Založ si blog

Ako sa na nášho Niča pozerajú zo zahraničia

Dary od Markízy, Penty, Matoviča, Lipšica, Galka… na pokračovanie. Autor foto prtsc fb Peter Lipták

1.Handlér len nedávno prichytený pri podvodnom vydávaní sa za absolventa ekonomickej fakulty, dnes znovu skromne vystupuje ako laický epidemiológ, špičkovo, suverénne a vedecky v oblasti verejného zdravia a robí pri zachraňovaní sveta, do neho diery najväčšieho kalibru. Suverénne nakúpi na preventívne testovanie nevhodné testy, cez pochybne spriaznenú trnavskú firmičku. Testy, ktoré majú citlivosť, keď nevedno či pozitívny výsledok je pozitívny, alebo negatívny a naopak. A to všetko Ničo ešte zaklincoval organizovaním testovania v exteriéri, napriek chladnému ročnému obdobiu s teplotami od 9 do 12 stupňov, hoci výrobca jednoznačne určuje pre vykonanie testu izbovú teplotu. Kto môže garantovať správnosť citlivej imunochemickej reakcie tak mimo rámec určeného teplotného rozmedzia? Ničo? Týmto Ničo maximálne znehodnotil, už aj tak pochybnú testovaciu akciu a výsledky možno hodiť iba ak rovno do Dunaja. Ale on ich vyťahuje z odpadkového koša ako z klobúka a čaruje a tlačovkami riadi štát od desiatich k piatim. Blížia sa ešte zimnejšie mesiace a nezdolný Ničo sa pripravuje testovať až pod bod mrazu. Že, „poručíme větru, dešti,…“
2.Nezabezpečil na testovanie ani teplomery, aby hneď na začiatku oddelil chorých, ani nedal výnimku už chorým a tým zvýšil na maximum možnosť šíriť ochorenie z chorých na zdravých a ohrozil tak hlavne rizikové skupiny. Nebolo to testovanie ale organizované infikovanie sa a to všetko aj s repete. A nezodpovední ľudia mu na to skočili. Zvlášť nebezpečné to bolo pre starých a chronicky chorých pacientov, ktorí sa taktiež dobrovoľne – nasilu tohto testovania/infikovania museli zúčastniť, hoci sú infekciou covid ohrození až 1000x viac. No čo by sa stalo keby to nebol covid ale španielska chrípka? Túto otázku položil analytik Baránek.
3. Nech sa Ničo akokoľvek správa, v krátkom čase sa pravda ukáže a nepochybne ponesie zodpovednosť. A verejnosť stále viac vie.
4. Ako sa postaviť proti strachu a beznádeji, ktoré šíri Ničo namiesto riadneho riadenia štátu?
Nenechať sa takto jednoducho zastrašiť. Vymknime sa mu zo slučky. Komunikujme spolu čo najviac, spájajme sa, pomáhajme si, nebojme sa, v jednote je sila. Oprime sa vždy o svoj vlastný zdravý rozum a rozširujme komunitu prebudených. Odovzdávajme si preverené čisté informácie. Sila je v pravde, v láske, v zjednotení ľudí. V tom je skrytá moc. Nech sa jej bojí on, Ničo!

A teraz praktický doplnok, z medicínskeho pohľadu, preventívne na posilnenie imunity organizmu, odporúčam si naordinovať každý deň tri pilulky 1. odvahu, 2. húževnatosť a 3. statočnosť aj viac ako 3×1 denne. Okrem tejto rozhodnej psychohygieny je dôležité piť dosť tekutín a potom proti vírusovej infekcii užívať preventívne v tomto infekčnom čase najlepšie každý deň vitamíny D3 4000-6000 m.j.(= 50ug), C 500 -1000 mg a minerál zinok 25 mg. Na prevenciu vzniku mikrotrombóz, čo je špecifikou dnešného ochorenia covid, je dôležitý obyčajný acylpyrín v preventívnej dávke 100 mg denne, k čomu by mali pristúpiť aspoň starší ľudia a chronickí pacienti. Voľne dostupné tabletky v lekárni sa volajú rôzne, ale všetky obsahujú to isté (Anopyrin, Stadapyrin, Vasopirin, Gerasa, Preventax, Carsaxa, Aspirin protect). No a pri teplotách v tomto období užívajme všetci tiež namiesto paracetamolu či ibuprofenu, vždy radšej acylpyrín 500 mg tbl. Môžete celkom predísť pľúcnym komplikáciám a prekabátiť tak Niča, strašidlo, ktoré hrozí ventilátorom.

Ex post k nadpisu:
Rakúšania po zhodnotení plošného testovania na Slovensku prišli k záveru, že v demokratickej krajine akou je Rakúsko sa taký protiústavný násilný experiment ako previedla slovenská vláda nedá realizovať. Rakúsko bude testovať len tých čo chcú a ktorí nemajú peniaze na PCR testy. Rakúsky ústavný právnik na adresu Slovenska uviedol, že taká akcia akú realizovala slovenská vláda, nemá v Rakúsku právny základ.

Ako sa proti kovidu profesionálne chránime v našej ambulancii prvého kontaktu

17.09.2021

Jednak čístíme a dekovidizujeme vzduch a to kontinuálne tromi spôsobmi súčasne, vo všetkých priestoroch našej ambulancie od čakárne, cez jej jednotlivé ordinácie, až po vrátane aj WC. 1. V každej miestnosti, vrátane vstupnej čakárne, máme filter TherapyAir- päťvrstvový veľkokapacitný s hepa zložkou a ionizáciou vzduchu. 2. Všade kontinuálne bežia uzavreté UV [...]

Či protizákonná činnosť Lengvarského a Mikasa nikdy neskončí?

15.09.2021

Novou skutočnosťou na ktorú GP teraz upozorňujem je, že obaja menovaní protizákonným nátlakom donucujú obyvateľstvo SR k plneniu vyhlášok ÚVZ SR aj napriek tomu, že tieto vyhlášky sú vydané v rozpore s platnou legislatívou a to konkrétne: . 1. Medzinárodnými normami práva (a) Ústavným zákonom č. 23/1991 Z.z., ktorým sa uvádza Listina základných práv a slobôd, vo [...]

Sabotáž protiepidemických opatrení

14.09.2021

Oznámenie o nových skutočnostiach doplňujúcich moje trestné oznámenie na bývalého ministra zdravotníctva SR Mareka Krajčiho, ktoré som podal osobne na GP SR dňa 3.9.2020 a jeho prepis je uvedený na blogu https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/09/02/trestne-podanie-na-ministra-zdravotnictva-pre-podozrenie-z-pachania-zlocinu-genocidia/. Novou skutočnosťou, na ktorú generálnu [...]

otvorenie škôl, Košice

Vírus z košických škôl ustupuje

29.09.2021 04:45

Počet tried v karanténe sa zmenšil takmer o polovicu. Sto detí sa opäť vrátilo do lavíc.

Afganistan

Zdravotníčky a učiteľky v Afganistane vyzvali na obnovenie finančnej pomoci

28.09.2021 23:22

Pred príchodom Talibanu k moci pokrývala zahraničná pomoc takmer 75 percent verejných výdavkov Afganistanu.

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Počet vrážd v USA medziročne stúpol o rekordných 30 percent

28.09.2021 21:41

Za rok 2020 sa v USA odohralo 21 570 vrážd, alebo zabití z nedbanlivosti.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 127
Celková čítanosť: 879224x
Priemerná čítanosť článkov: 6923x

Autor blogu