Založ si blog

Technológia spoločenskej skazy

Triangel – Truban, Poliačik, Čaputová – otvára mládeži „Overtonovo“ drogové okno. Princíp varenia žaby v praxi. Aby sa ľudia nebáli v tejto krajine zomierať (za záujmy Nemecka a USA). Aby potom už nikdy nepochopili o čo tu v skutočnosti ide.

Samozrejme v strane Progresívne Slovensko (PS) môžeme predpokladať, že pracovali a pracujú podľa princípov svojho predsedu, k objaveniu ktorých ho priviedol chľast, drogy a grcanie na strednej a vysokej škole. Sformuloval to vo svojej knihe  „Support“ a tiež tieto svoje principiálne postuláty prednášal na rôznych fórach pre mladých. Mal taký zvyk svoju prednášku okoreniť priamo aj suportom flaškami alkoholu, ktoré rozdával svojmu publiku počas prednášky, alebo drogy propagoval tiež prostredníctvom svojej internetovej stránky, kde informoval aj o predaji „5g bieleho“ a iba zasvätení majú možnosť tomu dokonale rozumieť. Či to mal byť kokain, LSD alebo heroin?

Propagátor princípu drog ako cesty k úspechu v práci. Foto P.Lipták z fb M.Trubana.

Borovička, zvratky, marihuana, LSD ho naučili, že každý úspešný projekt musí splniť tieto tri body:
1. dať si prvú malú dávku;
2. opakovať malé dávky a vychutnávať dopamín;
3.chľastať, drogovať, grcať v partii.

Truban je zakladateľ strany Progresívne Slovensko (PS). Za týmto úspešným projektom je politický matador Štefunko, ktorý prišiel od Fica a politický zelenáč Truban, ktorý  ale už dostal príležitosť aby v strane PS aplikoval svoje drogové princípy. Vyškolili už množstvo kádrov, rukami im prešli aj Čaputová a Bihariová. Truban pritiahol aj Poliačika, keď deklaroval úsilie PS o legalizáciu marihuany. Najprv si dali v PS prvé malé sústo Kuciaka, potom opakovali malé sústa… dali si Valla, potom malé sústo Čaputovú a teraz idú ďalej, opakujú a opakujú malé sústa a vychutnávajú opojenie z dopaminu. Beblavého, Hlinu aj spáča Kisku, ktorý bol v USA na pumpe a čosi o bielych práškoch vie. Partia sa navzájom dopĺňa a tak Slovenskom fičia.

Príkladom aplikovania tohto trojbodového systému, ktorý je postavený na princípe fungovania drog bude aj Čaputová, ktorá zdieľa s Trubanom rovnaké hodnoty a názory na drogy, gender, LGBT  aj imigrantov. 16 rokov si dávala malé pravidelné dávky v Sorosovej neziskovke po cca 5 000 euro mesačne, potom väčšiu dávku za pezinskú skládku v hodnote 175 000 USD muselo vykompenzovať 6 veľmi malých dávok, ked počas celej svojej advokátskej praxe zarobila 1200 t.j. á 200 euro na každú advokátsku kauzu. Potom už ale nastúpila izraelská marketingová agentúra a s jej pomocou získala prezidentský úrad malého Slovenska. A potom to až začalo gradovať. Čaputová už za dva mesiace svojej prezidentskej praxe prefičala cez Prahu, Brusel (+ Európska osobnosť roka za mimoriadne úspechy v oblasti politiky), Budapešť, Varšavu, Paríž, Asconu (Európska cena za politickú kultúru), aby položila Slovensko k nohám v Berlíne, ktorý je ešte 75 rokov od druhej svetovej vojny nepretržite  okupovaný USA. Takže vlastne k nohám okupantov Berlína.

Zuzana Čaputová (vľavo) a nemecká kancelárka Angela Merkelová. Zdroj TASR.

Liberál, „francúzsky“ prezident Macron v nej vidí „symbol zjednotenej Európy“, „okupačný nemecký“ prezident Steinmeier zasa nádej pre demokraciu v EÚ. Veď po desaťročiach budovania demokracie v EÚ, zákonite sa musel objaviť konečne niekto podobného formátu ako Churchil, ako je zrelý „štátnik architekt“ Čaputová, naša kométa demokracie a zjednotenej EÚ. Len asi zabudla, že by mala byť aj prezidentkou Slovenska. Ešte by tu boli drobné dopaminové dávky, kopanie do Ruska, Bieloruska, do Číny a opäť do Ruska.

Keď ju porovnáme so spáčom Kiskom, s jeho ojedinelou diplomatickou aktivitou voči koze, tak je tu v jednotke času obrovský, niekoľko tisíc percentný nárast zahraničnopolitických prezidentských aktivít. Samostatných, nekonzultovaných a nekoordinovaných s MZV SR, ani s vládou či parlamentom, občianskou komunitou podnikateľov, či s niekým iným relevantným na Slovensku, či vo V4. Jednoducho v demokracii zahraničnopolitické smerovanie a vynakladanie štátnych financií určuje jednotlivec. A tak vlastne žiadne medzištátne zmluvy, žiadne kontrakty, výsledky pre Slovensko. Toľko úsilia a len všetko pre Čaputovú a záujmy tretích strán. A tá hektika práce pre tretie strany je podčiarknutá neustálym prezliekaním sa z kostýmu do kostýmu ako vo filme z Holywoodu. Svet potrebuje zrelých štátnikov a nie neistých politikov. A tu nám „pezinská skládka“ vychovala jedného zrelého štátnika, na ktorého roky čakal Brusel, Paríž aj Berlín a dalo by sa povedať, že aj celý svet. Ironicky povedané, Slovensko nikdy nebolo na takom výslní moci ako po dvoch mesiacoch „kompetentnej“ Čaputovej v úrade a do pezinskej skládky sa už hlásia študenti z celého sveta, hlavne z Afriky. Každý sa chce stať „zrelým štátnikom“.

No keď sa na ňu pozrieme reálne, tak na čom vlastne Čaputová fičí? Napriek jej neodškriepiteľnému  závratnému osobnému úspechu sa Slovensko stále viac prepadáva do tmy neúspechu.  Pochlebovači Macron či Steinmeier, tým pochlebovaním Čaputovej nikomu nepomôžu, ani u nás, ale ani u nich. Nepomôže ani pokrytectvo EÚ vyjadrené bombastickými oceneniami, ktoré stoja ako keby na hlinených nohách z pezinskej tehelne, z ktorej potom vznikla skládka, aby z nej nakoniec zásluhou Čaputovej zostala iba prázdna dutina. Na Čaputovej leží všetka zodpovednosť za situáciu, kedy prezident už dva mesiace nerieši problémy Slovenska, ale iba zneužíva zdroje Slovenska na prezentáciu svojej vlastnej osoby doma aj v zahraničí, v ničom neobhajuje záujmy Slovenska, ale vystupuje za záujmy tretích strán ako napríklad Nemecka a USA. Skutočne má prezident SR v Nemecku vyhlasovat, že chce aby hlas Nemecka bol v Európe viac počuť? Leží na nej zodpovednosť za Slovensko , ale ju profesionálku, to ako keby vôbec neťažilo. Možno predsa, mimikou je často úplne mimo kontextu, duchom sa vypína a zapína, akoby bola naprogramovaná. Alebo je opojená drogou „úspechu“ a dopamin si u nej už berie svoju daň?

No vráťme sa k Trubanovi.
Spíjať sa, dať si fet, nadrogovať sa marihuanou, či LSD, grcať je podľa Trubana bežnou praxou stredo-vysokoškoláka, ktorý chce byť úspešný ako je úspešný on, Truban. Týmto názorom môže Truban dosť meniť našu dnešnú mládež. Školy  podľa Trubanovej praxe dnes nedokážu pritiahnuť deti k štúdiu, a tak sa môžu venovať chľastu, drogovať a osvojiť si princíp drog a získať nástroje, aby mali v živote úspech. Zdá sa, že aj u Čaputovej to vychádza, zatiaľ sa jej na úkor Slovenska darí s úspechmi na 100%. Táto nová generácia ľudí z nového svetového systému je naučená uprednostňovať svoj vlastný prospech na úkor spoločnosti. Cieľom nie sú hodnoty ľudského srdca, ale chce prevziať moc. Čaputovej tím PS na čele s lídrom Trubanom.

Baki Sadiki odsúdený za Harabina a Fica na 22 rokov väzenia. Zdroj TASR.

Čo má spoločné tento Triangel s.r.o. s Baki Sadikim? Bolo by možné, že ich spájajúcim cieľom je zvýšiť predaje drog? Žeby, pod progresívnou rétorikou, ktorá robí z drog pozitívum sa skrýval väznený Baki? Robia z drog pozitívum, otvárajú Pandorinu skrinku, Overtonovo okno, varia mládež v hrnci ako žabu. To vážne? Čaputová ako Truban? Za celú dlhú dobu, čo táto téma rezonuje v spoločnosti, sa ani raz k tejto téme Čaputová nevyjadrila. Drogy, Trubana a jeho drogové princípy, neodsúdila. Jej priateľka Nvotová dokonca požaduje legalizáciu tvrdých drog a Čaputová k drogám mlčí. Naopak v časovej súvislosti so súčasnou Trubanovou drogovou aférou, prijala jeho partnerku Zábražnú za svoju poradkyňu.  No kto mlčí a podporuje osoby, ktoré propagujú drogy, ten súhlasí. A tak aj Čaputová prispieva k zvýšenému riziku progresívnej paralýzy slovenskej mládeže zo šíriaceho sa  chľastu a drog.

„Ó, mládež naša, tys´ držiteľkou rána“ zanariekal Hviezdoslav keď ho sputnávali protitankovými zátarasmi  progresívni z americkej ambasády v centre Bratislavy. A národ po tom všetkom stále mlčí.

Ako sa proti kovidu profesionálne chránime v našej ambulancii prvého kontaktu

17.09.2021

Jednak čístíme a dekovidizujeme vzduch a to kontinuálne tromi spôsobmi súčasne, vo všetkých priestoroch našej ambulancie od čakárne, cez jej jednotlivé ordinácie, až po vrátane aj WC. 1. V každej miestnosti, vrátane vstupnej čakárne, máme filter TherapyAir- päťvrstvový veľkokapacitný s hepa zložkou a ionizáciou vzduchu. 2. Všade kontinuálne bežia uzavreté UV [...]

Či protizákonná činnosť Lengvarského a Mikasa nikdy neskončí?

15.09.2021

Novou skutočnosťou na ktorú GP teraz upozorňujem je, že obaja menovaní protizákonným nátlakom donucujú obyvateľstvo SR k plneniu vyhlášok ÚVZ SR aj napriek tomu, že tieto vyhlášky sú vydané v rozpore s platnou legislatívou a to konkrétne: . 1. Medzinárodnými normami práva (a) Ústavným zákonom č. 23/1991 Z.z., ktorým sa uvádza Listina základných práv a slobôd, vo [...]

Sabotáž protiepidemických opatrení

14.09.2021

Oznámenie o nových skutočnostiach doplňujúcich moje trestné oznámenie na bývalého ministra zdravotníctva SR Mareka Krajčiho, ktoré som podal osobne na GP SR dňa 3.9.2020 a jeho prepis je uvedený na blogu https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/09/02/trestne-podanie-na-ministra-zdravotnictva-pre-podozrenie-z-pachania-zlocinu-genocidia/. Novou skutočnosťou, na ktorú generálnu [...]

Afganistan

Zdravotníčky a učiteľky v Afganistane vyzvali na obnovenie finančnej pomoci

28.09.2021 23:22

Pred príchodom Talibanu k moci pokrývala zahraničná pomoc takmer 75 percent verejných výdavkov Afganistanu.

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Počet vrážd v USA medziročne stúpol o rekordných 30 percent

28.09.2021 21:41

Za rok 2020 sa v USA odohralo 21 570 vrážd, alebo zabití z nedbanlivosti.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Alexandr Lukašenko

Lukašenko ohlásil na február 2022 referendum o novej ústave

28.09.2021 19:13

Podľa analytikov sa autoritársky líder pripravuje na ešte väčšie upevnenie svojej moci po mesiacoch masových protestov.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 127
Celková čítanosť: 879211x
Priemerná čítanosť článkov: 6923x

Autor blogu