálne bežia uzavreté UV [...]

Či protizákonná činnosť Lengvarského a Mikasa nikdy neskončí?

15.09.2021

Novou skutočnosťou na ktorú GP teraz upozorňujem je, že obaja menovaní protizákonným nátlakom donucujú obyvateľstvo SR k plneniu vyhlášok ÚVZ SR aj napriek tomu, že tieto vyhlášky sú vydané v rozpore s platnou legislatívou a to konkrétne: . 1. Medzinárodnými normami práva (a) Ústavným zákonom č. 23/1991 Z.z., ktorým sa uvádza Listina základných práv a slobôd, vo [...]

Sabotáž protiepidemických opatrení

14.09.2021

Oznámenie o nových skutočnostiach doplňujúcich moje trestné oznámenie na bývalého ministra zdravotníctva SR Mareka Krajčiho, ktoré som podal osobne na GP SR dňa 3.9.2020 a jeho prepis je uvedený na blogu https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/09/02/trestne-podanie-na-ministra-zdravotnictva-pre-podozrenie-z-pachania-zlocinu-genocidia/. Novou skutočnosťou, na ktorú generálnu [...]

Afganistan

Zdravotníčky a učiteľky v Afganistane vyzvali na obnovenie finančnej pomoci

28.09.2021 23:22

Pred príchodom Talibanu k moci pokrývala zahraničná pomoc takmer 75 percent verejných výdavkov Afganistanu.

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Počet vrážd v USA medziročne stúpol o rekordných 30 percent

28.09.2021 21:41

Za rok 2020 sa v USA odohralo 21 570 vrážd, alebo zabití z nedbanlivosti.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Alexandr Lukašenko

Lukašenko ohlásil na február 2022 referendum o novej ústave

28.09.2021 19:13

Podľa analytikov sa autoritársky líder pripravuje na ešte väčšie upevnenie svojej moci po mesiacoch masových protestov.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 127
Celková čítanosť: 879212x
Priemerná čítanosť článkov: 6923x

Autor blogu