Založ si blog

Sabotáž protiepidemických opatrení

Oznámenie o nových skutočnostiach doplňujúcich moje trestné oznámenie na bývalého ministra zdravotníctva SR Mareka Krajčiho, ktoré som podal osobne na GP SR dňa 3.9.2020 a jeho prepis je uvedený na blogu https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/09/02/trestne-podanie-na-ministra-zdravotnictva-pre-podozrenie-z-pachania-zlocinu-genocidia/.

Novou skutočnosťou, na ktorú generálnu prokuratúru teraz upozorňujem je, že v rovnakej trestnej činnosti uvedenej v predchádzajúcom podaní pokračuje aj t.č. minister zdravotníctva  Ján Lengvarský a už jednoznačne som identifikoval ako ďalšieho páchateľa, tejto najzávažnejšej trestnej činnosti, hlavného hygienika Jána Mikasa. V súčasnosti tieto osoby, v spolupráci s inými osobami, organizujú návštevu pápeža, v čase šírenia sa nebezpečnej nákazy COVID-19, čím sabotujú vlastné protiepidemické opatrenia. Miesta konania stretnutí s pápežom sa nachádzajú v oranžových a červených zónach a je absolútne reálne, že po uskutočnení desať až stotisícových zhromaždení veriacich a ich rozídení sa po celom Slovensku, dôjde k prudkému šíreniu infekcie a ocitneme sa na Slovensku v čiernych zónach a budeme mať znovu tisíce obetí na životoch a zahltené nemocnice tak, ako to táto vláda a hlavný hygienik urobili už v priebehu druhej vlny, kedy organizovali masové testovanie a očkovanie. Takže najnovšie zločin genocidia kombinujú so zločinom sabotáže vlastných protiepidemických opatrení, čo považujem za mimoriadne ohrozenie životov a zdravia obyvateľstva SR.

V tejto súvislosti upozorňujem na fakt, že ochorenie COVID 19 rovnako napadá zaočkovaných aj nezaočkovaných, to znamená že ho šíria rovnako zaočkovaní aj nezaočkovaní ľudia, respektíve ak budú mať nezaočkovaní test a budú sa môcť zúčastniť z nich iba nezaočkovaní ľudia s negatívnym testom, tak šíriť ochorenie budú logicky iba  zaočkovaní. Čaká nás teda rozšírenie infekcie zaočkovanými osobami. Napriek tomu vedie vláda a na stíhanie osobitne navrhnuté dve osoby, dezinformačnú kampaň proti nezaočkovaným.

Vážený pán Generálny prokurátor JUDr. Maroš Źilinka,
žiadam Vás aby ste urýchlene zasiahli a zvrátili podľa možností túto, už rozbehnutú sabotáž protiepidemických opatrení a zabránili ohrozeniu Slovenska šírením nebezpečnej infekčnej nákazy. Musíte predsa zachrániť ľudí pred hroziacou smrťou a poškodením zdravia.

 

Šťastie, zdravie, mier

24.06.2024

1. Prezident Peter Pellegrini bol premiérom a súčasne aj ministrom zdravotníctva na začiatku kovidu. Práve vtedy sa vplížil na Slovensko mrazivý strach prichádzajúci z WHO, a neskôr, aj keď bol už v opozícii sa bez reptania podriaďoval opatreniam, ktoré vznikli transformáciou pokynov WHO v Matovičovej kapustnej hlave. Faktom je, že úmrtnosť na Slovensku na kovid bola na [...]

Statočný Kotlár versus WHO

12.06.2024

Protikovidové opatrenia si experti, o ktorých sa opieralo WHO, vycucali z prsta píše dnes mainstream v Británii aj USA (1). Kedy aj u nás v SME, N-ku či Aktualitách sa to dozvieme? . To, ako WHO tragicky zlyhalo, je vážny dôvod, aby sa v žiadnom prípade právomoci WHO nerozširovali. Táto organizácia sa zmenila, dostala sa pod kontrolu farmabiznisu a niektorých politických [...]

Euroidiocia v medicínskej praxi

05.06.2024

Vraj – očkovanie proti kovidu Osobitný príklad vystupňovanej euroidiocie bolo očkovanie proti kovidu. Kovid bola obyčajná viróza podobná chrípke. Zaujímavý fakt je, že kde bol diagnostikovaný kovid, tam sa celkom vytratila z populácie chrípka. Akoby sa len pozmenil diagnostický test toho istého ochorenia(4). Ako som si overil vo vlastnej praxi, pri včasnej ambulantnej liečbe [...]

Jemen, Izrael, Hudajdá

Pri údere Izraela v Jemene zomreli traja ľudia a 87 bolo zranených, tvrdia povstalci

21.07.2024 08:18

Pri sobotňajšom izraelskom leteckom útoku zomreli traja ľudia a 87 ďalších osôb bolo zranených, uviedla televízia prevádzkovaná jemenskými povstalcami.

601371443

Najprv hajloval, potom ukázal, aké má srdce. Ako anglický futbalista zachránil židovského chlapca z Hitlerovho Nemecka?

21.07.2024 08:00

Anglického futbalistu síce politika nezaujímala, ale vedel, že nacizmus stelesňuje zlo. Keď ho v Berlíne oslovil mladý Žid s prosbou o pomoc, vyhovel mu.

munícia

ONLINE: Čo obrátilo vojnu v prospech Ruska? Chýbajúce delostrelecké granáty, hovoria Ukrajinci v zákopoch

21.07.2024 07:45

Žalostný stav vo výrobe munície na Západe spôsobil, že nie je možné ňou dostatočne zásobovať ukrajinskú armádu. Agentúra Reuters pátrala prečo.

Koncert AC/DC, príprava, Bratislava

Na Bratislavu sa valí rockové peklo. Ak idete na nedeľňajší koncert AC/DC, príďte včas

21.07.2024 07:00

Na nedeľňajšom koncerte AC/DC môže byť viac ako 100-tisíc divákov.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 182
Celková čítanosť: 1276715x
Priemerná čítanosť článkov: 7015x

Autor blogu