Založ si blog

Pochválen Matovič „omikron bezpečne očkuje“

Toto tzv. očkovanie musíme okamžite zastaviť🙂!
Vakcína proti koronavírusu nie je vakcína. Je to ten istý nebezpečný toxín=S-protein, ktorý je hlavnou zbraňou koronavírusu. S-proteinom vyzbrojený vírus ak prenikne do organizmu, do jeho krvného obehu, spôsobuje zápaly a trombózy, ktoré môžu byť príčinou závažného poškodenia zdravotného stavu aj smrti. Podávanie S- proteinu v injekciách, teda priamo do krvného obehu, ako sa to deje dnes, vydávajúc to za očkovanie, je oveľa nebezpečnejšie ako infekcia samotným vírusom. Prečo?

Pretože keď vírus napadne človeka, tak u väčšiny ľudí (u alfa varianty cca 80%, u omicronu viac ako u 99%) sa zastaví na slizničných bariérach. Tu je vírus zastavený a zlikvidovaný prirodzenou imunitou, takže do tela človeka, do jeho krvného obehu vírus neprenikne. S-protein tak nemôže vyvolať ani trombózu ani zápal. Len cca u 15-20% ľudí u varianty alfa a menej ako u 1% u varianty omicron dokázal vírus vlastnými silami preniknúť cez slizničnú bariéru do krvného obehu a tak sa dostal jeho S-protein krvným obehom do orgánov (pľúca, srdce, mozog…) a mohol ich zničiť zápalom alebo trombózou. Keď sa mRNA (návod na výrobu S- proteinu) podáva v injekcii pri tzv. očkovaní, tak tento obsah v nanočasticiach je priamo vstrekovaný do krvného obehu, čím sa obíde slizničná bariéra, a tak sa u každého zaočkovaného obsah injekcie rozšíri bez akéhokoľvek obmedzenia do tkanív celého tela. V ľudských orgánoch sa potom vyrába podľa matrice mRNA toxícký S- protein a vyvoláva v nich zápal a trombózy, následkom čoho je ich poškodenie, nežiadúce účinky aj smrť. Nikdy, po žiadnom očkovaní, neboli evidované milióny nežiadúcich účinkov, vrátane desaťtisícov úmrtí tak, ako to je dnes po tzv. očkovaní proti kovidu. Po všetkých očkovaniach za posledných 30 rokov sa vyskytol iba zlomok z počtu nežiadúcich účinkov, ktoré evidujeme po roku podávania injekcií proti kovidu. Ohrozené je najmä srdce (myokarditídy, infarkty…), mozog (porážka, degenerácia, Alzheimer…), pohlavné orgány (sterilita…), zrak (poškodenie sietnice, slepota),  ale vlastne v individuálnej miere každý orgán v tele, napojený na krvný obeh😡

Očkovanie proti „omicronu“ vakcínou kódujúcou celý S-protein pôvodnej alfa varianty koronavírusu SARS CoV-2, ktorý spôsoboval ochorenie COVID -19 v zime a na jar 2021, je spojené so závažnými negatívnymi dopadmi na imunitu protiinfekčnú ale aj protinádorovú a zvyšuje sa aj riziko vzniku zápalových a trombogénnych ochorení. Preto túto procedúru nemôžem z hľadiska dnešných vedeckých poznatkov vedeckej medicíny (EBM), ale ani vlastnej medicínskej praxe nikomu odporučiť.
Je zdokumentovaná neúčinnosť súčasných mRNA vakcín, proti dnešnej variante omicron, pretože boli vyrobené proti pôvodnej variante alfa a dnešný omicron je už celkom iný vírus. Ani proti chrípke sa neočkuje preexpirovanými vakcínami z minulého, či predminulého roka, keďže sa vždy očkuje aktuálnym zložením vakcíny proti aktuálnym mutáciám chrípkového vírusu a to v období pred epidémiou.
Nutno zdôrazniť, že v období epidémie sa nikdy neočkovalo, vždy sa očkovalo pred epidémiou. Vakcíny, ktoré nakúpila vláda na začiatku roka 2021 určené proti variante alfa v neuveriteľnom množstve cca 10 miliónov kusov, sú v dnešnej dobe už funkčne preexpirované, pretože sa po nich vytvára imunita proti „alfe“, ale nie proti „omicronu“. Neúčinná vakcína, nezabráni vzniku a ani šíreniu ochorenia, naopak oslabuje prirodzenú imunitu a ten S-protein vo vakcíne funguje ako jed.
Z hľadiska prognózy následkov na zdravie a šírenie ochorenia COVID-19 v populácii v súčasne nastupujúcej vlne pandémie s variantou omicron sú dôležité dva fakty:
1. „Omikron“ funguje dnes ako živá oslabená vakcína proti vírusom SARS-CoV-2, ktorá je bezpečná, pretože v tomto pripade toxický S-protein nepreniká do nášho organizmu. Imunitný systém tento vírus zadrží na slizničnej bariére a nepustí ho dovnútra do tela. Takáto prirodzená vakcinácia je účinná, pretože na slizniciach vzniká prirodzené posilnenie bariéry IgA protilátkami, čo vzhľadom k prakticky 100% infekčnosti a vysokej imunogenicite varianty omicron, sa vytvorí súčasne v celej populácii. Po takomto prirodzenom prekonaní infekcie „omicronom“ celou populáciou prakticky súčasne, vznikne kolektívna imunita. To znamená, že sa pandémia skoro skončí.
2. „Omikron“ má prakticky 100% nákazlivosť, ale vyvoláva iba veľmi mierne klinické príznaky u malej časti populácie. Väčšina nakazenej populácie nemá vôbec žiadne príznaky, jedná sa o asymptomatický priebeh. Hľadanie „omicronu“ testovaním zdravých celkom stratilo praktický význam, keďže imunitný systém zlikviduje takúto nádchu aj bez liečby do niekoľko dní. Mali by sa testovať iba pacienti so závažnejšími klinickými príznakmi ochorenia dýchacích ciest. Karanténa a ostatné protiepidemické opatrenia, vrátane nosenia rúšok a respirátorov tiež nemajú u takto asymptomaticky alebo veľmi ľahko prebiehajúcej infekcie žiadny pozitívny klinický prínos a treba ich zrušiť, tak ako to robia v iných štátoch, napríklad vo Veľkej Británii🙂.
No a na záver niečo potešujúce. Ministra financií možno naozaj iba chváliť, že ako jediný vládny predstaviteľ tak bystro chápe vedecké detaily bezpečného očkovania omikronom a sám už tuší koniec pandémie. To na rozdiel od ministra zdravotníctva Lengvarského, hlavného hygienika Mikasa a ich odborníkov angažujúcich sa v marketingu pandémie, ktorí vo svojej bigotnosti naďalej ignorujú vedeckú medicínu aj ľudské práva.

Čaputová fascinovaná odchovancom KSČ

29.01.2023

1. Ako uviedla TASR(28.01.2023) slovenská prezidentka Zuzana Čaputová prišla do volebného štábu Petra Pavla. Novozvolenému českému prezidentovi osobne zagratulovala a uviedla, že sa z jeho víťazstva mimoriadne teší, lebo v našom regióne pribudne hlava štátu, ktorá si ctí demokratické hodnoty a ktorej sila pramení v pokoji, informuje spravodajkyňa TASR v Prahe. Dodala, že [...]

Pokus o paralýzu referenda

21.01.2023

„Politikom sa neverí, politici sa kontrolujú. Verí sa v Boha, verí sa v prírodu, verí sa v krásu, verí sa v myšlienku, ideu. V politika sa neverí, a kto v neho verí, je idiot!“ (Karel Kryl) „Toto je taká najzásadnejšia vec na ktorú musíme mať jednoznačný názor v zmysle, že ak sú tu prvky priamej demokracie ako napríklad referendum tak má byť urobené [...]

Odpovede dr. Michalovi Pijákovi

16.12.2022

V poslednej dobe mi uznávaný vedec a lekár dr. Michal Piják venoval niekoľko statusov na fb, v ktorých naznačoval, že z hľadiska vedy, ktorej sa cíti byť predstaviteľom, ma zaraďuje medzi dezinformátorov a konšpirátorov. Keďže som na fb chronicky zablokovaný, vyjadrujem svoje názory touto cestou. Očkovanie Paradoxne dr. Piják, ktorý sa nechal zaočkovať proti [...]

spravodlivosť, váhy

Advokáti vítajú, že vláda odobrila novelu Trestného zákona, majú však výhrady

24.03.2023 10:32

Novela kladie okrem iného dôraz na ukladanie alternatívnych trestov.

Eduard Heger

Heger: Slovensko je pripravené poskytnúť svoje kapacity na výrobu munície

24.03.2023 09:54

Heger podčiarkol, že naša susedná krajina potrebuje muníciu rýchlo, pretože čelí veľkej ofenzíve zo strany Ruska.

Spojené voľby do regionálnych samospráv 2022

Prieskum: Voľby by vyhral Smer. Do parlamentu by sa dostalo osem strán

24.03.2023 09:19, aktualizované: 10:13

Ochotu zúčastniť sa na parlamentných voľbách deklarovalo 59 percent opýtaných.

Evakuácia školy Senica

Okresný policajný šéf ukrýval hľadaného zločinca, vo funkcii končí

24.03.2023 09:13

Policajní pátrači zadržali Kakaša v dome písanom na policajného funkcionára v Pezinku.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 156
Celková čítanosť: 1115276x
Priemerná čítanosť článkov: 7149x

Autor blogu