Založ si blog

Čaputová podpísala Mengeleho zákon

Prezidentka Zuzana Čaputová, zdroj https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/595753-caputova-podpisala-novelu-ktora-zvyhodnuje-zaockovanych/

Beštia fašizmu prvýkrát zatriasla ľudstvom v druhej svetovej vojne a takmer ho pohltila. V jej jatkách vtedy zahynuli desiatky miliónov ľudí (50-80 miliónov ľudí), milióny boli vraždené v koncentračných táboroch a najbeštiálnejšie zločiny sa diali pri lekárskych pokusoch, ktoré v koncentračných táboroch boli uskutočňované pod vedením doktora medicíny (MUDr.) Jozefa Mengeleho.

Skúsenosťou preživších holokaust bolo, že ľudia úplne ignorujú psychologické gumovanie, ktoré premyslene a cielene predchádza fyzickému vyhladeniu a umožňuje ho. (Mengele’s Errand Boy – https://www.haaretz.com/1.5074613). Keď Židov hnali do spŕch „mysleli si“, že sa idú osprchovať. No dnes sú ľudia hnaní iba na „testovanie“ a „očkovanie“. Zdôvodňuje sa to tým, že ide o verejné zdravie a teda, že zodpovedný jedinec sa týmto procedúram má sám, bez vlastného premýšľania a zhodnotenia, iniciatívne a bez odporu podrobiť. A keď sa občan odmieta vzdať svojich ľudských práv tak mu „štát“ (ukradnutý občanom) v záujme „verejného zdravia“ pomôže diskriminačným zákonom.

Zodpovedný je teda ten, kto sa bez premýšľania podrobí Matovičovým lekárom. Či neplatí, aký Matovič také konzílium odborníkov? To s tou zodpovednosťou, to nie je iba zlý vtip? Nie je náhodou zodpovedný ten kto najprv premýšľa?

Silnou reakciou po skončení vojny boli norimberské procesy a špeciálne odsúdenie a potrestanie Hitlerových najprominentnejších lekárov, psychológov a sociológov, vrátane jeho ministrov zdravotníctva a hygienikov na tresty smrti (Norimberský lekársky proces – https://en.wikipedia.org/wiki/Doctors%27_trial).

Milosrdný samaritán Cyprián Majerník, licencia voľné dielo z https://www.webumenia.sk/dielo/SVK:SNG.O_2478

Hippokratova prísaha, kde sa každý lekár navonok, ale najmä aj pred svojím svedomím zaväzuje „Spôsob svojho života zasvätím podľa vlastných síl a svedomia úžitku chorých a budem ich ochraňovať pred každou krivdou a bezprávím. Ani prosbami sa nedám prinútiť na podanie smrtiaceho lieku…“, bola zjavne porušená nacistickými lekármi. Možno aj preto, následkom tohto súdu s lekármi, vojnovými zločincami, ako silný preventívny nástroj, bol vypracovaný Norimberský kódex (https://en.wikipedia.org/wiki/Nuremberg_Code), ako súbor zásad medicínskej etiky pre experimenty na ľuďoch a tento sa pretavil do medzinárodnej legislatívy v podobe Oviedskej konvencie (Konvencia o ľudských právach a biomedicíne) (https://www.coe.int/en/web/conventions/full-list?module=treaty-detail&treatynum=164), ktorú SR ratifikovala  v roku 1998 a od vtedy je riadnou súčasťou slovenskej legislatívy.
Základný právny názor definovaný v uvedených dokumentoch, ktorý má potenciál účinne zabrániť recidíve fašistických zverstiev je nekompromisné konštatovanie, že záujmy jednotlivých ľudí musia byť nadradené záujmom vedy alebo spoločnosti. Nie je možné postaviť žiadne tzv. verejné zdravie nad dôsledné uplatňovanie ľudských práv každého jednotlivca. Inak povedané o verejnom zdraví sa dá hovoriť iba vtedy, keď opatrenia rešpektujú ľudské práva všetkých členov spoločnosti, aj tých najslabších, žien, detí, starých ľudí a chorých. A iba to, čo rešpektuje základné ľudské práva každého člena spoločnosti, môže byť dobré pre spoločnosť ako celok.

Norimberský kódex jasne stanovuje, že dobrovoľný súhlas ľudskej osoby je absolútne nevyhnutný. Nesmie byť vynucovaný akýmkoľvek násilím, podvodom, klamstvom/zavádzaním, hrozbami, preháňaním, či inou skrytou/záludnou podobou obmedzovania alebo donucovania. A každý jednotlivec, ktorý daný pokus navrhuje, riadi alebo sa na ňom podieľa musí byť pripravený prerušiť prebiehajúci pokus v ktoromkoľvek stupni, ak má dobrý dôvod domnievať sa, že pokračovanie v pokuse pravdepodobne spôsobí poškodenie zdravia, zdravotné postihnutie alebo smrť účastníkovi pokusu. V tejto súvislosti treba pripomenúť už takmer 20 000 úmrtí iba v EÚ v súvislosti s touto experimentálnou vakcináciou. Predsa už dávno nastal dôvod toto experimentálne očkovanie okamžite zastaviť!

Zhrnutie a východisko
1. Dnešné testovanie a očkovanie sú pokusy, ktoré sa dejú v rozpore s medicínskou vedou, aj s platným právom, ale aj tak prebiehajú plošne na všetkých obyvateľoch Zemegule.
2. Neexistuje žiadna odborná verejná diskusia, ktorá by mala byť samozrejmosťou moderných demokratických štátov. Neexistuje ani sloboda slova v médiách a protinázory sú terčom nebývalej ostrakizácie (Adriana Kráľová).
3. Prijatá slovenská „novela zákona o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia“ je diskriminačná, zavádza segregáciu obyvateľov. Bola prijatá v rozpore nielen so zdravým rozumom, medicínskou vedou, ale najmä s „Ústavou“ a ostatnou platnou ľudskoprávnou legislatívou.
4. Podobné medicínske pokusy, nerešpektujúce individuálne ľudské práva, tu už boli za čias Mengeleho. Hoci boli v menšom rozsahu ako tie dnešné, aj tak boli riadne odsúdené a vinníci boli spravodlivo potrestaní. Takže máme tu už precedens na ohodnotenie činov dnešných aktérov.
5. Dnes nám najprv ukradli štáty a potom sa pustili do páchania tohto nekonečného bezprávia, do týchto pokusov na dnešnej ľudskej populácii.
6. Riešenia sú napísané aj v „Ústave“ https://www.zakonypreludi.sk/zz/1992-460
Slovenská republika uznáva a dodržiava všeobecné pravidlá medzinárodného práva, medzinárodné zmluvy, ktorými je viazaná, a svoje ďalšie medzinárodné záväzky. Štátna moc pochádza od občanov, ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich volených zástupcov alebo priamo. Obrana Slovenskej republiky je povinnosťou a vecou cti občanov. Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.“

Kovid aktuálne 13. 9. 2023

18.09.2023

Dr. McCullough predniesol prejav v parlamente Európskej únie 13. septembra 2023 na zasadnutí venovanom Svetovej zdravotníckej organizácii (SZO) a reakcii na pandémiu. Prezentovali sa štyria právnici a päť vedcov. Príhovor Dr. McCulllougha bol rozdelený do troch hlavných okruhov: Biofarmaceutický komplex sa vytvoril po rokoch plánovania a stmeľovania. Toto je fungujúci [...]

Sexuálne a rodové choroby

27.07.2023

LGBTIQ+ LGB (normálne) // TIQ+ (chorobné) Ktorému zlomyseľníkovi napadla skratka LGBTIQ+? Dávať zdravých ľudí a pacientov s duševnými chorobami do jedného vreca? Typické liberálne klamstvo, alebo iba obyčajná progresívna hlúposť? Sexuálna orientácia a rodová identita (rod) I. SEXUÁLNA ORIENTÁCIA A. Normálna (zdravá) sexuálna orientácia Heterosexuáli (H) tvoria 86-88% [...]

Globsec, Hitlerovia a Napoleon

28.05.2023

Je všeobecne akceptované, že Hitler bol nacista, ktorý spáchal na ľudstve doteraz najhoršie zločiny. Vykonávať dnes Hitlerovo dielo, byť jeho pohrobkom, to by nemalo byť vôbec možné, pre nesmierne odstrašujúcu hrôzu a des, ktoré vznikajú u každého človeka, čo i len pri pomyslení na takéto konanie. Ale nie je to tak. Dnes sa Hitler vracia na výslnie a je opäť tu, [...]

britsky vrtulnik Sea King na Ukrajine

Ukrajinci používajú na tajné misie vrtuľník princa Andrewa

01.10.2023 06:00

Kým aktuálne sa najviac hovorí o budúcich dodávkach stíhačiek F-16, jedinými strojmi západnej výroby vo výzbroji ukrajinského letectva sú stále staré britské vrtuľníky Westland Sea King.

Challenger, vojna na Ukrajine, tanky

ONLINE: Briti chcú posielať svojich vojenských inštruktorov priamo na Ukrajinu

01.10.2023 05:55

Spojenci sa doteraz v snahe znížiť riziko priameho konfliktu s Ruskom vyhýbali posielaniu svojich vojakov na Ukrajinu, Británia to plánuje zmeniť.

rokovacia sála, schôdza, májová schôdza, parlament

Kto si sadne do parlamentu? Pozrite si neoficiálny zoznam 150 zvolených poslancov

01.10.2023 05:47

Aj keď výsledky ešte nie sú oficiálne, pokúsili sme sa, aj na základe preferenčných hlasov, dať dohromady mená 150 poslancov nového parlamentu.

ipiccy image  1

Smer suverénne vyhral voľby, PS je sklamané: Pellegrini vie, že rozhodne o budúcej vláde. KDH oslavovalo, Kollár pohorel

01.10.2023 05:30

Vládu s najväčšou pravdepodobnosťou zloží Smer. Kľúčové bude rozhodnutie Hlasu.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 162
Celková čítanosť: 1174635x
Priemerná čítanosť článkov: 7251x

Autor blogu