Založ si blog

Bude liberálna reforma vzdelávania?

Zľava: Predseda strany SPOLU – občianska demokracia Miroslav Beblavý, líder strany Za ľudí a exprezident Andrej Kiska, predseda hnutia Progresívne Slovensko Michal Truban a predseda strany KDH Alojz Hlina. Zdroj: SITA

Spájanie, ktoré vyzerá zlovestne.
Pripravuje quatro tím – Beblavý, Kiska, Truban, Hlina aj reformu školstva?
Čo môžeme od týchto expertov na vzdelávanie po novom očakávať v učebných osnovách?

Truban – Drogy
Číslo jedna je jednoznačne Truban. Tento osvietený „pedagóg“ môže ponúknuť využitie svojich skúseností z propagácie chľastu a drog a uplatniť ich vo vzdelávacom procese na stredných a vysokých školách. Drogovú tému od negatívneho pohľadu na drogy, pre ich devastujúci vplyv na ľudské osudy, ktorý je zosobnený, napríklad v Baki Sadikim, posunúť, až po vyzdvihnutie ich potenciálu pre kreatívnych ľudí. Už sú známe tri drogové princípy podľa Trubana: „1 dať si prvú malú dávku; 2 opakovať dávky a vychutnávať dopamin; 3 partia.“ A potom Truban má aj veľkú tému „Od chľastu a drog k politickému líderstvu“. Čo toto Trubanovo drogové šialenstvo v skutočnosti môže znamenať?

Kiska – Podvody
Kiska má nevyčerpateľné množstvo tém. Napríklad, ako zarobiť prachy úžerou, krátenie daní a iné finančné a pozemkové podvody, aby si už mladý človek mohol čo najskôr kúpiť prvý miliónový automobil, alebo aj lietadlo.
Ako presvedčiť ľudí marketingom aby Vás volili za prezidenta a ako obísť volebný zákon, ktorý stanovuje strop na výdavky v kampani.
Ako si v politike zachovať stále novú tvár? Aby aj po 5-tich rokoch užívania si prezidentského úradu, takého politika ľudia vnímali ako stále novú tvár.
Ako maximálne vyťažiť výhody, stihnúť prezidentovanie za 3 dni v týždni a stráviť zvyšné 4 dni spravidla s rodinou v Poprade, využívajúc na dopravu štátne lietadlo. Na odľahčenie je zaujímavá aj téma ako plánovať a užívať si prezidentské rodinné dovolenky 10x do roka, teda ako sa v prezidentskom úrade dokázať dobre zregenerovať. A takto pre ľudí aj po 5 rokoch prezidentovania zostane politik neošúchaný nováčik, pri ktorom jeho stúpenci môžu žiť v nádeji, že začne niečo pre nich konečne robiť. A jahôdku ako odstaviť základný demokratický pilier, Ústavný súd od moci, by mohol tiež odprednášať.

Beblavý – Korupcia
Beblavý, jeho horúca téma vychádza z dávnejšej minulosti, veď bol najmladší štátny tajomník už vo vláde Dzurindu od roku 2002, ktorú sponzoroval okrem iných aj Kočner. Téma, ako získať s Kočnerovou pomocou politické koryto a ako sa udržať po niekoľko desaťročí pri ňom, určite môže zaujať.
Jeho prínos k reforme vzdelávania je zacielený na tých mladých, ktorí sa plánujú politikou živiť dlhé roky, kde je rozhodujúce ovládnuť umenie riadenia spoločenského chaosu tak, aby nás politický virvar vyplavil vždy ku korytu.  Beblavého príbeh ukazuje, že toto umenie má dobre zvládnuté a jeho odkaz mladým politikom bude, že politik sa tomuto umeniu môže naučiť tak isto, ako sa môže naučiť písať a čítať.
Ako dosiahnuť reinkarnáciu a dokázať aj po 20 rokoch aktívnej politickej práce vyliezť po chrbte topiaceho sa sponzora Kočnera ako slniečko, s tvárou nového politika aj pre nové, postkočnerovské obdobie? Samozrejme to si vyžaduje mať už nového sponzora a aj Beblavý má tých tém ešte oveľa viac, ale téma o sponzoroch politikov a ich prepriahanie by mohla byť jeho najzaujímavejšou z tohto súdka politickej korupcie.

Hlina – Hmla
Hlina má témy o hľadaní a nachádzaní prienikov kresťanských a liberálnych hodnôt v spolupráci s liberálmi, ktorí presadzujú legalizáciu drog, potraty, manželstvá osôb rovnakého pohlavia, adopciu detí týmito pármi, alebo tiež  zabezpečenie detí s využitím expandujúceho fertilitného priemyslu, ktorý sa tu prirodzene ponúka aby nahradil nízku prirodzenú plodnosť populácie. Hlina je otcom moderného liberálneho kresťanstva, ktoré dokáže sväté dogmy posunúť do nových polôh a podriadiť ich liberálnej ideológii a čaká ho veľa práce pri edukácii mladých kresťanov, keď chce dokázať ich posunúť liberálnym smerom a zjednotiť ich s liberálnou ulicou.

Ako by povedal otec Kuffa, liberalizmus  do kanála, Trubana, Kisku, Beblavého, Hlinu na osušku?

Ako sa proti kovidu profesionálne chránime v našej ambulancii prvého kontaktu

17.09.2021

Jednak čístíme a dekovidizujeme vzduch a to kontinuálne tromi spôsobmi súčasne, vo všetkých priestoroch našej ambulancie od čakárne, cez jej jednotlivé ordinácie, až po vrátane aj WC. 1. V každej miestnosti, vrátane vstupnej čakárne, máme filter TherapyAir- päťvrstvový veľkokapacitný s hepa zložkou a ionizáciou vzduchu. 2. Všade kontinuálne bežia uzavreté UV [...]

Či protizákonná činnosť Lengvarského a Mikasa nikdy neskončí?

15.09.2021

Novou skutočnosťou na ktorú GP teraz upozorňujem je, že obaja menovaní protizákonným nátlakom donucujú obyvateľstvo SR k plneniu vyhlášok ÚVZ SR aj napriek tomu, že tieto vyhlášky sú vydané v rozpore s platnou legislatívou a to konkrétne: . 1. Medzinárodnými normami práva (a) Ústavným zákonom č. 23/1991 Z.z., ktorým sa uvádza Listina základných práv a slobôd, vo [...]

Sabotáž protiepidemických opatrení

14.09.2021

Oznámenie o nových skutočnostiach doplňujúcich moje trestné oznámenie na bývalého ministra zdravotníctva SR Mareka Krajčiho, ktoré som podal osobne na GP SR dňa 3.9.2020 a jeho prepis je uvedený na blogu https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/09/02/trestne-podanie-na-ministra-zdravotnictva-pre-podozrenie-z-pachania-zlocinu-genocidia/. Novou skutočnosťou, na ktorú generálnu [...]

Afganistan

Zdravotníčky a učiteľky v Afganistane vyzvali na obnovenie finančnej pomoci

28.09.2021 23:22

Pred príchodom Talibanu k moci pokrývala zahraničná pomoc takmer 75 percent verejných výdavkov Afganistanu.

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Počet vrážd v USA medziročne stúpol o rekordných 30 percent

28.09.2021 21:41

Za rok 2020 sa v USA odohralo 21 570 vrážd, alebo zabití z nedbanlivosti.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Alexandr Lukašenko

Lukašenko ohlásil na február 2022 referendum o novej ústave

28.09.2021 19:13

Podľa analytikov sa autoritársky líder pripravuje na ešte väčšie upevnenie svojej moci po mesiacoch masových protestov.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 127
Celková čítanosť: 879218x
Priemerná čítanosť článkov: 6923x

Autor blogu