Založ si blog

Čaputová fascinovaná odchovancom KSČ

1. Ako uviedla TASR(28.01.2023) slovenská prezidentka Zuzana Čaputová prišla do volebného štábu Petra Pavla. Novozvolenému českému prezidentovi osobne zagratulovala a uviedla, že sa z jeho víťazstva mimoriadne teší, lebo v našom regióne pribudne hlava štátu, ktorá si ctí demokratické hodnoty a ktorej sila pramení v pokoji, informuje spravodajkyňa TASR v Prahe.

Dodala, že víťazstvo novozvoleného prezidenta je zároveň víťazstvom nádeje. „Nádeje o tom, že slušnosť a pravdovravnosť nie je slabosťou, ale je silou, ktorá môže viesť k víťazstvu a to dokonca aj v politike,“ uzavrela.

2. Ako uviedla TASR(25.11.2020) slovenská prezidentka Zuzana Čaputová podpísala novelu zákona o nemorálnosti a protiprávnosti komunistického systému. Nová legislatíva hovorí, že Komunistická strana Československa, ako aj Komunistická strana Slovenska boli zločinnou a zavrhnutiahodnou organizáciou, ktorých činnosť smerovala k potláčaniu ľudských práv a demokratického systému.

Takže novozvolený prezident generál Petr Pavel uvádza našu prezidentku Zuzanu Čaputovú do radostného stavu z víťazstva demokracie. Petr Pavel pochádza z rodiny komunistického armádneho funkcionára, ktorý bol šedou eminenciou na MO ČSSR. Je absolventom Vojenskej akadémie Antonína Zápotockého, kde pôsobil aj ako predseda základnej organizácie KSČ. Potom ešte po protekcii absolvoval postgraduálny spravodajský kurz Varšavskej Zmluvy pod vedením sovietskej GRU v rámci ktorého tento lojálny komunista pôsobil opäť ako predseda základnej organizácie KSČ, kde sa opäť osvedčil pri zabezpečovaní vedúcej úlohy KSČ aj v tejto špeciálnej jednotke ČSLA.
Manželku si vtedy nomenklatúrny komunistický káder Petr Pavel našiel, ako inak, medzi s armádou spriaznenými mladými komunistkami. RSDr. Eva Zelená vyštudovala za politruka ČSLA na Vojenskej politickej akadémii Klementa Gottwalda. No a dnes to tento komunistický párik posvätený GRU, rozviedčík a politručka ČSLA dotiahli na prezidetský pár v ČR.

Mám „Jiříkovo vidění“, alebo ja sa teda nestačím tešiť.
Opäť zvíťazila nádej, slušnosť a pravdovravnosť. Len či naozaj. Prezidentka Čaputová to vie všetko zdôvodniť, tým že komunistov  rozdeľuje na dobrých komunistov Pavlovcov, Kiskovcov, Leška… a na ich zlých komunistických tútorov Zápotockého, Gottwalda… Veď na to predsa slúži aj ten zákon, ktorého novelizáciu tak vehementne v roku 2020 podporila, aby vyzdvihla tých dobrých prevracačov kabátov, „našich“ komunistov v skutočnosti rodených „demokratov“ súcich aj do tých najvyšších štátnych funkcií a odsudzuje iba tých naozaj zločinných a zavrhnutiahodných komunistov, ktorí náš štát vybudovali.
Prezident generál Petr Pavel už oznámil, že sa chystá spolu s našou prezidentkou Zuzanou Čaputovou odcestovať do Kyjeva aby navštívili prezidenta Volodymyra Zelenského a dohodli, ako konkrétne bude prebiehať pomoc Ukrajine. Je vojak a ide predostrieť Zelenskému svoje víťazné vojnové plány.
Tak nám Pán Boh pomáhaj bratia Slováci a Česi.

Poďme voliť mier, proti mäsiarovi Korčokovi

03.04.2024

Korčok je klon Zelenského, Bidena, Albrightovej, Pavla, Kisku, Čaputovej, Fialu, Leyenovej, Dzurindu, Demeša, Matoviča, Hegera… Tieto mená, toto panoptikum najodpudzujúcejších vojnových štváčov predsa nemôže nikoho presvedčiť o dobrých úmysloch. Dopomôcť k uchopeniu moci na Slovensku týmto neľudským kreatúram prostredníctvom nesvojprávnej bábky, Korčoka? To [...]

Zločiny proti pravde

01.04.2024

Zoberme si do hľadáčika progresívnych škrabákov. Z hľadiska úrovne, extrémnosti a nedôveryhodnosti sú Tódová, Vagovič a Hanzelová na špici pelotónu aktivistických pseudožurnalistov. „Todová je navyše dôvodne podozrivá z toho, že bola konfidentkou organizovanej skupiny v štruktúrach orgánov činných v trestnom konaní, ktorá manipulovala s trestnými konaniami“ [...]

Volebný kompas

19.03.2024

Každého človeka môžeme posudzovať podľa rôznych kritérií. Zhodnotiť jeho vlastnosti, ktoré sú navrstvené vo viacerých úrovniach. 1. Morálna úroveň čestný/nečestný – čestnosť človeka a teda aj politika by mala byť hodnotou u tejto profesie postavenou na piedestál. Pellegrini prezidentské voľby organizuje a súčasne v nich kandiduje. Vlastnú kandidatúru de [...]

Medveď

Vlani 14, tento rok už 10. Stretnutie s medveďom môže mať fatálne následky. Ale čo stretnutie s diviakom?

20.04.2024 15:49

Medveď reaguje útokom alebo agresívnym prístupom častejšie voči ľuďom, ktorí sú pri stretnutiach aktívni.

Krádeže áut USA - 2016

Zo závodu ukradli a predali súčiastky za trištvrte milióna eur, polícia obvinila šesť páchateľov

20.04.2024 15:18

V prípade preukázania viny hrozí obvineným trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov.

Baerbock, Netanjahu

Hádka kvôli Gaze? Nie sme ako nacisti, nahneval sa Netanjahu na nemeckú ministerku

20.04.2024 14:00

Počas návštevy nemeckej šéfky diplomacie Annaleny Baerbockovej v Tel Avive došlo k ostrej výmene názorov medzi ňou a izraelským premiérom, ktorý poprel, že by ľudia v Pásme Gazy hladovali.

Peter Pellegrini

Ctite si zmluvu, odkázal Dankovi Raši: Problémom je, že sa vidí ako nástupca Pellegriniho. Majerský počul hlasy o konci Dolinkovej

20.04.2024 13:07, aktualizované: 15:06

Milan Majerský predpokladá, že poslanci KDH zahlasujú za zvolenie súčasného ministra Richarda Rašiho do funkcie predsedu parlamentu.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 177
Celková čítanosť: 1243591x
Priemerná čítanosť článkov: 7026x

Autor blogu