Založ si blog

Od hladu po prezidentskom prejave bez pretvárky, zloby a falše, sa mi prisnil tento

„Vážení občania Slovenska! Vážení priatelia!

Čoskoro príde rok 2020. Sme na prahu tretieho desaťročia  21. storočia. Žijeme v búrlivom, dynamickom a v rozporuplnom období. My ale môžeme a musíme urobiť všetko pre to, aby sa dnešný svet úspešne rozvíjal, aby sa všetko v našom živote menilo iba k lepšiemu. Teraz v rozochvení očakávame údery zvonov, veríme a dúfame, že všetko, čo sme si predsavzali sa určite splní.

Vaše osobné plány a sny sú neoddeliteľné od osudu Slovenska. Na úsilí a prínose každého z Vás závisí vaša súčasnosť i budúcnosť vašej Vlasti, aj budúcnosť vašich detí.

Iba spoločne vyriešime úlohy, ktoré dnes stoja pred naším spoločným svetom. Zjednotenie. Naša jednota. To je základ pre dosiahnutie akýchkoľvek aj tých najvyšších cieľov.

Tieto hodnoty nám odovzdali naši predkovia. Hrdinské, nepokorené pokolenie žije v každom z nás. V nasledujúcom roku budeme oslavovať 75. rokov od víťazstva nad fašizmom. Z celej duše blahoželám k novoročným sviatkom účastníkom bojov, aj pracujúcim v tyle. Obetavým ľuďom staršej generácie, ktorí prešli tými najťažšími skúškami, kvôli nám všetkým, pre našu budúcnosť. Hlboko sa vám klaniame!

Vážení priatelia!

Na uvítanie Nového roku sa vždy pripravujeme v predstihu a napriek množstvu práce považujeme za hlavné teplo ľudských vzťahov a priateľskú komunikáciu. Usilujeme sa urobiť pre druhého niečo dôležité a užitočné, pomôcť tým, ktorí nutne potrebujú našu podporu, aby sme ich potešili darčekmi a pozornosťou.

V takýchto úprimných poryvoch, v čistote úmyslov a nezištnej štedrosti sa práve prejavuje pravé kúzlo novoročného sviatku. Odhaľuje v ľuďoch tie najlepšie vlastnosti a pretvára svet tým,  že ho naplní radosťou a úsmevmi.

Skvelé novoročné pocity, nádherné dojmy v nás žijú od detstva a vracajú sa každý Nový rok, keď objímame svojich milovaných, našich rodičov, pripravujeme prekvapenia pre naše deti a vnúčatá. Spoločne s nimi zdobíme jedličku, vyberáme ozdoby z krabíc, gule a sklenené girlandy. Tieto občas už staré, ale napriek tomu milované rodinné hračky, obdarúvajú teplom naše mladšie generácie.

Samozrejme, každá rodina má vlastné novoročné tradície, ale všetkých spája atmosféra dobra a starostlivosti. A nech sa šťastie a vzájomné porozumenie navždy usídli vo vašom dome a dokážu prekonať všetky ťažkosti, zjednotiť generácie. Nech sú rodičia zdraví a vždy cítia vašu pozornosť, a nech každé dieťa vie, že ono je to najobľúbenejšie.

Priatelia!

Nový rok už je pri dverách. Poprajme si  navzájom a nášmu svetu mier, blahobyt a rozkvet.

Prajem vám všetko najlepšie do nového roku 2020!

Váš Prezident“

Toľko môj sen.

Tag:

Ako sa proti kovidu profesionálne chránime v našej ambulancii prvého kontaktu

17.09.2021

Jednak čístíme a dekovidizujeme vzduch a to kontinuálne tromi spôsobmi súčasne, vo všetkých priestoroch našej ambulancie od čakárne, cez jej jednotlivé ordinácie, až po vrátane aj WC. 1. V každej miestnosti, vrátane vstupnej čakárne, máme filter TherapyAir- päťvrstvový veľkokapacitný s hepa zložkou a ionizáciou vzduchu. 2. Všade kontinuálne bežia uzavreté UV [...]

Či protizákonná činnosť Lengvarského a Mikasa nikdy neskončí?

15.09.2021

Novou skutočnosťou na ktorú GP teraz upozorňujem je, že obaja menovaní protizákonným nátlakom donucujú obyvateľstvo SR k plneniu vyhlášok ÚVZ SR aj napriek tomu, že tieto vyhlášky sú vydané v rozpore s platnou legislatívou a to konkrétne: . 1. Medzinárodnými normami práva (a) Ústavným zákonom č. 23/1991 Z.z., ktorým sa uvádza Listina základných práv a slobôd, vo [...]

Sabotáž protiepidemických opatrení

14.09.2021

Oznámenie o nových skutočnostiach doplňujúcich moje trestné oznámenie na bývalého ministra zdravotníctva SR Mareka Krajčiho, ktoré som podal osobne na GP SR dňa 3.9.2020 a jeho prepis je uvedený na blogu https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/09/02/trestne-podanie-na-ministra-zdravotnictva-pre-podozrenie-z-pachania-zlocinu-genocidia/. Novou skutočnosťou, na ktorú generálnu [...]

Afganistan

Zdravotníčky a učiteľky v Afganistane vyzvali na obnovenie finančnej pomoci

28.09.2021 23:22

Pred príchodom Talibanu k moci pokrývala zahraničná pomoc takmer 75 percent verejných výdavkov Afganistanu.

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Počet vrážd v USA medziročne stúpol o rekordných 30 percent

28.09.2021 21:41

Za rok 2020 sa v USA odohralo 21 570 vrážd, alebo zabití z nedbanlivosti.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Alexandr Lukašenko

Lukašenko ohlásil na február 2022 referendum o novej ústave

28.09.2021 19:13

Podľa analytikov sa autoritársky líder pripravuje na ešte väčšie upevnenie svojej moci po mesiacoch masových protestov.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 127
Celková čítanosť: 879206x
Priemerná čítanosť článkov: 6923x

Autor blogu