Založ si blog

Čaputová fascinovaná odchovancom KSČ

1. Ako uviedla TASR(28.01.2023) slovenská prezidentka Zuzana Čaputová prišla do volebného štábu Petra Pavla. Novozvolenému českému prezidentovi osobne zagratulovala a uviedla, že sa z jeho víťazstva mimoriadne teší, lebo v našom regióne pribudne hlava štátu, ktorá si ctí demokratické hodnoty a ktorej sila pramení v pokoji, informuje spravodajkyňa TASR v Prahe.

Dodala, že víťazstvo novozvoleného prezidenta je zároveň víťazstvom nádeje. „Nádeje o tom, že slušnosť a pravdovravnosť nie je slabosťou, ale je silou, ktorá môže viesť k víťazstvu a to dokonca aj v politike,“ uzavrela.

2. Ako uviedla TASR(25.11.2020) slovenská prezidentka Zuzana Čaputová podpísala novelu zákona o nemorálnosti a protiprávnosti komunistického systému. Nová legislatíva hovorí, že Komunistická strana Československa, ako aj Komunistická strana Slovenska boli zločinnou a zavrhnutiahodnou organizáciou, ktorých činnosť smerovala k potláčaniu ľudských práv a demokratického systému.

Takže novozvolený prezident generál Petr Pavel uvádza našu prezidentku Zuzanu Čaputovú do radostného stavu z víťazstva demokracie. Petr Pavel pochádza z rodiny komunistického armádneho funkcionára, ktorý bol šedou eminenciou na MO ČSSR. Je absolventom Vojenskej akadémie Antonína Zápotockého, kde pôsobil aj ako predseda základnej organizácie KSČ. Potom ešte po protekcii absolvoval postgraduálny spravodajský kurz Varšavskej Zmluvy pod vedením sovietskej GRU v rámci ktorého tento lojálny komunista pôsobil opäť ako predseda základnej organizácie KSČ, kde sa opäť osvedčil pri zabezpečovaní vedúcej úlohy KSČ aj v tejto špeciálnej jednotke ČSLA.
Manželku si vtedy nomenklatúrny komunistický káder Petr Pavel našiel, ako inak, medzi s armádou spriaznenými mladými komunistkami. RSDr. Eva Zelená vyštudovala za politruka ČSLA na Vojenskej politickej akadémii Klementa Gottwalda. No a dnes to tento komunistický párik posvätený GRU, rozviedčík a politručka ČSLA dotiahli na prezidetský pár v ČR.

Mám „Jiříkovo vidění“, alebo ja sa teda nestačím tešiť.
Opäť zvíťazila nádej, slušnosť a pravdovravnosť. Len či naozaj. Prezidentka Čaputová to vie všetko zdôvodniť, tým že komunistov  rozdeľuje na dobrých komunistov Pavlovcov, Kiskovcov, Leška… a na ich zlých komunistických tútorov Zápotockého, Gottwalda… Veď na to predsa slúži aj ten zákon, ktorého novelizáciu tak vehementne v roku 2020 podporila, aby vyzdvihla tých dobrých prevracačov kabátov, „našich“ komunistov v skutočnosti rodených „demokratov“ súcich aj do tých najvyšších štátnych funkcií a odsudzuje iba tých naozaj zločinných a zavrhnutiahodných komunistov, ktorí náš štát vybudovali.
Prezident generál Petr Pavel už oznámil, že sa chystá spolu s našou prezidentkou Zuzanou Čaputovou odcestovať do Kyjeva aby navštívili prezidenta Volodymyra Zelenského a dohodli, ako konkrétne bude prebiehať pomoc Ukrajine. Je vojak a ide predostrieť Zelenskému svoje víťazné vojnové plány.
Tak nám Pán Boh pomáhaj bratia Slováci a Česi.

Pokus o paralýzu referenda

21.01.2023

„Politikom sa neverí, politici sa kontrolujú. Verí sa v Boha, verí sa v prírodu, verí sa v krásu, verí sa v myšlienku, ideu. V politika sa neverí, a kto v neho verí, je idiot!“ (Karel Kryl) „Toto je taká najzásadnejšia vec na ktorú musíme mať jednoznačný názor v zmysle, že ak sú tu prvky priamej demokracie ako napríklad referendum tak má byť urobené [...]

Odpovede dr. Michalovi Pijákovi

16.12.2022

V poslednej dobe mi uznávaný vedec a lekár dr. Michal Piják venoval niekoľko statusov na fb, v ktorých naznačoval, že z hľadiska vedy, ktorej sa cíti byť predstaviteľom, ma zaraďuje medzi dezinformátorov a konšpirátorov. Keďže som na fb chronicky zablokovaný, vyjadrujem svoje názory touto cestou. Očkovanie Paradoxne dr. Piják, ktorý sa nechal zaočkovať proti [...]

Čo sa stalo Jurajovi Krajčikovi?

25.11.2022

1. Tento 19 ročný mladý muž na svojom Twitteri 15.8.2022 uviedol, že je homosexuálny Žid. Jeho vyhlásenie z Twittera, kde je to Jurajom Krajčikom napísané, reprodukovala vo svojej reportáži aj televízia JOJ (noviny.sk) https://www.noviny.sk/krimi/711690-o-tom-co-sa-odohravalo-v-hlave-extremistu-vypoveda-jeho-komunikacia-na-internete-je-plna-nasilia-a-odhodlania-vrazdit Je naozaj [...]

Credit Suisse, UBS

Padli banky. Heger vysvetľuje, či sa Slováci majú obávať o vklady

24.03.2023 11:03

V USA zbankrotovala banka Silicon Valley Bank, vo Švajčiarsku zase Credit Suisse preberie finančný dom UBS. Mali by sa Slováci obávať o vklady?

spravodlivosť, váhy

Advokáti vítajú, že vláda odobrila novelu Trestného zákona, majú však výhrady

24.03.2023 10:32

Novela kladie okrem iného dôraz na ukladanie alternatívnych trestov.

Eduard Heger

Heger: Slovensko je pripravené poskytnúť svoje kapacity na výrobu munície

24.03.2023 09:54

Heger podčiarkol, že naša susedná krajina potrebuje muníciu rýchlo, pretože čelí veľkej ofenzíve zo strany Ruska.

Spojené voľby do regionálnych samospráv 2022

Prieskum: Voľby by vyhral Smer. Do parlamentu by sa dostalo osem strán

24.03.2023 09:19, aktualizované: 10:13

Ochotu zúčastniť sa na parlamentných voľbách deklarovalo 59 percent opýtaných.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 156
Celková čítanosť: 1115278x
Priemerná čítanosť článkov: 7149x

Autor blogu