Založ si blog

Sabotáž protiepidemických opatrení

Oznámenie o nových skutočnostiach doplňujúcich moje trestné oznámenie na bývalého ministra zdravotníctva SR Mareka Krajčiho, ktoré som podal osobne na GP SR dňa 3.9.2020 a jeho prepis je uvedený na blogu https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/09/02/trestne-podanie-na-ministra-zdravotnictva-pre-podozrenie-z-pachania-zlocinu-genocidia/.

Novou skutočnosťou, na ktorú generálnu prokuratúru teraz upozorňujem je, že v rovnakej trestnej činnosti uvedenej v predchádzajúcom podaní pokračuje aj t.č. minister zdravotníctva  Ján Lengvarský a už jednoznačne som identifikoval ako ďalšieho páchateľa, tejto najzávažnejšej trestnej činnosti, hlavného hygienika Jána Mikasa. V súčasnosti tieto osoby, v spolupráci s inými osobami, organizujú návštevu pápeža, v čase šírenia sa nebezpečnej nákazy COVID-19, čím sabotujú vlastné protiepidemické opatrenia. Miesta konania stretnutí s pápežom sa nachádzajú v oranžových a červených zónach a je absolútne reálne, že po uskutočnení desať až stotisícových zhromaždení veriacich a ich rozídení sa po celom Slovensku, dôjde k prudkému šíreniu infekcie a ocitneme sa na Slovensku v čiernych zónach a budeme mať znovu tisíce obetí na životoch a zahltené nemocnice tak, ako to táto vláda a hlavný hygienik urobili už v priebehu druhej vlny, kedy organizovali masové testovanie a očkovanie. Takže najnovšie zločin genocidia kombinujú so zločinom sabotáže vlastných protiepidemických opatrení, čo považujem za mimoriadne ohrozenie životov a zdravia obyvateľstva SR.

V tejto súvislosti upozorňujem na fakt, že ochorenie COVID 19 rovnako napadá zaočkovaných aj nezaočkovaných, to znamená že ho šíria rovnako zaočkovaní aj nezaočkovaní ľudia, respektíve ak budú mať nezaočkovaní test a budú sa môcť zúčastniť z nich iba nezaočkovaní ľudia s negatívnym testom, tak šíriť ochorenie budú logicky iba  zaočkovaní. Čaká nás teda rozšírenie infekcie zaočkovanými osobami. Napriek tomu vedie vláda a na stíhanie osobitne navrhnuté dve osoby, dezinformačnú kampaň proti nezaočkovaným.

Vážený pán Generálny prokurátor JUDr. Maroš Źilinka,
žiadam Vás aby ste urýchlene zasiahli a zvrátili podľa možností túto, už rozbehnutú sabotáž protiepidemických opatrení a zabránili ohrozeniu Slovenska šírením nebezpečnej infekčnej nákazy. Musíte predsa zachrániť ľudí pred hroziacou smrťou a poškodením zdravia.

 

Ako sa proti kovidu profesionálne chránime v našej ambulancii prvého kontaktu

17.09.2021

Jednak čístíme a dekovidizujeme vzduch a to kontinuálne tromi spôsobmi súčasne, vo všetkých priestoroch našej ambulancie od čakárne, cez jej jednotlivé ordinácie, až po vrátane aj WC. 1. V každej miestnosti, vrátane vstupnej čakárne, máme filter TherapyAir- päťvrstvový veľkokapacitný s hepa zložkou a ionizáciou vzduchu. 2. Všade kontinuálne bežia uzavreté UV [...]

Či protizákonná činnosť Lengvarského a Mikasa nikdy neskončí?

15.09.2021

Novou skutočnosťou na ktorú GP teraz upozorňujem je, že obaja menovaní protizákonným nátlakom donucujú obyvateľstvo SR k plneniu vyhlášok ÚVZ SR aj napriek tomu, že tieto vyhlášky sú vydané v rozpore s platnou legislatívou a to konkrétne: . 1. Medzinárodnými normami práva (a) Ústavným zákonom č. 23/1991 Z.z., ktorým sa uvádza Listina základných práv a slobôd, vo [...]

Vedci sú konšpirátori

08.09.2021

Naši vedci, lekári a ministerskí odborníci stále odmietajú postupovať podľa osvedčeného Marikovho protokolu, ktorý na základe desiatok štúdií pre jednotlivé účinné lieky (ivermektín…), vitamíny ( D…), antioxidanty (Quercetin…) a minerály (Zn) vypracovali tieto svetové autority v oblasti medicíny. Lekárske a vedecké kapacity sa hodnotia podľa tzv. [...]

Afganistan

Zdravotníčky a učiteľky v Afganistane vyzvali na obnovenie finančnej pomoci

28.09.2021 23:22

Pred príchodom Talibanu k moci pokrývala zahraničná pomoc takmer 75 percent verejných výdavkov Afganistanu.

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Počet vrážd v USA medziročne stúpol o rekordných 30 percent

28.09.2021 21:41

Za rok 2020 sa v USA odohralo 21 570 vrážd, alebo zabití z nedbanlivosti.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Alexandr Lukašenko

Lukašenko ohlásil na február 2022 referendum o novej ústave

28.09.2021 19:13

Podľa analytikov sa autoritársky líder pripravuje na ešte väčšie upevnenie svojej moci po mesiacoch masových protestov.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 127
Celková čítanosť: 879127x
Priemerná čítanosť článkov: 6922x

Autor blogu