Založ si blog

Čaputová ukázala bradavky

Autor: Reuters, RADOVAN STOKLASA

„Ponúkam rozum srdce a ruky“

„…dôveru a spravodlivosť treba posilňovať cez skutočnú, a nie zdanlivú zodpovednosť nositeľov moci. Naše inštitúcie na ochranu práva, bohužiaľ, stále nemajú patričnú autoritu, nepožívajú dostatočnú dôveru verejnosti a ani nie sú vždy odolné voči politickým tlakom.“

Ilustrujem v krátkosti Čaputovej slová.
Rozum
Pezinská skládka – to je proti všetkému rozumu. Skládka, ktorá bola vybudovaná v ílovej jame v priemyselnej zóne Pezinka, ktorá spĺňa najlepšie všetky ekologické kritériá, tak tento ekologický ideál bol nahradený vozením odpadu na smetisko v blízkosti obytnej zóny iného mestečka. A Pezinčania? Tí predsa nebudú voziť odpad 12 kilometrov, ale ho vyvážajú radšej na čierne skládky do okolitých lesov. Takže podľa Čaputovej rozumu ekologickú záťaž riešime jej presunutím k susedovi alebo do lesa. Zamiesť svoje smeti pod susedovu rohožku? Je možné, že to, podľa Čaputovej rady, aj Rakúšania začali voziť svoj komunálny odpad na skládky na Slovensko. Zaťažiť vlastným komunálnym odpadom suseda? To je rozumné riešenie pre šikovne premýšľajúce pseudoekologicky založené osoby. Áno, pre také ako je Čaputová, ale nie pre spoločnosť.
Na hlúposti nemôže byť postavený rozum. A ani prefíkanosť si nemožno zamieňať za rozum.
Srdce
Dvakrát rozvedené, bez partnera, vyznávajúce progresívne hodnoty a Zen-budhizmus. Je v ňom láska k rodine a k slovenskej vlasti. Nakoľko je to dobro v jej srdci uveriteľné?
Ruky
Je Slovensko vari krajina, kde Prezident má pracovať rukami? Načo takéto patetické slová prezidentky. Pokračovať v reklame treba, veď získala iba 24% hlasov voličov.
Právo
Pre reálne existujúce pochybnosti o regulárnosti prezidentských volieb boli legitímne podané podania na Ústavný súd. Ústavný súd ešte o prezidentských voľbách nerozhodol. Preto proces volieb ešte nie je ukončený a keďže nemožno prejudikovať rozhodnutie súdu pred preverením dôkazov tak logicky, nemôže sa uskutočniť ani inaugurácia bez rizika, že bude inaugurovaná falošná prezidentka. Je zvlášť pikantné, ak o podozrení, že sa Čaputová stala prezidentkou podvodom, bude rozhodovať ústavný súd zložený aj zo sudcov, ktorých si vymenuje Čaputová. Takéto flagrandné porušovanie práva nemá v civilizovanom svete obdobu. Čaputová je strannícka prezidentka a politický boj má dodržiavať dohodnuté pravidlá. Po Kiskovi má pribudnúť ďalší prezident, s ktorého dedičstvom nevedno ako sa bude dať naložiť? Alebo po Čaputovej to už bude jedno? Na nepráve nemôže byť postavené právo.

Prezidentkou by mal byť niekto, kto reprezentuje skutočné, pravdivé hodnoty. A musí to byť ten koho ľudia zvolili.
Nie prázdna nádoba, ktorá stavia na reklame a keď ju vystupňuje až do mediálneho teroru a stále to nestačí, tak sa uchyľuje k priehľadným podvodom.
Kedy prestane naša spoločnosť akceptovať reklamu podvodných politikov a vymaní sa spod teroru nimi ovládaných médií?
Čaputová sa obnažila až na bradavky a tým dala slávnostnému dňu patričnú dôstojnosť a váhu. To by mohlo pomôcť a ľudia by mohli konečne precitnúť.

Ako sa proti kovidu profesionálne chránime v našej ambulancii prvého kontaktu

17.09.2021

Jednak čístíme a dekovidizujeme vzduch a to kontinuálne tromi spôsobmi súčasne, vo všetkých priestoroch našej ambulancie od čakárne, cez jej jednotlivé ordinácie, až po vrátane aj WC. 1. V každej miestnosti, vrátane vstupnej čakárne, máme filter TherapyAir- päťvrstvový veľkokapacitný s hepa zložkou a ionizáciou vzduchu. 2. Všade kontinuálne bežia uzavreté UV [...]

Či protizákonná činnosť Lengvarského a Mikasa nikdy neskončí?

15.09.2021

Novou skutočnosťou na ktorú GP teraz upozorňujem je, že obaja menovaní protizákonným nátlakom donucujú obyvateľstvo SR k plneniu vyhlášok ÚVZ SR aj napriek tomu, že tieto vyhlášky sú vydané v rozpore s platnou legislatívou a to konkrétne: . 1. Medzinárodnými normami práva (a) Ústavným zákonom č. 23/1991 Z.z., ktorým sa uvádza Listina základných práv a slobôd, vo [...]

Sabotáž protiepidemických opatrení

14.09.2021

Oznámenie o nových skutočnostiach doplňujúcich moje trestné oznámenie na bývalého ministra zdravotníctva SR Mareka Krajčiho, ktoré som podal osobne na GP SR dňa 3.9.2020 a jeho prepis je uvedený na blogu https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/09/02/trestne-podanie-na-ministra-zdravotnictva-pre-podozrenie-z-pachania-zlocinu-genocidia/. Novou skutočnosťou, na ktorú generálnu [...]

Afganistan

Zdravotníčky a učiteľky v Afganistane vyzvali na obnovenie finančnej pomoci

28.09.2021 23:22

Pred príchodom Talibanu k moci pokrývala zahraničná pomoc takmer 75 percent verejných výdavkov Afganistanu.

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Počet vrážd v USA medziročne stúpol o rekordných 30 percent

28.09.2021 21:41

Za rok 2020 sa v USA odohralo 21 570 vrážd, alebo zabití z nedbanlivosti.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Alexandr Lukašenko

Lukašenko ohlásil na február 2022 referendum o novej ústave

28.09.2021 19:13

Podľa analytikov sa autoritársky líder pripravuje na ešte väčšie upevnenie svojej moci po mesiacoch masových protestov.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 127
Celková čítanosť: 879181x
Priemerná čítanosť článkov: 6923x

Autor blogu