Založ si blog

Štátoprávna nenávisť

Pekne oblečená nenávisť s kabelkou zostane nenávisťou. Autor: Shooty, karikatúru zovšeobecnil Peter Lipták.

Prečo Čaputová a Denník N až tak okato nenávidia Slovensku republiku?

Čaputová každý deň premyslene podniká kroky, ktoré stále viac rozdeľujú Slovensko.
Rozdeľuje spoločnosť na menšinu a väčšinu, pritom neskrývane protežuje menšinu, ktorá vyznáva rovnaké hodnoty ako ona a jej voliči. Je ich iba cca 20%, ale toto sú tí pravoverní Čapútovci, iba ktorí majú tie správne názory. Tých 80% zaostalej väčšiny si zaslúži neustále odsudzovanie, posmievanie, škandalizovanie.

A čo také veľké si myslí a chce dosiahnuť Čaputová a tých jej cca 20% Čapútovcov?
1. Prevziať moc – keď to nejde vo voľbách tak škandálmi povaliť demokraticky vytvorenú vládu a obísť aj parlament. Veď potom prezidentka jednoducho vymenuje úradnícku proamerickú vládu zo svojich najschopnejších ľudí, na čele s predsedom vlády z Progresívneho Slovenska (PS) Trubanom, alebo spoľahlivým Kiskom zo strany Za ľudí (ZĽ). A v zálohe je aj Beblavý, Matovič, Sulík či Radičová.
2. Gender ideológia – presadiť práva LGBT ľudí. Právo na manželstvo osôb rovnakého pohlavia a právo na adopcie detí pármi rovnakého pohlavia, surogátne materstvá, či materstvá zo skúmavky. Všetko práva na úkor práv detí.
3. Imigranti – namiesto podpory domácej propopulačnej a prorodinnej politiky, vyčlenené finančné zdroje presunúť do podpory osídľovania Slovenska imigrantmi z Afriky a Ázie. Brať si ľudské zdroje z Ázie a Afriky? Vytvárať podmienky pre konfliky medzi kresťanstvom a Islámom? Vytvárať podmienky pre konflikty medzi Islamom a LGBT ľuďmi?
4. Ohrozovanie bezpečnosti Slovenska – zabezpečiť bezpečnosť Slovenska vybudovaním základní americkej armády vo vytipovaných oblastiach Slovenska a nákupmi amerických zdraní a zbraňových systémov. Pripravuje sa rozmiestnenie USA jadrovej munície na nosičoch na našom území, aby boli čo najbližšie k hraniciam Ruska.

Po tom ako Čapútová brutálne zaútočila na Jankovskú, ktorú bez dôkazov obvinila z trestnej činnosti a spustila jej mediálny lynč, by v demokratickej spoločnosti, ako aj v každej spoločnosti slušných ľudí, mala rezignovať. Nebol dôvod aby rezignovala Jankovská, ale je viacero dôvodov, pre ktoré by mala skončiť „právnička“ Čaputová.  Tejto kontroverznej osoby už bolo tak akurát dosť.

Ako sa proti kovidu profesionálne chránime v našej ambulancii prvého kontaktu

17.09.2021

Jednak čístíme a dekovidizujeme vzduch a to kontinuálne tromi spôsobmi súčasne, vo všetkých priestoroch našej ambulancie od čakárne, cez jej jednotlivé ordinácie, až po vrátane aj WC. 1. V každej miestnosti, vrátane vstupnej čakárne, máme filter TherapyAir- päťvrstvový veľkokapacitný s hepa zložkou a ionizáciou vzduchu. 2. Všade kontinuálne bežia uzavreté UV [...]

Či protizákonná činnosť Lengvarského a Mikasa nikdy neskončí?

15.09.2021

Novou skutočnosťou na ktorú GP teraz upozorňujem je, že obaja menovaní protizákonným nátlakom donucujú obyvateľstvo SR k plneniu vyhlášok ÚVZ SR aj napriek tomu, že tieto vyhlášky sú vydané v rozpore s platnou legislatívou a to konkrétne: . 1. Medzinárodnými normami práva (a) Ústavným zákonom č. 23/1991 Z.z., ktorým sa uvádza Listina základných práv a slobôd, vo [...]

Sabotáž protiepidemických opatrení

14.09.2021

Oznámenie o nových skutočnostiach doplňujúcich moje trestné oznámenie na bývalého ministra zdravotníctva SR Mareka Krajčiho, ktoré som podal osobne na GP SR dňa 3.9.2020 a jeho prepis je uvedený na blogu https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/09/02/trestne-podanie-na-ministra-zdravotnictva-pre-podozrenie-z-pachania-zlocinu-genocidia/. Novou skutočnosťou, na ktorú generálnu [...]

Afganistan

Zdravotníčky a učiteľky v Afganistane vyzvali na obnovenie finančnej pomoci

28.09.2021 23:22

Pred príchodom Talibanu k moci pokrývala zahraničná pomoc takmer 75 percent verejných výdavkov Afganistanu.

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Počet vrážd v USA medziročne stúpol o rekordných 30 percent

28.09.2021 21:41

Za rok 2020 sa v USA odohralo 21 570 vrážd, alebo zabití z nedbanlivosti.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Alexandr Lukašenko

Lukašenko ohlásil na február 2022 referendum o novej ústave

28.09.2021 19:13

Podľa analytikov sa autoritársky líder pripravuje na ešte väčšie upevnenie svojej moci po mesiacoch masových protestov.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 127
Celková čítanosť: 879140x
Priemerná čítanosť článkov: 6922x

Autor blogu