Založ si blog

Z mojej diskusie s Matovičom a Pročkom v Pezinku

Matovič: Nech sa páči (pán doktor Lipták).
Lipták: Ďakujem, takže ja som doktor Lipták, všeobecný lekár, hádam ma poznáte. Pán Matovič, ja som Vám chcel povedať toľko, lebo tu ste hovorili, že konkrétny príklad treba uviesť. Tak hovorili ste tu „o Husákových deťoch“ tak posmešne …
Matovič:… prepáčte…
Lipták:… alebo s úctou, ale ma nerušte pán Matovič, ja som chcel totiž povedať, že Vy pán Matovič o Vás sa bude tradovať v histórii „o Matovičových mŕtvolách“ hej. To je tých 21 000 mŕtvych ktorých máte na svedomí. Vy osobne. Vy ste kat týchto ľudí. A ešte by som Vám chcel povedať ďalšiu vec a konkrétny príklad. Pozrite sa na slovenské zdravotníctvo. Viete Vy ste zobrali zdravotníctvo pacientom. Ja som všeobecný lekár, ja to vidím každý deň z ambulancie. Nemám kam poslať pacienta, nie je špecializovaná starostlivosť. Kardiológ si pýta 150 €, neurológ si pýta 80€. Očný lekár je najlacnejší, iba 45 €… Takže, takže toto ste Vy urobili so zdravotníctvom. Preto tí ľudia ďalej zomierajú, Vám nestačilo tých 21 000. Vy ešte potrebujete navyšovať mŕtvoly starých (a chorých) ľudí.
Pročko: (Lipták) povedzte otázku!
Lipták: Otázku hneď poviem. Pán Matovič Vy sa nebojíte, keď takto chodíte pomedzi ľudí, že Vám niekto napraví ciferník, z tých rodín, ktoré ste pripravili o ich príslušníkov, starých rodičov, o otcov a tak ďalej. Ja mám takých pacientov, ktorí zomreli vďaka Vašim idiotinám, … a mám tu aj brašnu, svoju lekársku, že keby ste dostali teraz amok, čo by bolo dobre, tak Vám hneď pichnem injekciu a šupneme Vás do Pezinka (do liečebne).
Takže tá otázka je, že či sa pán Matovič nebojíte? Vy kat!
Pročko: A viete čo sa mi páčilo najviac keď ste povedali, ja mám pacientov, ktorí zomreli…
Matovič: Pán sprepytujem doktor Lipták, prečo hovorím sprepytujem, lebo pre mňa prepáčte nie je doktor, ktorý berie úplatky a keď ho pritom prichytia povie, že to je normálne, že to je poďakovanie, takýto človek sa spreneveril Hippokratovej prísahe.
Pán doktor tu hovorí, že som psychiatrický pacient. Myslím si, že kúpte si zrkadlo a hovorte si to do neho. A teraz Vám poviem niečo o tých mŕtvych ľuďoch počas kovidu. Myslím si, že Vy ste jeden z tých ľudí, ktorí ľuďom tlačili kaleráby, že kovid je vymyslená choroba. Ste to? Hovorili ste to?
Lipták: Nie nehovoril!
Matovič: Áno? Hovorili ste, že je vymyslená. Chodili ste s tým na tie mítingy. Vy ste ich liečili tým konským liekom. Tým Ivermektínom. Áno, jasné, super. Áno Vy ste ich liečili.
Lipták: Takže liečil som chorobu, o ktorej som tvrdil že je vymyslená?
Pročko: Kľud (k Liptákovi) odpovie Vám (Matovič), skúste si Vy dať tú injekciu, čo máte preňho, možno Vám to pomôže (dostať od neho odpoveď).
Lipták: Nie nehovoril som nikdy, že kovid je vymyslená choroba, naopak ja som vždy tvrdil, že je to liečiteľná choroba. Ja som neustále kovid u svojich pacientov diagnostikoval a liečil. Nedodržiaval som nikdy Váš idiotský zákaz ošetrovania pacientov v ambulanciách, ktorý ste vydali. Bez prerušenia som v ambulancii ošetroval pacientov a chodil som počas celého kovidu aj na návštevy k nim domov a liečil som pacientov v ich domácnostiach, aj v domovoch dôchodcov. Rozvážal som im domov aj kyslík a lieky. A prezradím Vám, že nie som očkovaný, ani prekonaný. Ja som iba užíval počas celého obdobia Ivermektín preventívne.
No zachoval som sa presne tak, ako to robil Hippokrates počas morových epidémií. Liečil som ľudí. To je Hippokratova prísaha…
Matovič: Vy ste ich „liečili“. Áno, tie bludy, ktoré ste šírili počas covidu, tie hoaxy, ktoré ste šírili počas covidu zabili tisícky ľudí. Vy máte tú krv tých mŕtvych ľudí na rukách.
Lipták: Áno ja som ich liečil, napríklad aj v jednom domove dôchodcov v Bratislave, kde zo 100 pacientov 90 -100 ročných ochorelo 90, ale nikto mi na kovid nezomrel. Všetkých som vyliečil. Iba jeden bol v tej dobe hospitalizovaný, aj to na zlyhávanie srdca a nie na kovid a vrátil sa živý. No a ja mám tých domovov dôchodcov na starosti v BSK 8. Tak si objem mojej práce asi viete predstaviť.
No, Vy si poviete, že to nevadí, že nezomreli doktorovi Liptákovi, lebo oni niekde zomreli, ako tí v domove dôchodcov v Pezinku. Tam kde akceptovali lekári Vaše idiotské nariadenia pán Matovič, tam pacienti zomierali. Vy máte tú krv tých mŕtvych ľudí na rukách.
Takže tak, pán Matovič.

Záznamy diskusie od rôznych autorov z rôznych strán
Strih Rasťo Blaško
https://www.facebook.com/Blasko.Rastislav/videos/977583836748334
Strih OĽANO
https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/videos/200308866132096
Celý záznam OĽANO
https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/videos/204076069039868
Celý záznam naživo doktor Lipták
https://www.youtube.com/watch?v=vwGWkKVA1Cs&t=5494s

 

 

 

Globsec, Hitlerovia a Napoleon

28.05.2023

Je všeobecne akceptované, že Hitler bol nacista, ktorý spáchal na ľudstve doteraz najhoršie zločiny. Vykonávať dnes Hitlerovo dielo, byť jeho pohrobkom, to by nemalo byť vôbec možné, pre nesmierne odstrašujúcu hrôzu a des, ktoré vznikajú u každého človeka, čo i len pri pomyslení na takéto konanie. Ale nie je to tak. Dnes sa Hitler vracia na výslnie a je opäť tu, [...]

Prší, prší len sa leje

15.04.2023

Prší, prší len sa leje nezatváraj milá dvere. Milá má duša má nezatváraj pred nama. Keď som išiel od Zuzičky, štrngali mi podkovičky. štrngali, brngali, sivé očká plakali. Sivé očká, čo plačete, veď vy moje nebudete, budete iného šuhajíčka švárneho. Nie každá Zuzička je z pesničky. Nie každý je švárny šuhajíček. Nestojí im zato, aby prišli nato. [...]

Vražda Kuciaka prvý mílnik Čaputizmu

14.04.2023

Opäť sa začínajú prezidentské volebné kampane. Chcel by som upozorniť na dva fakty, ktoré viedli k skutočnosti, že funkciu prezidenta SR vykonáva dnes Čaputová. Je to jednak vražda Kuciaka a potom kauza Danko. 1. Vražda Kuciaka Ak si vyberieme za východisko postuláty klasickej kriminológie, ktorú reprezentuje napríklad typická postava britského detektíva Sherlocka Holmesa, [...]

lietadlo, kotešová, bytča

Pri obci Kotešová v okrese Bytča spadlo malé lietadlo. Pilot zahynul

04.06.2023 20:23, aktualizované: 21:15

Stroj spadol v nedostupnom teréne a po páde začal horieť.

DEMDIS SLOVENSKO V EU zaver titulka

V Európe cudzincami byť nechceme, no chýba nám vízia, stratégia a dialóg (výsledky diskusie)

04.06.2023 19:00

Chceme byť v Európe cudzincami? A prečo? DEMDIS diskusia nám opäť ukazuje, že názorová vyhranenosť nemusí byť prekážkou nachádzania zhody. Konsenzus existuje a je na dosah.

Andrej Kiska

Kiska definitívne hodil Remišovú a Za ľudí cez palubu. Prezradil, koho bude voliť

04.06.2023 18:19

Bývalý prezident tak urobil spoločnou fotografiou s poslancami tejto strany.

Poľsko protest opozícia zákon Rusko vplyv uarus

Vo Varšave protestuje proti vláde pol milióna ľudí

04.06.2023 16:42

Poľská opozícia protest označila za skúšku schopnosti ukončiť po voľbách osemročnú vládu nacionalistov.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 160
Celková čítanosť: 1148912x
Priemerná čítanosť článkov: 7181x

Autor blogu