Založ si blog

Pochválen Matovič „omikron bezpečne očkuje“

Toto tzv. očkovanie musíme okamžite zastaviť🙂!
Vakcína proti koronavírusu nie je vakcína. Je to ten istý nebezpečný toxín=S-protein, ktorý je hlavnou zbraňou koronavírusu. S-proteinom vyzbrojený vírus ak prenikne do organizmu, do jeho krvného obehu, spôsobuje zápaly a trombózy, ktoré môžu byť príčinou závažného poškodenia zdravotného stavu aj smrti. Podávanie S- proteinu v injekciách, teda priamo do krvného obehu, ako sa to deje dnes, vydávajúc to za očkovanie, je oveľa nebezpečnejšie ako infekcia samotným vírusom. Prečo?

Pretože keď vírus napadne človeka, tak u väčšiny ľudí (u alfa varianty cca 80%, u omicronu viac ako u 99%) sa zastaví na slizničných bariérach. Tu je vírus zastavený a zlikvidovaný prirodzenou imunitou, takže do tela človeka, do jeho krvného obehu vírus neprenikne. S-protein tak nemôže vyvolať ani trombózu ani zápal. Len cca u 15-20% ľudí u varianty alfa a menej ako u 1% u varianty omicron dokázal vírus vlastnými silami preniknúť cez slizničnú bariéru do krvného obehu a tak sa dostal jeho S-protein krvným obehom do orgánov (pľúca, srdce, mozog…) a mohol ich zničiť zápalom alebo trombózou. Keď sa mRNA (návod na výrobu S- proteinu) podáva v injekcii pri tzv. očkovaní, tak tento obsah v nanočasticiach je priamo vstrekovaný do krvného obehu, čím sa obíde slizničná bariéra, a tak sa u každého zaočkovaného obsah injekcie rozšíri bez akéhokoľvek obmedzenia do tkanív celého tela. V ľudských orgánoch sa potom vyrába podľa matrice mRNA toxícký S- protein a vyvoláva v nich zápal a trombózy, následkom čoho je ich poškodenie, nežiadúce účinky aj smrť. Nikdy, po žiadnom očkovaní, neboli evidované milióny nežiadúcich účinkov, vrátane desaťtisícov úmrtí tak, ako to je dnes po tzv. očkovaní proti kovidu. Po všetkých očkovaniach za posledných 30 rokov sa vyskytol iba zlomok z počtu nežiadúcich účinkov, ktoré evidujeme po roku podávania injekcií proti kovidu. Ohrozené je najmä srdce (myokarditídy, infarkty…), mozog (porážka, degenerácia, Alzheimer…), pohlavné orgány (sterilita…), zrak (poškodenie sietnice, slepota),  ale vlastne v individuálnej miere každý orgán v tele, napojený na krvný obeh😡

Očkovanie proti „omicronu“ vakcínou kódujúcou celý S-protein pôvodnej alfa varianty koronavírusu SARS CoV-2, ktorý spôsoboval ochorenie COVID -19 v zime a na jar 2021, je spojené so závažnými negatívnymi dopadmi na imunitu protiinfekčnú ale aj protinádorovú a zvyšuje sa aj riziko vzniku zápalových a trombogénnych ochorení. Preto túto procedúru nemôžem z hľadiska dnešných vedeckých poznatkov vedeckej medicíny (EBM), ale ani vlastnej medicínskej praxe nikomu odporučiť.
Je zdokumentovaná neúčinnosť súčasných mRNA vakcín, proti dnešnej variante omicron, pretože boli vyrobené proti pôvodnej variante alfa a dnešný omicron je už celkom iný vírus. Ani proti chrípke sa neočkuje preexpirovanými vakcínami z minulého, či predminulého roka, keďže sa vždy očkuje aktuálnym zložením vakcíny proti aktuálnym mutáciám chrípkového vírusu a to v období pred epidémiou.
Nutno zdôrazniť, že v období epidémie sa nikdy neočkovalo, vždy sa očkovalo pred epidémiou. Vakcíny, ktoré nakúpila vláda na začiatku roka 2021 určené proti variante alfa v neuveriteľnom množstve cca 10 miliónov kusov, sú v dnešnej dobe už funkčne preexpirované, pretože sa po nich vytvára imunita proti „alfe“, ale nie proti „omicronu“. Neúčinná vakcína, nezabráni vzniku a ani šíreniu ochorenia, naopak oslabuje prirodzenú imunitu a ten S-protein vo vakcíne funguje ako jed.
Z hľadiska prognózy následkov na zdravie a šírenie ochorenia COVID-19 v populácii v súčasne nastupujúcej vlne pandémie s variantou omicron sú dôležité dva fakty:
1. „Omikron“ funguje dnes ako živá oslabená vakcína proti vírusom SARS-CoV-2, ktorá je bezpečná, pretože v tomto pripade toxický S-protein nepreniká do nášho organizmu. Imunitný systém tento vírus zadrží na slizničnej bariére a nepustí ho dovnútra do tela. Takáto prirodzená vakcinácia je účinná, pretože na slizniciach vzniká prirodzené posilnenie bariéry IgA protilátkami, čo vzhľadom k prakticky 100% infekčnosti a vysokej imunogenicite varianty omicron, sa vytvorí súčasne v celej populácii. Po takomto prirodzenom prekonaní infekcie „omicronom“ celou populáciou prakticky súčasne, vznikne kolektívna imunita. To znamená, že sa pandémia skoro skončí.
2. „Omikron“ má prakticky 100% nákazlivosť, ale vyvoláva iba veľmi mierne klinické príznaky u malej časti populácie. Väčšina nakazenej populácie nemá vôbec žiadne príznaky, jedná sa o asymptomatický priebeh. Hľadanie „omicronu“ testovaním zdravých celkom stratilo praktický význam, keďže imunitný systém zlikviduje takúto nádchu aj bez liečby do niekoľko dní. Mali by sa testovať iba pacienti so závažnejšími klinickými príznakmi ochorenia dýchacích ciest. Karanténa a ostatné protiepidemické opatrenia, vrátane nosenia rúšok a respirátorov tiež nemajú u takto asymptomaticky alebo veľmi ľahko prebiehajúcej infekcie žiadny pozitívny klinický prínos a treba ich zrušiť, tak ako to robia v iných štátoch, napríklad vo Veľkej Británii🙂.
No a na záver niečo potešujúce. Ministra financií možno naozaj iba chváliť, že ako jediný vládny predstaviteľ tak bystro chápe vedecké detaily bezpečného očkovania omikronom a sám už tuší koniec pandémie. To na rozdiel od ministra zdravotníctva Lengvarského, hlavného hygienika Mikasa a ich odborníkov angažujúcich sa v marketingu pandémie, ktorí vo svojej bigotnosti naďalej ignorujú vedeckú medicínu aj ľudské práva.

Návrh na rozpustenie politickej strany Progresívne Slovensko

24.05.2024

(Skrátená verzia úradného podania osobne podaného na GP 20.5.2024) . Dôvody na tento návrh som zhrnul nasledovne: . 1. Útok PS na najzákladnejšiu demokratickú hodnotu – slobodu prejavu Ústava SR zaručuje právo každého slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať informácie. Možno prijať akúkoľvek informáciu, pravdivú i nepravdivú, a Ústava SR ponecháva na [...]

Dobre ukrytá duševná choroba

21.04.2024

Pôvodne som si myslel, že v doterajšej WHO klasifikácii chýbajú dôležité psychiatrické diagnózy, konkrétne “Duševná zaostalosť s vysokým IQ”. . Duševná zaostalosť, diagnózy F70-F73, postupne graduje od ľahkého po najťažší stupeň postihnutia, teda od debility (IQ od 50 – 69, mentálny vek 9 – 12 rokov), cez imbecilitu (IQ 35 – 49, mentálny vek 6 [...]

Poďme voliť mier, proti mäsiarovi Korčokovi

03.04.2024

Korčok je klon Zelenského, Bidena, Albrightovej, Pavla, Kisku, Čaputovej, Fialu, Leyenovej, Dzurindu, Demeša, Matoviča, Hegera… Tieto mená, toto panoptikum najodpudzujúcejších vojnových štváčov predsa nemôže nikoho presvedčiť o dobrých úmysloch. Dopomôcť k uchopeniu moci na Slovensku týmto neľudským kreatúram prostredníctvom nesvojprávnej bábky, Korčoka? To [...]

Volodymyr Zelenskyj, Španielsko

ONLINE: Kyjev chce vojenských inštruktorov aj z iných krajín. Poliaci kupujú z USA strely dlhého doletu

28.05.2024 06:00, aktualizované: 06:48

Francúzsko nemusí byť jedinou krajinou, ktorá deklarovala vyslanie vojenských inštruktorov na Ukrajinu. Kyjev rokuje aj s ďalšími štátmi.

Bývalý riaditeľ Úradu pre ochranu ústavných činiteľov Peter Krajčírovič

Exšéf bodyguardov o atentáte na Fica: Ochranka nie je o násilí, ale o poriadnej príprave. Otázne je, kto mal aké informácie

28.05.2024 06:00

Ani takmer dva týždne od atentátu nie je jasné, či ochrankári postupovali správne.

Ukrajina, vojak

Západ vyrába muníciu pomalšie a drahšie, než Rusko. Zaplatí za to Kyjev stratou Charkova a Odesy?

28.05.2024 05:30

Rusko chrlí delostrelecké granáty trikrát rýchlejšie a štyrikrát lacnejšie ako Spojené štáty a krajiny Európskej únie, odhaduje poradenská spoločnosť Bain & Company.

Záskalie, skalné okno

Chcete vidieť, kde sa počas SNP ukrývali partizáni? Nahliadnite do vnútra jaskyne očami mReportérky

28.05.2024 05:00

Zábery priamo z jaskyne zachytila mReportérka Ľubka Šeroňová.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 179
Celková čítanosť: 1257159x
Priemerná čítanosť článkov: 7023x

Autor blogu