Založ si blog

Kovid aktuálne 13. 9. 2023

   Dr. McCullough predniesol prejav v parlamente Európskej únie 13. septembra 2023 na zasadnutí venovanom Svetovej zdravotníckej organizácii (SZO) a reakcii na pandémiu. Prezentovali sa štyria právnici a päť vedcov. Príhovor Dr. McCulllougha bol rozdelený do troch hlavných okruhov:

 1. Biofarmaceutický komplex sa vytvoril po rokoch plánovania a stmeľovania. Toto je fungujúci syndikát, ktorý sa usiluje o globálnu nadvládu nad všetkými rastlinami, zvieratami a ľuďmi. V kontexte mimoriadnych zdravotných situácií získal súbor právomocí autoritatívnej kontroly nad celým svetom.
 1. Boli sme svedkami dvoch vĺn ľudského utrpenia:
  a) respiračného ochorenia SARS-CoV-2 a
  b) hromadného očkovania proti COVID-19.
  Obe spôsobil umelo skonštruovaný, choroby podporujúci a potenciálne smrteľný spike proteín z nového koronavírusu, ktorý unikol z virologického inštitútu vo Wuhane.
 1. Biofarmaceutický komplex spôsobil globálny teror prostredníctvom troch klamstiev:

  Prvé klamstvo: Musíme zostať uzamknutí a mať strach. Pretože infekcia SARS-CoV-2 sa nedá liečiť. Jedinými opatreniami verejného zdravotníctva je dodržiavanie odstupov, izolácia ľudí, nosenie rúšok a respirátorov a očkovanie genetickými vakcínami každých šesť mesiacov.

   Druhé klamstvo: Vakcína je sloboda! Dajte sa očkovať. Vakcíny proti COVID-19 sú bezpečné a účinné. Žiadne odpovede na otázky vedcov, akademickej obce, médií, ani verejnosti nie sú potrebné.

   Tretie klamstvo je stále aktuálne: Nie vakcína, ale choroba COVID-19 spôsobuje obrovský počet poškodení, postihnutí a úmrtí u ľudí prostredníctvom spike proteinu, ktorý sa dostane do tela infikovaním koronavírusom. V žiadnom prípade to nespôsobujú vakcíny obsahujúce syntetický kód mRNA spúšťajúci bunkovú produkciu a uvoľňovanie toxického spike proteínu do obehu.

   Pravdou je, že práve vakcíny spôsobili a spôsobujú túto obrovskú vlnu ochorení.
Podľa našich zistení 73,9% úmrtí po očkovaní je zapríčinených vakcínou. Ak daná osoba po očkovaní zomrela na myokarditídu príčinou bola na 100%  mRNA vakcína a nie respiračné ochorenie COVID-19.
U 30% zaočkovaných sa neprejavujú žiadne nežiaduce účinky. Zdá sa, že táto skupina ľudí nebude mať poškodené zdravie. 70% zaočkovaných má nežiaduce účinky. Z toho 66% má príznaky, ktoré nie sú závažné, s ktorými sa dá viacmenej žiť a možno ich viac-menej úspešne liečiť. A potom sú tu asi 4% zaočkovaných, u ktorých sa vyskytujú závažné, často smrteľné následky. Myokarditída, zástava srdca, krvné zrazeniny, krvácanie, mŕtvica, ochrnutie, náhla smrť doma v posteli. Je to hotová katastrofa.

Postihnutia po očkovaní sa prejavujú v štyroch hlavných
druhoch ochorení:
1. postihnutie kardiovaskulárneho systému, myokarditídy, náhl
a srdcová smrť,
2. neurologické choroby, cievne príhody ischemické aj hemoragické, polyradikuloneuritída Guillan Barrého prejavujúca sa ochrnutím
, syndróm polyneuropatie spôsobujúci znecitlivenie a mravenčenie končatín, tinitus prejavujúci sa zvonením, šumením, pískaním v ušiach, bolesti hlavy atď.,
3. krvné zrazeniny, v ktorých sa nachádza S-protein, sa nedajú rozpustiť obvyklými liekmi. Spike protein je najsilnejší trombogén, aký sme kedy v humánnej medicíne videli,
4. imunologické choroby, vakcínou indukovaná trombotická trombocytopénia, multisystémová zápalová porucha
atď.

Kto bude ďalší, kto odpadne po vakcíne?
Budem to ja, alebo môj rodinný príslušník, môj blízky? Až dva roky po podaní tejto vakcíny sme zaznamenali náhlu zástavu srdca. Po očkovaní mRNA vakcínou v roku 2021, áno teraz v roku 2023.

Svetová rada pre zdravie, ako nadnárodná organizácia lekárov a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti postavenej na dôkazoch, 11. júna 2022 vydala správu o farmakovigilancii, hodnotiacu 39 databáz hlásení o nežiadúcich účinkoch – bezpečnosti liekov vrátane z SZO, V-safe, európskych databáz z EMA, databáz z USA. A ich záver znel: stiahnuť všetky vakcíny COVID-19 z trhu pre nadmerné riziko úmrtia.
Na pôde Senátu USA, 7. decembra 2022 som sa podieľal na vedení zasadnutia, a náš výbor odborníkov v Senáte dospel k záveru, že všetky vakcíny COVID-19 by sa mali z trhu stiahnuť. Žiadne ďalšie preočkovania posilňujúcimi (booster) dávkami.
A potom 23. marca 2023, Asociácia amerických lekárov a chirurgov dospela na základe faktov a dôkazov k rovnakému záveru, stiahnuť vakcíny z trhu.
Na opačnej strane, proti názoru týchto odborníkov stojí SZO, ktorá je za celým týmto vakcinačným biznisom.. Aj pre Európsku úniu predstavujú vakcíny iba problémy, žiaden prínos. Som presvedčený, že Európska únia, Spojené štáty a všetky hlavné zainteresované strany by mali zo SZO vystúpiť. Ponechať SZO vlastnému osudu, aby bez právomocí nemala žiadnu nadvládu nad zdravotníctvom. SZO nikdy nebude mať moc nad tým, čo robím ja ako lekár s pacientmi vo svojej praxi.

Som doktor Peter McCullough, veľmi pekne ďakujem za pozvanie.

Záver:
Žiadne preočkovanie novými posilňujúcimi (booster) dávkami  proti ochoreniu COVID-19!
Tieto injekcie genetického kódu, ktorý spôsobuje produkciu toxického S-proteinu musia byť zakázané! To je názor Svetovej rady pre zdravieWorld Council for Health (https://worldcouncilforhealth.org/), výboru pre zdravotníctvo Senátu USA a Asociácie amerických lekárov a chirurgov – AAPS/Association of American Physicians and Surgeons (https://aapsonline.org/), ktorý prezentoval Dr. McCullough v parlamente Európskej únie 13. septembra 2023.

Zdrojové video
https://www.facebook.com/peter.liptak.357/videos/3522156404668051
Celý prejav v angličtine
https://www.americaoutloud.news/dr-mcculloughs-speech-at-the-european-parliament/
Celý prejav preložený do slovenčiny
https://karpit.substack.com/p/dr-mccullough-europskemu-parlamentu?r=xqwzr&utm_campaign=post&utm_medium=web&fbclid=IwAR25EYU5570cSqmvnhT-wPBXbK0Wsqvx-5hWckQN5OppF-6I-Kz1FktPqKI
Obrazová dokumentácia prtsc autor z fb MUDr. Peter Lipták

Sexuálne a rodové choroby

27.07.2023

LGBTIQ+ LGB (normálne) // TIQ+ (chorobné) Ktorému zlomyseľníkovi napadla skratka LGBTIQ+? Dávať zdravých ľudí a pacientov s duševnými chorobami do jedného vreca? Typické liberálne klamstvo, alebo iba obyčajná progresívna hlúposť? Sexuálna orientácia a rodová identita (rod) I. SEXUÁLNA ORIENTÁCIA A. Normálna (zdravá) sexuálna orientácia Heterosexuáli (H) tvoria 86-88% [...]

Globsec, Hitlerovia a Napoleon

28.05.2023

Je všeobecne akceptované, že Hitler bol nacista, ktorý spáchal na ľudstve doteraz najhoršie zločiny. Vykonávať dnes Hitlerovo dielo, byť jeho pohrobkom, to by nemalo byť vôbec možné, pre nesmierne odstrašujúcu hrôzu a des, ktoré vznikajú u každého človeka, čo i len pri pomyslení na takéto konanie. Ale nie je to tak. Dnes sa Hitler vracia na výslnie a je opäť tu, [...]

Z mojej diskusie s Matovičom a Pročkom v Pezinku

04.05.2023

Matovič: Nech sa páči (pán doktor Lipták). Lipták: Ďakujem, takže ja som doktor Lipták, všeobecný lekár, hádam ma poznáte. Pán Matovič, ja som Vám chcel povedať toľko, lebo tu ste hovorili, že konkrétny príklad treba uviesť. Tak hovorili ste tu „o Husákových deťoch“ tak posmešne … Matovič:… prepáčte… Lipták:… alebo s úctou, ale ma nerušte pán [...]

orbán

Orbán tvrdí, že Európa sa militarizuje: Maďarsko sa musí prispôsobiť

25.09.2023 15:18

Budapešť plánuje spolu s Nemeckom a Izraelom vyrábať bojové drony.

Podzámčok, obec

Hlavné priority v regiónoch: ako chcú politici zlepšiť čerpanie eurofondov a odstrániť rozdiely?

25.09.2023 15:00

Regionálny rozvoj bude pre novú vládnu garnitúru zásadnou výzvou. Podľa odborníkov sa politici budú musieť sústrediť na prioritizáciu a systémové riešenia.

Igor Matovič, parlament, májová schôdza

Matovič pred voľbami ostro útočí na Sulíka

25.09.2023 14:55

Šéf OĽaNO Igor Matovič si na záver predvolebnej kampane zobral na mušku šéfa SaS Richarda Sulíka.

Matteo Messina Denaro / Cosa Nostra /

Dva dni bol v kóme. Zomrel jeden z najhľadanejších mafiánskych bossov Denaro

25.09.2023 14:20

Ako člen Cosa Nostry spáchal alebo naplánoval desiatky vrážd, vrátane bombových útokov.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 162
Celková čítanosť: 1173280x
Priemerná čítanosť článkov: 7242x

Autor blogu