Založ si blog

Štátoprávna nenávisť

Pekne oblečená nenávisť s kabelkou zostane nenávisťou. Autor: Shooty, karikatúru zovšeobecnil Peter Lipták.

Prečo Čaputová a Denník N až tak okato nenávidia Slovensku republiku?

Čaputová každý deň premyslene podniká kroky, ktoré stále viac rozdeľujú Slovensko.
Rozdeľuje spoločnosť na menšinu a väčšinu, pritom neskrývane protežuje menšinu, ktorá vyznáva rovnaké hodnoty ako ona a jej voliči. Je ich iba cca 20%, ale toto sú tí pravoverní Čapútovci, iba ktorí majú tie správne názory. Tých 80% zaostalej väčšiny si zaslúži neustále odsudzovanie, posmievanie, škandalizovanie.

A čo také veľké si myslí a chce dosiahnuť Čaputová a tých jej cca 20% Čapútovcov?
1. Prevziať moc – keď to nejde vo voľbách tak škandálmi povaliť demokraticky vytvorenú vládu a obísť aj parlament. Veď potom prezidentka jednoducho vymenuje úradnícku proamerickú vládu zo svojich najschopnejších ľudí, na čele s predsedom vlády z Progresívneho Slovenska (PS) Trubanom, alebo spoľahlivým Kiskom zo strany Za ľudí (ZĽ). A v zálohe je aj Beblavý, Matovič, Sulík či Radičová.
2. Gender ideológia – presadiť práva LGBT ľudí. Právo na manželstvo osôb rovnakého pohlavia a právo na adopcie detí pármi rovnakého pohlavia, surogátne materstvá, či materstvá zo skúmavky. Všetko práva na úkor práv detí.
3. Imigranti – namiesto podpory domácej propopulačnej a prorodinnej politiky, vyčlenené finančné zdroje presunúť do podpory osídľovania Slovenska imigrantmi z Afriky a Ázie. Brať si ľudské zdroje z Ázie a Afriky? Vytvárať podmienky pre konfliky medzi kresťanstvom a Islámom? Vytvárať podmienky pre konflikty medzi Islamom a LGBT ľuďmi?
4. Ohrozovanie bezpečnosti Slovenska – zabezpečiť bezpečnosť Slovenska vybudovaním základní americkej armády vo vytipovaných oblastiach Slovenska a nákupmi amerických zdraní a zbraňových systémov. Pripravuje sa rozmiestnenie USA jadrovej munície na nosičoch na našom území, aby boli čo najbližšie k hraniciam Ruska.

Po tom ako Čapútová brutálne zaútočila na Jankovskú, ktorú bez dôkazov obvinila z trestnej činnosti a spustila jej mediálny lynč, by v demokratickej spoločnosti, ako aj v každej spoločnosti slušných ľudí, mala rezignovať. Nebol dôvod aby rezignovala Jankovská, ale je viacero dôvodov, pre ktoré by mala skončiť „právnička“ Čaputová.  Tejto kontroverznej osoby už bolo tak akurát dosť.

Pacienti žiadajú Sputnik V

24.02.2021

Vážený pán MUDr. Marek Krajči, minister Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Limbová ul. 2 Bratislava Vážený pán minister, obraciam sa na vás v nasledovnej veci: Viacerí pacienti ma požiadali o podanie vakcíny proti Covid – 19 značky Sputnik V, vyrábanej v Ruskej federácii. Táto vakcína nie je na Slovensku registrovaná na Štátnom ústave pre kontrolu liečiv, [...]

Krajči, atómová bomba Matoviča, buchla na Slovensku

11.02.2021

Počet úmrtí na kovid ku koncu roku 2020 bol 2250. Keď ich odčítame od hodnoty 5500 úmrtí, ku ktorým došlo v roku 2020 nad priemer úmrtí v bežnom roku, dostaneme o 3250 obeti naviac, aj na ostatné choroby, oproti ročnému priemeru. Oveľa viac ľudí zomrelo následkom dezorganizácie zdravotníctva Krajčim, než na kovid. Títo pacienti zomreli naviac, ako obete doteraz [...]

Ivermektín-nové! DÁVKOVANIE, obstaranie, nežiadúce účinky

04.02.2021

Nové dávkovanie na základe najnovších štúdií (aktualizácia 19.2.2021) je uvedené v bodoch 3. a 4. boldom. V posledných mesiacoch liečbu kovidu ovládol ivermektín. My na Slovensku ho poznáme iba ako veterinárne liečivo proti parazitom, v niektorých štátoch EU sa používa proti svrabu aj v humánnej medicíne, ale napríklad v tropickej Afrike, juhovýchodnej Ázii, Južnej [...]

nakupovanie senior koronavírus potraviny

Čas nákupu pre seniorov bude aj pre ďalšie osoby

03.03.2021 17:39

Po novom bude vyhradený čas v obchodoch aj pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím.

Hungary EU

Orbán buchol dverami. Aby ho nevyhodili

03.03.2021 17:16

Národno-konzervatívna strana maďarského premiéra Viktora Orbána sa na európskej scéne stala politickou bezdomovkyňou.

BioNTech/Pfizer

Príde navyše 100-tisíc vakcín od BioNTech/Pfizer, oznámil premiér

03.03.2021 15:31

Podľa Matoviča sa Slovensku ozývajú aj európski partneri, ktorí reagujú na žiadosť o pomoc pre nemocnice. Ako prvé reagovalo Rumunsko, poslalo vyše dvadsať zdravotníkov.

Záchranka / Sanitka / Ambulacia /

V Košiciach kopol pacient do tváre záchranára

03.03.2021 15:25, aktualizované: 16:17

Košickí záchranári čelia fyzickým útokom. Tento týždeň sa to stalo už dvakrát.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 107
Celková čítanosť: 681307x
Priemerná čítanosť článkov: 6367x

Autor blogu