Založ si blog

Kovid aktuálne 13. 9. 2023

   Dr. McCullough predniesol prejav v parlamente Európskej únie 13. septembra 2023 na zasadnutí venovanom Svetovej zdravotníckej organizácii (SZO) a reakcii na pandémiu. Prezentovali sa štyria právnici a päť vedcov. Príhovor Dr. McCulllougha bol rozdelený do troch hlavných okruhov:

 1. Biofarmaceutický komplex sa vytvoril po rokoch plánovania a stmeľovania. Toto je fungujúci syndikát, ktorý sa usiluje o globálnu nadvládu nad všetkými rastlinami, zvieratami a ľuďmi. V kontexte mimoriadnych zdravotných situácií získal súbor právomocí autoritatívnej kontroly nad celým svetom.
 1. Boli sme svedkami dvoch vĺn ľudského utrpenia:
  a) respiračného ochorenia SARS-CoV-2 a
  b) hromadného očkovania proti COVID-19.
  Obe spôsobil umelo skonštruovaný, choroby podporujúci a potenciálne smrteľný spike proteín z nového koronavírusu, ktorý unikol z virologického inštitútu vo Wuhane.
 1. Biofarmaceutický komplex spôsobil globálny teror prostredníctvom troch klamstiev:

  Prvé klamstvo: Musíme zostať uzamknutí a mať strach. Pretože infekcia SARS-CoV-2 sa nedá liečiť. Jedinými opatreniami verejného zdravotníctva je dodržiavanie odstupov, izolácia ľudí, nosenie rúšok a respirátorov a očkovanie genetickými vakcínami každých šesť mesiacov.

   Druhé klamstvo: Vakcína je sloboda! Dajte sa očkovať. Vakcíny proti COVID-19 sú bezpečné a účinné. Žiadne odpovede na otázky vedcov, akademickej obce, médií, ani verejnosti nie sú potrebné.

   Tretie klamstvo je stále aktuálne: Nie vakcína, ale choroba COVID-19 spôsobuje obrovský počet poškodení, postihnutí a úmrtí u ľudí prostredníctvom spike proteinu, ktorý sa dostane do tela infikovaním koronavírusom. V žiadnom prípade to nespôsobujú vakcíny obsahujúce syntetický kód mRNA spúšťajúci bunkovú produkciu a uvoľňovanie toxického spike proteínu do obehu.

   Pravdou je, že práve vakcíny spôsobili a spôsobujú túto obrovskú vlnu ochorení.
Podľa našich zistení 73,9% úmrtí po očkovaní je zapríčinených vakcínou. Ak daná osoba po očkovaní zomrela na myokarditídu príčinou bola na 100%  mRNA vakcína a nie respiračné ochorenie COVID-19.
U 30% zaočkovaných sa neprejavujú žiadne nežiaduce účinky. Zdá sa, že táto skupina ľudí nebude mať poškodené zdravie. 70% zaočkovaných má nežiaduce účinky. Z toho 66% má príznaky, ktoré nie sú závažné, s ktorými sa dá viacmenej žiť a možno ich viac-menej úspešne liečiť. A potom sú tu asi 4% zaočkovaných, u ktorých sa vyskytujú závažné, často smrteľné následky. Myokarditída, zástava srdca, krvné zrazeniny, krvácanie, mŕtvica, ochrnutie, náhla smrť doma v posteli. Je to hotová katastrofa.

Postihnutia po očkovaní sa prejavujú v štyroch hlavných
druhoch ochorení:
1. postihnutie kardiovaskulárneho systému, myokarditídy, náhl
a srdcová smrť,
2. neurologické choroby, cievne príhody ischemické aj hemoragické, polyradikuloneuritída Guillan Barrého prejavujúca sa ochrnutím
, syndróm polyneuropatie spôsobujúci znecitlivenie a mravenčenie končatín, tinitus prejavujúci sa zvonením, šumením, pískaním v ušiach, bolesti hlavy atď.,
3. krvné zrazeniny, v ktorých sa nachádza S-protein, sa nedajú rozpustiť obvyklými liekmi. Spike protein je najsilnejší trombogén, aký sme kedy v humánnej medicíne videli,
4. imunologické choroby, vakcínou indukovaná trombotická trombocytopénia, multisystémová zápalová porucha
atď.

Kto bude ďalší, kto odpadne po vakcíne?
Budem to ja, alebo môj rodinný príslušník, môj blízky? Až dva roky po podaní tejto vakcíny sme zaznamenali náhlu zástavu srdca. Po očkovaní mRNA vakcínou v roku 2021, áno teraz v roku 2023.

Svetová rada pre zdravie, ako nadnárodná organizácia lekárov a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti postavenej na dôkazoch, 11. júna 2022 vydala správu o farmakovigilancii, hodnotiacu 39 databáz hlásení o nežiadúcich účinkoch – bezpečnosti liekov vrátane z SZO, V-safe, európskych databáz z EMA, databáz z USA. A ich záver znel: stiahnuť všetky vakcíny COVID-19 z trhu pre nadmerné riziko úmrtia.
Na pôde Senátu USA, 7. decembra 2022 som sa podieľal na vedení zasadnutia, a náš výbor odborníkov v Senáte dospel k záveru, že všetky vakcíny COVID-19 by sa mali z trhu stiahnuť. Žiadne ďalšie preočkovania posilňujúcimi (booster) dávkami.
A potom 23. marca 2023, Asociácia amerických lekárov a chirurgov dospela na základe faktov a dôkazov k rovnakému záveru, stiahnuť vakcíny z trhu.
Na opačnej strane, proti názoru týchto odborníkov stojí SZO, ktorá je za celým týmto vakcinačným biznisom.. Aj pre Európsku úniu predstavujú vakcíny iba problémy, žiaden prínos. Som presvedčený, že Európska únia, Spojené štáty a všetky hlavné zainteresované strany by mali zo SZO vystúpiť. Ponechať SZO vlastnému osudu, aby bez právomocí nemala žiadnu nadvládu nad zdravotníctvom. SZO nikdy nebude mať moc nad tým, čo robím ja ako lekár s pacientmi vo svojej praxi.

Som doktor Peter McCullough, veľmi pekne ďakujem za pozvanie.

Záver:
Žiadne preočkovanie novými posilňujúcimi (booster) dávkami  proti ochoreniu COVID-19!
Tieto injekcie genetického kódu, ktorý spôsobuje produkciu toxického S-proteinu musia byť zakázané! To je názor Svetovej rady pre zdravieWorld Council for Health (https://worldcouncilforhealth.org/), výboru pre zdravotníctvo Senátu USA a Asociácie amerických lekárov a chirurgov – AAPS/Association of American Physicians and Surgeons (https://aapsonline.org/), ktorý prezentoval Dr. McCullough v parlamente Európskej únie 13. septembra 2023.

Zdrojové video
https://www.facebook.com/peter.liptak.357/videos/3522156404668051
Celý prejav v angličtine
https://www.americaoutloud.news/dr-mcculloughs-speech-at-the-european-parliament/
Celý prejav preložený do slovenčiny
https://karpit.substack.com/p/dr-mccullough-europskemu-parlamentu?r=xqwzr&utm_campaign=post&utm_medium=web&fbclid=IwAR25EYU5570cSqmvnhT-wPBXbK0Wsqvx-5hWckQN5OppF-6I-Kz1FktPqKI
Obrazová dokumentácia prtsc autor z fb MUDr. Peter Lipták

Šťastie, zdravie, mier

24.06.2024

1. Prezident Peter Pellegrini bol premiérom a súčasne aj ministrom zdravotníctva na začiatku kovidu. Práve vtedy sa vplížil na Slovensko mrazivý strach prichádzajúci z WHO, a neskôr, aj keď bol už v opozícii sa bez reptania podriaďoval opatreniam, ktoré vznikli transformáciou pokynov WHO v Matovičovej kapustnej hlave. Faktom je, že úmrtnosť na Slovensku na kovid bola na [...]

Statočný Kotlár versus WHO

12.06.2024

Protikovidové opatrenia si experti, o ktorých sa opieralo WHO, vycucali z prsta píše dnes mainstream v Británii aj USA (1). Kedy aj u nás v SME, N-ku či Aktualitách sa to dozvieme? . To, ako WHO tragicky zlyhalo, je vážny dôvod, aby sa v žiadnom prípade právomoci WHO nerozširovali. Táto organizácia sa zmenila, dostala sa pod kontrolu farmabiznisu a niektorých politických [...]

Euroidiocia v medicínskej praxi

05.06.2024

Vraj – očkovanie proti kovidu Osobitný príklad vystupňovanej euroidiocie bolo očkovanie proti kovidu. Kovid bola obyčajná viróza podobná chrípke. Zaujímavý fakt je, že kde bol diagnostikovaný kovid, tam sa celkom vytratila z populácie chrípka. Akoby sa len pozmenil diagnostický test toho istého ochorenia(4). Ako som si overil vo vlastnej praxi, pri včasnej ambulantnej liečbe [...]

Donald Trump

Trumpov tím nezaháľa: Harrisová je horšia než Biden, vyhlásil. Majú plán 'politického útoku'

21.07.2024 22:24

Republikáni volajú aj po rezignácii z prezidentské­ho postu.

Election 2024 Biden

Biden odstúpil z boja, aby porazil Trumpa. Chce zachrániť demokratov a Ameriku

21.07.2024 21:56

Demokratický prezident Joe Biden sa dnes rozhodol odstúpiť z boja o znovuzvolenie, ale čaká ho ešte posledný zápas.

Biden

Biden odstupuje z boja o Biely dom, podporil viceprezidentku Harrisovú

21.07.2024 20:02, aktualizované: 22:42

Myslím, že je v najlepšom záujme mojej strany a našej krajiny, aby som odstúpil, bolo mi cťou, uviedol prezident USA.

Dúhový Pride 2024 v Bratislave, LGBT pochod

Na Pride v Nemecku prišlo vyše milión ľudí. Je to významná demonštráciu za demokraciu, povedal tamojší minister

21.07.2024 18:37

Podujatie Lauterbach označil za "veľmi významnú demonštráciu za demokraciu, slobodu, za práva" kvír ľudí.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 182
Celková čítanosť: 1276902x
Priemerná čítanosť článkov: 7016x

Autor blogu