Založ si blog

Čo sa stalo Jurajovi Krajčikovi?

1. Tento 19 ročný mladý muž na svojom Twitteri 15.8.2022 uviedol, že je homosexuálny Žid. Jeho vyhlásenie z Twittera, kde je to Jurajom Krajčikom napísané, reprodukovala vo svojej reportáži aj televízia JOJ (noviny.sk)
https://www.noviny.sk/krimi/711690-o-tom-co-sa-odohravalo-v-hlave-extremistu-vypoveda-jeho-komunikacia-na-internete-je-plna-nasilia-a-odhodlania-vrazdit


Je naozaj značne logické, že
2. sa na jeho Twiteri (Juraja Krajčika)  24.8.22 objavilo memorandum napísané však (pozri nižšie) neznámym autorom, 40 až 55 ročným mužom z amerického stredozápadu, ktoré deklarovalo nenávisť primárne smerovanú proti Židom. Dokladá to forenzná analýza expertov z USA zverejnená šéfredaktorom AE News pánom VK 19.10.2022 a analýza memoranda exministra vnútra Vladimíra Palka v článku publikovanom v denníku Štandard 22.10.2022 .
Zamyslime sa: žeby Žid šíril nenávisť proti Židom a homosexual proti homosexuálom? To predsa nie je uveriteľná myšlienková konštrukcia.
Aj predseda Židovskej náboženskej obce v Bratislave Tomáš Stern vyhodnotil útok na Zámockej ako bezprostredné ohrozenie židovskej komunity.

3. Nejaký zamaskovaný strelec strieľajúci štýlom  ťažkého profesionálneho zabijaka, zachytený na videu 12.10.22, asi o 19.00  zastrelil z pištole kalibru 45 jedného homosexuála a jednu binárnu osobu pred barom Tepláreň.  Ako bývalý dôstojník ČSLA mám pochybnosti, že by tým profesionálnym strelcom mohol byť 19 ročný žiak gymnázia Juraj Krajčik, osoba bez riadneho vojenského výcviku a praxe.

4. Juraj Krajčik bol žiakom Školy pre mimoriadne nadané deti a Gymnázia  v Bratislave. Učiteľský zbor deklaroval, že na svojom žiakovi nespozorovali žiadne prejavy extrémizmu či agresivity. Okrem toho tento žiak prestúpil z inej školy, kde bol vystavený šikanovaniu, a preto bol vo zvýšenej starostlivosti nielen pedagógov, ale aj psychológov. Žeby sa ani v psychologickom profile Juraja Krajčika nič extrémistického a agresívneho nenašlo?

5. Juraj Krajčik bol nájdený zavraždený na Jaskovom rade v blízkosti protidrogového centra. Pozícia tela nenasvedčovala samovražde, ale vražde. Umlčaný Juraj Krajčik už svedčiť nemôže.

6. Progresívnym politikom (Čaputovej, Vallovi, Šimečkovi…) iba niekoľko hodín po trojnásobnej vražde už bolo všetko jasné, hoci nie je jasné, od koho mohli mať takéto informácie, keďže dodnes nie je jasné vôbec nič.  Ledaže platí “čo sa babe chcelo, to sa jej prisnilo”?  Preto zorganizovali akciu pred Teplárňou a zhromaždenie na námestí SNP, kde verejne obvinili z tohto odporného vražedného zločinu heterosexuálnu väčšinu na Slovensku a otvorili Overtonovo okno absurdnostiam, artikulovali údajnú hrozbu teroru heterosexuálov proti homosexuálom, ktorá vyplýva z ich homofóbnej nenávisti, vraj na našom Slovensku.  Pritom, opakujem, že predseda Židovskej náboženskej obce v Bratislave Tomáš Stern vyhodnotil útok na Zamockej na základe zverejneného memoranda ako bezprostredné ohrozenie, nie pre homosexuálnu ale pre židovskú komunitu. Len niekoľko hodín po tejto neobjasnenej vražde troch ľudí s rukopisom, ktorý je ako vystrihnutý z trezorov tajných služieb, 35 veľvyslancov západných štátov dokonca obratom podpísalo a zverejnilo výzvu proti homofóbnej nenávisti na Slovensku. Ako to tak rýchlo stihli? A následne naši progresívni politici (Šimečka, Čaputová, Vallo…) dosiahli, že europarlament v rezolúcii odsúdil Slovensko za nenávistné, homofóbne prejavy. Ani slovíčko nepadlo o primárnom ohrození Židov. Dokonca iba kvôli zdôrazneniu tohto očiernenia Slovenska cestovala prezidentka Zuzana Čaputová do bruselského parlamentu. Nie je ani dodatočne jasné, ako sa im do tohto činu podarilo zamontovať nenávisť heterosexuálov proti homosexuálom , keďže všetky tri obete patrili k LGBTI+ komunite a Juraj Krajčik sa sám hlásil k Židom. Ako možno logicky obviňovať heterosexuálov, keď sa vraždili medzi sebou navzájom homosexuáli?  Samozrejme, ani to nie je jednoducho uveriteľné. Veď prečo by sa homosexuáli mali medzi sebou vraždiť?  Logicky tu preto vyvstáva podozrenie na teroristický čin, nie však spáchaný  tak, ako sa tu podsúva, ale treťou stranou, kde aktéri ublížili všetkým trom obetiam.
Kto mohol mať záujem na tomto čine, ktorý hrozil politickou destabilizáciou Slovenska? Na poškodení dobrého mena Slovenska v EÚ a vo svete? Rozumiete, čo europarlamentu prekáža? Môžete mať akokoľvek kladný, priateľský vzťah k homosexuálom ako ľudským bytostiam, ale ak trváte na zachovaní súčasnej definície manželstva, živíte nenávisť. Súčasný text slovenskej ústavy živí nenávisť, preto ak tvrdíte, že rodičia sú otec a matka, tak živíte nenávisť. Nie je to absurdné? Kto mohol zneužiť tento čin na dosahovanie týchto scestných politických cieľov? Áno aj ja som toho názoru, že ide o obzvlášť závažný zločin teroristického útoku, ako zásluhou pána Lipšica došlo k prekvalifikovaniu tohto zločinu. Terorizmus je totiž forma presadzovania politických cieľov násilnými prostriedkami proti obyvateľstvu. Ľudovo povedané, ide o útoky z politického motívu proti existujúcej spoločnosti s cieľom dosiahnuť zmeny v politickom systéme. To je terorizmus. Napríklad dosiahnuť takú zmenu našej ústavy, ktorú si väčšina občanov nepraje. Na Slovensku, ale aj vo svete je terorizmus veľmi tesne prepojený de facto s prebiehajúcou subverziou. Terorizmus sa teda definuje ako násilné konanie s cieľom dosiahnuť v spoločnosti politické ciele, ktoré by sa nedali dosiahnuť bez použitia násilia. V tejto súvislosti je dosť podozrivé, že v rovnakom čase sa prejednával v parlamente zákon, ktorý by mal zrovnoprávniť registrované partnerstvá homosexuálov s manželstvom muža a ženy, a tak prispieť k subverzii našej spoločnosti. Kto má dnes záujem na subverzii Slovenska ako samostatného svojbytného štátu?

7. Druhý deň po vraždách sa zišla verejnosť na zhromaždení, kde liberálni politici upozornili, že nenávisť k menšine, dlhodobo živená i hlúpymi a nezodpovednými výrokmi politikov, stála tieto nevinné ľudské životy. Na tomto zhromaždení označenom  „Za dúhové Slovensko“ organizátori  prečítali apel na vládu okamžite zabezpečiť potrebné proinkluzívne opatrenia v školstve, vzdelávanie a podporu pedagógov, ako aj vzdelávanie detí k ľudskosti a inkluzívnemu prístupu k životu. Na moje prekvapenie, ako reakcia na toto zhromaždenie, sa nasledujúci deň 14.10.22 konal extrémistický pochod LGBT sekty, teroristov z Antify a teroristov z Ukrajinskej povstaleckej armády(UPA) známych u nás ako Banderovci. Momenty z tohto pochodu 14.10. v korelácii s prejavom prezidentky Zuzany Čaputovej z 13.10.  vystihol na Tik Toku  najlepšie Danny Kollár. Zúčastnené extrémistické organizácie, najmä tí z Antify a UPA, sú na celom svete známi svojimi teroristickými, protižidovskými, xenofóbmymi a homofóbnymi činmi. Táto pestrá skupina extrémistov vedená bizarným binárnym Lucasom pochodovala Bratislavou, pálila dymovnice, až zaútočila na náš parlament. Okrem iných výkrikov skandovali aj Čaputová je (f)iča alebo j(.)bať system, ako dokladajú videá Dannyho Kollára, Igora Jurečku, Luboša Hricu, Martina Daňa či TV JOJ (noviny.sk). Či tieto pokriky mali byť osobitým prejavom poďakovania  sa pochodom združených  extrémistov našej pani prezidentke? A prečo polícia proti týmto extrémistom nezasiahla? Kde nechala prevenciu teroristických činov obzvlášť potrebnú v existujúcej vypätej situácii?

8. Rozdiel medzi LGBT sektou predstavujúcou ideologický extrémizmus, ktorá zastupuje iba malú časť  z väčšinovej LGBT populácie, a samotnou LGBT populáciou, vedia najlepšie vysvetliť samotní homosexuáli.
Do detailu túto problematiku analyzoval nedávno homosexuálny aktivista TinFoil v Liste homosexuála homosexuálom, ktorý zverejnil na svojom Twitteri. V ňom sa ohradil najmä proti pedofílii, ktorá je dnes trendom tejto ideológie.
https://www.hlavnespravy.sk/nahnevany-homosexual-pise-list-ludom-aki-dnes-pochoduju-aj-v-uliciach-bratislavy-vidime-o-co-sa-snazite/2891004
Rovnako  výborne to objasňuje aj sedemnásťročný homosexuál z Prahy Antonín Vavruška vo svojom vyjadrení pre rádio Universum: “LGBT aktivizmus je horší než komunizmus; útočí na našu biologickú podstatu”.
https://www.radiouniversum.cz/vavruska-antonin-1d-lgbt-aktivismus-je-horsi-nez-komunismus-protoze-utoci-na-nasi-biologickou-podstatu/

Pod pojmom LGBT sekta máme na mysli samozvanú zradikalizovanú úzku skupinu osôb vyčlenenú z LGBTI+ komunity, ktorá túto komunitu organizuje totalitným spôsobom v duchu LGBTI+ ideológie a ktorá má deštruktívny vplyv na celú spoločnosť. Skupina používa prvky psychickej manipulácie, ovplyvňuje prežívanie, správanie a myslenie jednotlivcov, a tým rozkladá väčšinovú heterosexuálnu ľudskú identitu a nahrádza ju identitou homosexuálnou. Vo svojom jadre je to manipulácia útočiaca na biologickú podstatu človeka, vedúca k redukcii populácie.

9. V tejto súvislosti je treba hodnotiť aj útok LGBT sekty na arcibiskupa Jána Oroscha, ktorý upozornil kňazov na riziko zvýšeného ohrozenia homosexuálov možným užívaním drog, a to napríklad aj v klube Tepláreň. Veď reklama na marihuanu je umiestnená priamo na stĺpe pred vchodom do tohto podniku. Toto označenie modrou nálepkou THC s vyobrazením rastliny marihuany na stĺpiku pri vchode do klubu Tepláreň vyzerá ako označenie distribučného miesta marihuany. O protidrogovom záťahu  v gay klube v Ríme písal aj denník Plus jeden deň. Homosexuálne bary v Bratislave na tom asi nebudú inak než tie v Ríme, čo by mohli dosvedčiť bratislavskí policajti z protidrogového. Podľa niektorých údajov ľudia v LGBTI+ komunitách podliehajú drogám až 7x častejšie ako iní ľudia. Bohužiaľ,  je to všeobecne známy fakt, a preto v prípade majiteľa klubu Tepláreň Romana Samotného, ktorý sa chystal podať trestné oznámenie na arcibiskupa, možno povedať, že trafená hus zagágala. Namiesto toho, aby sa v záujme zdravia svojej komunity s arcibiskupom proti drogám spojil, koná pravý opak.

10. Ukrajinizácia
Ukrajina je dnes zločinecký štát, totálna korupcia, totálny zločin. Ich organizované mafie, ktoré rozkrádajú pomoc z EÚ a USA, sa dnes vyvážajú za svojimi biznismi na drahých autách po celej Európe. Ukrajinská zástava, ktorá dominuje na dverách bratislavskej Teplárne sa nedá prehliadnuť.  Ale čo hovoria v Teplárni na vraždenie ukrajinských civilistov nacistickým režimom na Ukrajine (Buča, Charkov, Cherson…)? Dnes je to budíčkom pre celú ľudskú civilizáciu. Len pre Tepláreň nie? Organizovaný zločin, pašovanie cigariet, kupčenie s deťmi, kupčenie so ženami, kupčenie s mužmi, kupčenie s otrokmi, so zbraňami, s drogami s ľudskými orgánmi, s ľudským utrpením každého druhu. To sú tie súčasné ukrajinské špeciality, ku ktorým sa hlási aj Tepláreň?

11. Každý, kto článok dočítal až sem, si zaslúži uznanie, pričom musí tiež uznať, že  ide o materiál na podanie niekoľkých trestných oznámení.
Ja som zatiaľ podal trestné oznámenie na LGBT sektu, a osobitne na jej vodcu, bizarnú binárnu osobu označovanú ako Lucas, pod ktorej vedením sa táto sekta zúčastnila útoku na NRSR a útočila na demokratické princípy a základné demokratické hodnoty EÚ, ktoré nám musia byť všetkým sväté, ktoré sú chránené zákonmi. Ďalej som podal trestné oznámenie aj na teroristov z Antify a Ukrajinskej oslobodeneckej armády (UON), to znamená Banderovcov, ktorí sa podieľali na tomto útoku na NR SR a naše demokratické zriadenie.
Som presvedčený, že orgány OČTK budú mať vďaka môjmu trestnému oznámeniu rozviazané ruky a budú môcť uplatniť všetky nástroje trestného poriadku na obranu slovenského obyvateľstva pred páchaním ďalších teroristických vrážd a obranu našej krehkej demokracie pred zahraničnými alebo zo zahraničia motivovanými teroristickými skupinami

12. Dnes som sa dozvedel, že s Jurajom Krajčíkom sa mohla rodina 18.11.2022 konečne rozlúčiť a pochovať ho. Česť jeho pamiatke.
Je mi veľmi ľúto, že existujú osoby, ktoré riešili svoje politické záujmy zavraždením troch mladých ľudí. A, kto bude ďalší?

13. Zdroje informácií:
(a) Ukrajinská oslobodenecká armáda(UON), banderovci.
Ukrajina uznala banderovcov za vojnových veteránov
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-ukrajina-uznala-banderovce-za-valecne-veterany-40261756
(b) 17.10. 22 Vraždu na Zámockej ulici prekvalifikujú na obzvlášť závažný zločin teroristického útoku.
https://www.noviny.sk/krimi/712298-vrazdu-na-zamockej-ulici-prekvalifikuju-na-n-obzvlast-zavazny-zlocin-teroristickeho-utoku
(c) 19.10.22 Údajná samovražda Juraja Krajčíka a obsah jeho manifestu nedávajú z hľadiska výsledkov forenznej analýzy vôbec žiadny zmysel
https://aeronet.news/udajna-sebevrazda-juraje-k-a-obsah-jeho-manifestu-nedavaji-z-hlediska-expertizy-naprosto-zadny-smysl-podle-otce-se-juraj-chystal-na-stuzkovou-vybirali-s-otcem-menu-forenzni-analyza-manifestu/
(d) 29.10.22 Manifest vraha zo Zámockej ukazuje, že všetko je inak
https://standard.sk/268858/manifest-vraha-zo-zamockej-ukazuje-ze-vsetko-je-inak/
(e) 16.11.22 Strašenie Sorosom je jasný antisemitizmus. Po vraždách sme sprísnili opatrenia, tvrdí šéf židovskej obce.
https://hnonline.sk/slovensko/96051540-strasenie-sorosom-je-jasny-antisemitizmus-po-vrazdach-sme-sprisnili-opatrenia-tvrdi-sef-zidovskej-obce
(f) Subverzia podľa Wikipédie
https://sk.wikipedia.org/wiki/Subverzia
Subverzia podľa súdruha Mariána Leška a pána Pavla Ľuptáka
https://www.youtube.com/watch?v=saAnre1qWx4
(g) Homosexuáli a drogy
https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/vatikanom-otriasa-megaskandal-drogy-gay-orgie-priamo-nosom-papeza-frantiska
(h) Čo to je hnutie Antifa
https://standard.sk/42202/co-je-to-antifa-nebezpecenstvo-jej-ideologie/
(i) LGBT sekta List homosexuála homosexuálom
https://www.hlavnespravy.sk/nahnevany-homosexual-pise-list-ludom-aki-dnes-pochoduju-aj-v-uliciach-bratislavy-vidime-o-co-sa-snazite/2891004
(j) TinFoil na Twitteri
https://mobile.twitter.com/TinFoil1701
(k) Výpoveď 17-ročného homosexuála Antonína Vavrušku
https://www.radiouniversum.cz/vavruska-antonin-1d-lgbt-aktivismus-je-horsi-nez-komunismus-protoze-utoci-na-nasi-biologickou-podstatu/

Autor fotografií v texte MUDr. Peter Lipták

 

Dobre ukrytá duševná choroba

21.04.2024

Pôvodne som si myslel, že v doterajšej WHO klasifikácii chýbajú dôležité psychiatrické diagnózy, konkrétne “Duševná zaostalosť s vysokým IQ”. . Duševná zaostalosť, diagnózy F70-F73, postupne graduje od ľahkého po najťažší stupeň postihnutia, teda od debility (IQ od 50 – 69, mentálny vek 9 – 12 rokov), cez imbecilitu (IQ 35 – 49, mentálny vek 6 [...]

Poďme voliť mier, proti mäsiarovi Korčokovi

03.04.2024

Korčok je klon Zelenského, Bidena, Albrightovej, Pavla, Kisku, Čaputovej, Fialu, Leyenovej, Dzurindu, Demeša, Matoviča, Hegera… Tieto mená, toto panoptikum najodpudzujúcejších vojnových štváčov predsa nemôže nikoho presvedčiť o dobrých úmysloch. Dopomôcť k uchopeniu moci na Slovensku týmto neľudským kreatúram prostredníctvom nesvojprávnej bábky, Korčoka? To [...]

Zločiny proti pravde

01.04.2024

Zoberme si do hľadáčika progresívnych škrabákov. Z hľadiska úrovne, extrémnosti a nedôveryhodnosti sú Tódová, Vagovič a Hanzelová na špici pelotónu aktivistických pseudožurnalistov. „Todová je navyše dôvodne podozrivá z toho, že bola konfidentkou organizovanej skupiny v štruktúrach orgánov činných v trestnom konaní, ktorá manipulovala s trestnými konaniami“ [...]

zlodej, krádež, lúpež, zlodeji, kradnutie

Fontána di Trevi aj Eiffelova veža. Pozrite si rebríček krajín, kde si treba dať najväčší pozor na vreckárov

18.05.2024 06:00

Britskí odborníci zostavili tzv. Európsky index vreckových krádeží. Pri ktorých turistických atrakciách sa najviac kradne?

Erik Kaliňák

Po atentáte na Fica čelia vyhrážkam koaliční poslanci aj minister. Viacerí majú sprísnený režim

18.05.2024 06:00

Vyhrážky smerovali aj na iných poslancov a ministrov.

vojna na Ukrajine, Charkov

ONLINE: Zelenskyj: Absurdné, západ sa bojí porážky Ruska, ale nechce ani, aby prehrala Ukrajina

18.05.2024 06:00

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa posťažoval, že Západ Ukrajine zakazuje používať zbrane dodané Európou a Spojenými štátmi k úderom na ruské územie.

múzeum, Krupina

Mučiace nástroje lákajú masy ľudí. Procesy s bosorkami približujú v meste, v ktorom ich upálili desiatky

18.05.2024 06:00

Klietka, v ktorej upaľovali čarodejnice, dereš, drevený kôň a španielska čižma pribudli k lomihnátu či radlíku, teda k náčiniu používanom pri vyšetrovaniach stredovekými inkvizítormi v Krupine.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 178
Celková čítanosť: 1251373x
Priemerná čítanosť článkov: 7030x

Autor blogu