Založ si blog

Vláda rúbe do imunity vašich detí, budíček rodičia!

1.Tak predovšetkým žiadna štúdia nezistila (a bolo ich už na celom svete urobených niekoľko stovák), že by na infekciu Covid zomierali deti. Rodičia nemusia mať o život svojich detí vôbec, ale vôbec žiadne obavy! Ak deti ochorejú, tak majú iba cca týždeň kašeľ a nádchu. Švédske skúsenosti, kde nikdy nebola povinnosť nosiť rúška ukázali, že po prekonaní tohto ochorenia zostáva dlhodobá silná imunita, ktorá chráni každého, kto ochorenie prekoná. Takýto jednotlivec je prirodzene chránený svojou vlastnou imunitou pred novou infekciou. Takže vlastne už nemusí mať žiadny strach on ani jeho rodina a nepotrebuje ani očkovanie, pretože už nemôže znovu ochorieť. Vo Švédsku od jari postupne všetci toto ochorenie prekonávajú a dnes, po polroku, už má ich spoločnosť takú kolektívnu imunitu, že ich už ochorenie Covid-19 nijako  neohrozuje a môžu úplne normálne žiť. Prekonanie ochorenia Covid-19 chráni oveľa lepšie ako sa pripisuje doteraz neznámym účinkom vakcíny, po ktorej už mali závažné zdravotné komplikácie dobrovoľníci, na ktorých túto novú vakcínu skúšajú. Každý, kto ochorel a vyzdravel, sa stáva pilierom kolektívnej imunity. Opakujem deti na toto ochorenie nikde na svete nezomreli, nezomierajú a majú 100% šancu sa rýchlo uzdraviť. Preto sa mi javí byť nezmyselné, že bránime aby prirodzene a bezpečne prekonala infekciu Covid-19 akurát táto zdravá, detská časť populácie, ktorá touto nákazou nie je vôbec ohrozená. Bránime tomu aby sa stali deti pilierom kolektívnej imunity na Slovensku proti hrozbe Covid-19? Prečo vláda píli konár kolektívnej imunity, na ktorom všetci sedíme?

2. Je lož, že vo Švédsku zomrelo veľa ľudí na Covid-19.
Úmrtnosť vo Švédsku je na tej istej úrovni ako za to isté obdobie po iné roky. A sú stále bez rúšok!

2. Zastavme strach, strach a strach! Zastavme túto paniku! Áno môže tu byť strach, že infekciu od detí dostanú chronicky chorí a starí. Ale prečo by si mali brať starí a chronicky chorí zdravé deti za rukojemníkov? Na úkor ich zdravia, výchovy a vzdelania riešiť prevenciu svojich zdravotných problémov? A brániť prirodzenému vzniku kolektívnej imunity, ktorá aj ich rizikových nakoniec bude chrániť najlepšie? Predsa ochranu pred infekciou vieme riešiť veľmi jednoducho bez toho aby sme poškodzovali život detí. Veď načo máme ochranné prostriedky? Myslím tým skutočné respirátory FFP2 a FFP3 a pre uľahčenie dýchania môžu byť aj s ventilčekom, pretože musíme zabrániť iba tomu aby sa infekcia dostala z detí na tieto oslabené osoby, nie z oslabených osôb na deti. Takže chronicky chorým a starým ľuďom, ktorí môžu byť v kontakte s chorými deťmi by mal štát zabezpečiť komfortné kvalitné respirátory, minimálne FFP2, ktoré chránia z 97%. A FFP3 chránia viac ako z 99%. Načo plošne zaťažovať populáciu hocijakými rúškami, ktoré chránia pred prenosom vírusovej infekcie aj tak pravdepodobne väčšinou iba z 3% a spravidla naopak prinášajú zdravým ľuďom zvýšené riziko plesňovej a bakteriálnej infekcie? Prečo prijímať plošné opatrenia keď infekcia Covid-19 nepostihuje všetkých plošne, ale iba starých a chronicky chorých?

3. Kto je infekčný?
Iba ľudia a aj deti, ktoré sú choré môžu byť infekčné. Choré znamená, že musia kašľať, mať nádchu, kýchať, mať teplotu. Na to, aby bol ktokoľvek infekčný musí kašľať, mať nádchu a kýchať. Len mať teplotu nestačí!  Iba takto mechanicky môže vzniknúť infekčný aerosol, ktorým sa môžu nakaziť druhí a  vznikne šírenie nákazy. Šanca nakazenia od osoby, ktorá nemá tieto príznaky je veľmi malá (viď v odporúčaniach profesora Beneše infektológa z Nemocnice na Bulovce). Nenechajme sa oklamať správami z médií. Iba cca 10% hlásených prípadov z pozitívne testovaných sú infekční chorí, ktorí môžu ochorenie Covid-19 aj prenášať. Prečo vláda šíri túto paniku? Nuž pretože sa skorumpovaní podvodníci s neukončeným vzdelaním a sektárski fanatici usilujú udržať pri moci. Čo čakať od takejto zostavy? Hájenie záujmov ľudí, či zdravý rozum? Určite nie. Preto používajte vy sami svoj vlastný rozum. Nič nám nepomôže iba my sami si musíme pomôcť! Záchrana topiacich sa je v rukách topiacich sa!

4. Je tu čas zahodiť Matovičov televízor, zahodiť Matovičovo rádio, prestať čítať Matovičove noviny. Ticho, ktoré nastane, vám dá potrebný čas si premyslieť, ako pred touto Matovičovou cvokárňou zachrániť seba aj svoju rodinu.

Vláda rúbe do imunity našich detí. Do detí a nielen do ich imunity, ale ohrozuje aj ich vzdelanie a psychickú  integritu. Budíček rodičia!

Čaputová podpísala Mengeleho zákon

28.07.2021

Beštia fašizmu prvýkrát zatriasla ľudstvom v druhej svetovej vojne a takmer ho pohltila. V jej jatkách vtedy zahynuli desiatky miliónov ľudí (50-80 miliónov ľudí), milióny boli vraždené v koncentračných táboroch a najbeštiálnejšie zločiny sa diali pri lekárskych pokusoch, ktoré v koncentračných táboroch boli uskutočňované pod vedením doktora medicíny (MUDr.) Jozefa [...]

Panebože, vďaka za deltu

28.06.2021

Boh sa stále nedočkal toho, aby mocné osoby sveta začali predchádzať utrpeniu aspoň v kontexte piateho Božieho prikázania „nezabiješ“. Neustále rozdeľovanie na bohatých a chudobných spôsobuje mamon, ktorý je v ľudskej povahe až príliš hlboko zažratý. Stále nie je problémom nasýtiť chudobných, ale bohatých. Boh sa rozhodol postaviť do cesty ľudstvu [...]

Blúdime, lebo štát vedú bludári

25.06.2021

Obrázok 1 Obrázok 2 1. Profesor Krčméry „Keď som dostal cerebrálnu maláriu, tak potom som už mimo Európy necestoval. Pol mozgu mi odumrelo,“ oznámil novinárom Krčméry a pokračoval „Ja idem len na polovičný výkon mozgu, štvrtinový výkon pamäte a polovičný výkon zraku. … Dokonca si myslím, že už som mal byť na druhom svete,“ ešte uviedol pre [...]

Kim Jo-čong kórea

Sestra Kim Čong-una varuje Soul pred cvičeniami s USA

02.08.2021 09:34

KĽDR považuje takéto cvičenia za prípravu invázie, čo Washington a Soul opakovanie popierajú.

Mesto Košice opraví trate v zlom stave

Košice opravia trate aj nakúpia električky

02.08.2021 08:30

Koľajnice v meste majú viac ako 30 rokov a na viacerých miestach sú v zlom stave. Mesto plánuje opravy a skončila aj súťaž na nové električky.

grécko požiar

Horúčavy v Grécku nekončia, požiar na Rodose sa vymkol spod kontroly

02.08.2021 08:24

Hotely a ubytovacie zariadenia doposiaľ oheň ani dym priamo neohrozil, evakuovali však tri dediny.

Biden

Kosovo vyznamenalo zosnulého syna amerického prezidenta Bidena

02.08.2021 07:20

Kosovská prezidentka Vjosa Osmaniová posmrtne udelila medailu pre Beaua Bidena za jeho zásluhy pri budovaní justičného systému svojej krajiny.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 828797x
Priemerná čítanosť článkov: 6850x

Autor blogu