Založ si blog

Štátoprávna nenávisť

Pekne oblečená nenávisť s kabelkou zostane nenávisťou. Autor: Shooty, karikatúru zovšeobecnil Peter Lipták.

Prečo Čaputová a Denník N až tak okato nenávidia Slovensku republiku?

Čaputová každý deň premyslene podniká kroky, ktoré stále viac rozdeľujú Slovensko.
Rozdeľuje spoločnosť na menšinu a väčšinu, pritom neskrývane protežuje menšinu, ktorá vyznáva rovnaké hodnoty ako ona a jej voliči. Je ich iba cca 20%, ale toto sú tí pravoverní Čapútovci, iba ktorí majú tie správne názory. Tých 80% zaostalej väčšiny si zaslúži neustále odsudzovanie, posmievanie, škandalizovanie.

A čo také veľké si myslí a chce dosiahnuť Čaputová a tých jej cca 20% Čapútovcov?
1. Prevziať moc – keď to nejde vo voľbách tak škandálmi povaliť demokraticky vytvorenú vládu a obísť aj parlament. Veď potom prezidentka jednoducho vymenuje úradnícku proamerickú vládu zo svojich najschopnejších ľudí, na čele s predsedom vlády z Progresívneho Slovenska (PS) Trubanom, alebo spoľahlivým Kiskom zo strany Za ľudí (ZĽ). A v zálohe je aj Beblavý, Matovič, Sulík či Radičová.
2. Gender ideológia – presadiť práva LGBT ľudí. Právo na manželstvo osôb rovnakého pohlavia a právo na adopcie detí pármi rovnakého pohlavia, surogátne materstvá, či materstvá zo skúmavky. Všetko práva na úkor práv detí.
3. Imigranti – namiesto podpory domácej propopulačnej a prorodinnej politiky, vyčlenené finančné zdroje presunúť do podpory osídľovania Slovenska imigrantmi z Afriky a Ázie. Brať si ľudské zdroje z Ázie a Afriky? Vytvárať podmienky pre konfliky medzi kresťanstvom a Islámom? Vytvárať podmienky pre konflikty medzi Islamom a LGBT ľuďmi?
4. Ohrozovanie bezpečnosti Slovenska – zabezpečiť bezpečnosť Slovenska vybudovaním základní americkej armády vo vytipovaných oblastiach Slovenska a nákupmi amerických zdraní a zbraňových systémov. Pripravuje sa rozmiestnenie USA jadrovej munície na nosičoch na našom území, aby boli čo najbližšie k hraniciam Ruska.

Po tom ako Čapútová brutálne zaútočila na Jankovskú, ktorú bez dôkazov obvinila z trestnej činnosti a spustila jej mediálny lynč, by v demokratickej spoločnosti, ako aj v každej spoločnosti slušných ľudí, mala rezignovať. Nebol dôvod aby rezignovala Jankovská, ale je viacero dôvodov, pre ktoré by mala skončiť „právnička“ Čaputová.  Tejto kontroverznej osoby už bolo tak akurát dosť.

Koho očkovať a ktorou vakcínou

02.05.2021

Politici a médiá robia očkovaniu proti COVID- 19 takú reklamu, že laik si myslí, že dať sa zaočkovať je prospešné pre každého. Lenže nie je to vo všeobecnosti tak, že reklama je navoňaná zdochlina? Prečo toto očkovanie nepropagujú všeobecní lekári? Že je normálne keď vnuci naháňajú deväťdesiatročné babičky na očkovanie? Lenže normálne očkovanie predsa vždy [...]

Liečba šialencov

25.03.2021

Čo pomôže? Prečo ľud SR je dnes na prášky, na antidepresíva? Pretože politici SR potrebujú dnes antipsychotiká. Depresia národa je následok ich roboty. Psychiatria sa dostala svojou nečinnosťou, v počte spôsobených úmrtí, na prvé miesto. Prednostná úloha dnešného zdravotníctva je zabezpečiť antipsychotickú liečbu politikom. Dôležitosť psychiatrie dnes vyčnieva [...]

Očkovanie, komédia podľa Balzaca

23.03.2021

Honoré de Balzac patrí ku klasike. To on spísal prakticky všetko, čoho sú ľudia schopní a od vtedy sa všetko už iba opakuje. V jednom románe „Ľudskej komédie“ vyriekol otec Goriot voči svojim deťom strašné slová: „Ach, priateľ môj, nežeňte sa, nemajte deti! Vy im dáte život, ony vám dajú smrť.“ Keď to prenesiem do súčasnosti tak pani prezidentka [...]

USA Floyd proces Chauvin vinný vražda zabitie

Štyroch expolicajtov obvinili z porušenia ústavných práv Georga Floyda

07.05.2021 22:22

Obvinili ich aj z neposkytnutia zdravotnej pomoci Afroameričanovi, ktorý v dôsledku brutálneho zásahu prišiel o život.

šerpa Kami Rita

Šerpa Kami Rita uskutočnil rekordný 25. výstup na Mount Everest

07.05.2021 22:01

Na najvyššiu hora sveta dorazila prvá expedícia od roku 2019.

Nemecko zjednotenie oslavy Merkelová

Nemci zaradili Pegidu medzi extrémistické organizácie

07.05.2021 21:22

Protiislamské hnutie vzniklo v Drážďanoch na jeseň roku 2014 ako malá skupina osôb.

Portugalsko EÚ summit sociálny ciele účastníci

Poliakom a Maďarom prekážal výraz „gender“ vo vyhlásení po samite EÚ

07.05.2021 20:48

Premiéri protestovali proti zmienke o rodovej rovnosti preto, lebo podľa nich vytvárala priestor pre presadzovanie práv LGBTI osôb.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 744291x
Priemerná čítanosť článkov: 6645x

Autor blogu