Založ si blog

Slovensko, štát čiernym súknom potiahnutý

Revolúcia 1989 mala posunúť ČSSR dopredu a premeniť socialistickú republiku na štát, kde sa mali mať občania lepšie ako dovtedy. Moc uchopili osoby, ktoré namiesto toho čo chceli občania, teda budovať socializmus s ľudskou tvárou, urobili zmenu systému zo socializmu na kapitalizmus.  Na tento podvod nemali, žiadne politické sily, mandát od občanov! Nastala regresia vo vývoji spoločnosti a vrátili sme sa späť do primitívneho kapitalizmu, nehumánneho systému, v ktorom ľudské práva nesmú byť nadradené nad obchodné záujmy. Namiesto cesty k vyšším princípom mravným nastal primitívny boj o nahromadený majetok.
Prezidentom sa mal stať Dubček, ktorý mohol byť garantom pozitívnych zmien, avšak Soros nám implantoval Havla a aby mu Dubček neprekážal tak ten za podivných okolností zomrel na následky zranenia po absurdnej autonehode. Zomrel s veľkým odstupom po tomto úraze v nemocnici, kde ho nechali ležať bez zafixovania zlomenej krčnej chrbtice, čo muselo privodiť a aj privodilo jeho smrť. Kreatúra Havel potom celkom zničil náš, dovtedy prosperujúci štát.
Takže dnes žijeme na Slovensku, v zakliatej a prekliatej krajine. V štáte, ktorý je potiahnutý čiernym súknom. Občania trpezlivo trpia, keď im hrnce vyjedajú tí zo západu. Doja nás ako kravičku a my vo vlastnom štáte iba ticho stojíme a ku stolu ideme, až keď je už po obede.
Nuž každoročne z nás vydoja 3,5 mld € iba na dividendách (SPP, ST, VW, banky…). Neefektívne a korupčné riadenie implantované Bruselom nás stojí ďalšie miliardy €. V spoločnosti vznikla obrovská sociálna nerovnosť. Kvalitné zdravotníctvo, školstvo, sociálna starostlivosť, potraviny, bývanie, kultúra sa stávajú pre veľké skupiny obyvateľov nedostupné. Ľudia si prestali pomáhať, každý myslí v tejto kultúre individualizmu stále viac iba na svoje vlastné prežitie. Sily, ktoré by mohli napraviť systém, sú podmienené integráciou ľudí v rodinách a v silných, diferencovaných sociálnych a pracovných skupinách, sú politikou štátu a EÚ napadané. Nerešpektujú sa ani základné ľudské práva garantované ústavou.
V politickej a mediálnej oblasti sme nútení neustále sledovať divadlo šašov. Hádam už nikto by tomu umelému cirkusu nemal veriť.
Cirkus, marketing, lobizmus, obchodné záujmy. Zlodeji kážu o revolúcii, na ktorej sa nabalili, dokonca na námestiach.
Takže dnes zakliata a prekliata krajina potiahnutá čiernym súknom. Máme o tom slovenské ľudové rozprávky a tie nás učia, že sa zakliatie aj prekliatie dajú zmeniť. Od mnohohlavého draka, ktorý požiera naše panny sme sa oslobodili už viackrát v minulosti.
V stredu zahynulo v našom štáte 20 ľudí. V každej z týchto smrtí možno vidieť vinu dezorganizácie a devastácie našej spoločnosti, ktorá je nám násilne vnucovaná silami zla každý deň. Všetci sme každý deň stále viac a viac v ohrození. Dnes niet čo oslavovať.

Pacienti žiadajú Sputnik V

24.02.2021

Vážený pán MUDr. Marek Krajči, minister Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Limbová ul. 2 Bratislava Vážený pán minister, obraciam sa na vás v nasledovnej veci: Viacerí pacienti ma požiadali o podanie vakcíny proti Covid – 19 značky Sputnik V, vyrábanej v Ruskej federácii. Táto vakcína nie je na Slovensku registrovaná na Štátnom ústave pre kontrolu liečiv, [...]

Krajči, atómová bomba Matoviča, buchla na Slovensku

11.02.2021

Počet úmrtí na kovid ku koncu roku 2020 bol 2250. Keď ich odčítame od hodnoty 5500 úmrtí, ku ktorým došlo v roku 2020 nad priemer úmrtí v bežnom roku, dostaneme o 3250 obeti naviac, aj na ostatné choroby, oproti ročnému priemeru. Oveľa viac ľudí zomrelo následkom dezorganizácie zdravotníctva Krajčim, než na kovid. Títo pacienti zomreli naviac, ako obete doteraz [...]

Ivermektín-nové! DÁVKOVANIE, obstaranie, nežiadúce účinky

04.02.2021

Nové dávkovanie na základe najnovších štúdií (aktualizácia 19.2.2021) je uvedené v bodoch 3. a 4. boldom. V posledných mesiacoch liečbu kovidu ovládol ivermektín. My na Slovensku ho poznáme iba ako veterinárne liečivo proti parazitom, v niektorých štátoch EU sa používa proti svrabu aj v humánnej medicíne, ale napríklad v tropickej Afrike, juhovýchodnej Ázii, Južnej [...]

nakupovanie senior koronavírus potraviny

Čas nákupu pre seniorov bude aj pre ďalšie osoby

03.03.2021 17:39

Po novom bude vyhradený čas v obchodoch aj pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím.

Hungary EU

Orbán buchol dverami. Aby ho nevyhodili

03.03.2021 17:16

Národno-konzervatívna strana maďarského premiéra Viktora Orbána sa na európskej scéne stala politickou bezdomovkyňou.

BioNTech/Pfizer

Príde navyše 100-tisíc vakcín od BioNTech/Pfizer, oznámil premiér

03.03.2021 15:31

Podľa Matoviča sa Slovensku ozývajú aj európski partneri, ktorí reagujú na žiadosť o pomoc pre nemocnice. Ako prvé reagovalo Rumunsko, poslalo vyše dvadsať zdravotníkov.

Záchranka / Sanitka / Ambulacia /

V Košiciach kopol pacient do tváre záchranára

03.03.2021 15:25, aktualizované: 16:17

Košickí záchranári čelia fyzickým útokom. Tento týždeň sa to stalo už dvakrát.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 107
Celková čítanosť: 681233x
Priemerná čítanosť článkov: 6367x

Autor blogu