Matovičovo údolie strachu

„Matovičovo údolie strachu“ vyjadruje Výkrik (1893) Eduarda Muncha. Zdroj Pravda https://kultura.pravda.sk/galeria/clanok/494821-edvard-munch-bol-majstrom-zobrazovania-uzkosti/

WHO zverejnila vo svojom bulletine informácie že smrtnosť covidu je 0,23%.
Každý neveriaci sa môže presvedčiť sám tu na tomto linku
Je známe, že smrtnosť chrípky v SR je cca 3%. V rokoch 2007-2017 v priemere zomrelo každoročne na chrípku na Slovensku 1500 pacientov. Takže smrtnosť covidu je viac ako 10x menšia než je u chrípky. Včera som podal na Matoviča trestné oznámenie, lebo som bol presvedčený, že ide spôsobiť genocídu hnaním ľudí do hromadného infikovania covidom, pod zámienkou plošného testovania. Dnes keď vidím, že táto nebezpečná infekcia  má smrtnosť na úrovni bežnej nádchy, musím svoje trestné oznámenie prehodnotiť. On pácha na nás genocídu, ale s pomocou infekcie len vyrába strach, aby mohol ničiť našu ekonomiku a tým celú spoločnosť uvádzal do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej úplné alebo čiastočné fyzické zničenie (Vyhláška č.32/1955 Zb, čl II odsek c)). Je nepochybné, že na zničenie našej ekonomiky, ale vlastne rozsiahlu devastáciu celej spoločnosti, to znamená nielen hospodárstva a s tým súvisiaceho sociálneho zabezpečenia, zdravotníctva, školstva ale aj morálky a duševného zdravia, doplatia ľudia svojimi životmi.
Poslanec OĽANO Milan Vetrák nedávno v rozprave na 15. schôdzi (14. 10. 2020 9:43:01 – 10:12:20) v NRSR vyčíslil, že Matovič zoberie svojimi opatreniami ľuďom 6,5 mld € a preto bolo treba prijať zákon, aby Matovičov štát neniesol zodpovednosť za tieto likvidačné škody.
Minister Krajči tohto roku už tradične nenakúpil žiadne vakcíny proti chrípke a preto sa pacienti ani z rizikových skupín proti chrípke nemôžu dať zaočkovať. Profesor Jarčuška z Matovičovho poradného tímu avizoval, že SR ide nakúpiť 6 miliónov dávok vakcíny proti covidu. Takže proti chrípke, ktorá má smrtnosť 3% a každoročne na ňu zomiera cca 1500 ľudí, štát nepovažoval za potrebné žiadne vakcíny zakúpiť, ale proti covidu so smrtnosťou 0,23% ide štát nakúpiť 6 miliónov kusov vakcín?
Kto ukončí túto Matovičovu psychiatriu?

Krvná transfúzia od očkovaného neočkovanému, je bezpečná? ?

10.12.2025

Môj názor je, že to s tou krvou nie je také jednoduché, aby sme mohli tvrdiť, že krv očkovaných je pre neočkovaných nebezpečná. Čítajte pomaly a premýšľajte: . 1. Pri očkovaní sa podáva mRNA v lipidovej nanočastici. Takto mRNA môže preniknúť do každej bunky zaočkovaného (lipidový obal po uvoľnení mRNA zanikne), mRNA sa dostane nejakou mierou do jadra bunky a najmä [...]

Jesenné očkovanie v sezóne 2025 – 2026

11.11.2025

Čo by sa mal každý dozvedieť! Dr. Judy Mikovits americká vakcinologička, ktorá bola dlhé roky prenasledovaná Dr. Antony Faucim: „Som za očkovanie. Očkovanie je imunoterapia.“ 1. Jesenné očkovanie Od začiatku októbra sme proti chrípke v našej ambulancii zaočkovali už 638 pacientov vakcínou od firmy Sanofi, asi 900 pacientov máme účinne zaočkovaných proti [...]

Varovanie! Jedovatosť a kancerogénnosť mRNA injekcií v kocke

05.11.2025

Ako bývalý dlhoročný vakcinologický expert Slovenskej lekárskej spoločnosti a Slovenskej lekárskej komory pôsobiaci takmer 20 rokov v centrálnej štátnej komisii pre očkovanie (do septembra 2025) sa vyjadrím k tomu, že čo to sú mRNA injekcie od Pfizeru a Moderny. . Teda tu som zhrnul prečo tieto mRNA injekcie nie sú v žiadnom prípade vakcíny: . 1. Toxické nanočastice Do [...]

António José Seguro, Portugalsko

V prvom kole prezidentských volieb v Portugalsku vedie socialistický politik Seguro

18.01.2026 23:01

Keďže žiaden kandidát nezískal nadpolovičnú väčšinu hlasov, uskutoční sa aj druhé kolo.

Letisko Václava Havla Praha.

V Prahe pristálo lietadlo s Čechom prepusteným z venezuelského väzenia

18.01.2026 22:21

Matka pri príchode na letisko novinárom uviedla, že rodina chce poďakovať všetkým, ktorí sa zaslúžili o prepustenie jej syna.

nehoda, diaľnica D2, zrážka

Na D2 pri Stupave smerom do Bratislavy došlo k nehode, polícia odkláňa dopravu

18.01.2026 21:56

Nehoda si vyžiadala troch zranených.

zamrznutý Balaton

VIDEO: To tu roky nebolo. Pozrite sa, ako vyzerá zamrznutý Balaton

18.01.2026 21:55

Maďarský Balaton zamrzol tak, že bolo na ňom možné bezpečne sa korčuľovať. Využilo to množstvo ľudí.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 210
Celková čítanosť: 1488246x
Priemerná čítanosť článkov: 7087x

Autor blogu

Kategórie