Založ si blog

Mor ich . . . .

…ich, tú bandu farizejov (Čaputová, Šimečka, Sulík, Majerský a spol.).
Morálni úbožiaci, chronickí klamári, nepriatelia štátu. Odkundesi, odrodilci, tu na rodnej hrude presadzujúci cudzie záujmy (USA) na úkor života nás všetkých, nás domácich obyvateľov. Poškodili už zásadným spôsobom slovenský štát, vykrádajú spoločný majetok, rozkladajú spoločnosť, zdravotníctvo, vzdelávací systém, sociálne istoty, likvidujú cirkev, rodinu a dokonca ničia aj budúcnosť vlastných detí. Nenávidia všetko a všetkých. Mimovládky urobili z veľkej časti mládeže tlupu nesvojprávnych, zhypnotizovaných hlupákov, papkajúcich LGBTI kaleráby o rovnosti, gender nevraživosť, pseudodemokratickú pakultúru, klimatické bludy, drogy a ostatné šmakocinky dekadentného západu. Velebia vojny a zatracujú mier a teraz, keď prehrali riadne demokratické voľby na Slovensku, rozfukujú zlobu podľa ukrajinského vzorca.  Psychopati a sociopati, za misu šošovice predajú aj vlastné matere. Na námestiach počuť hanebné reči. Vedie ich toxickou injekciou tzv. proti kovidu poškodená Magda Vášáryová. Obyčajný drobný zlodejíček Richard Sulík upozorňuje, že aj uhladený Ivan Korčok, dôležitý ako korkový štupeľ, je skrytý niekde v dave. Farizej Majerský opierajúci sa ako o barličku o morálne vyhoreného kresťana v osobe Františka Mikloška, infantilný Šimečka – jednoduchý Miško, aktivistický historik pseudodemokracie Patrik Dubovský, kontroverzný, pápežom Benediktom odvolaný, arcibiskup Bezák vyzdvihujúci ľudskú dôstojnosť Čaputovej režimu, toho istého režimu, ktorý zabíjal pacientov. Nerešpektujú výsledky volieb, vyzývajú k protestom proti vláde. Chamtivé, citovo zmrazené osoby sú potvrdením Sokratových slov, že tí najhlúpejší sa derú v demokracii najsilnejšie k moci. Nesmieme im to dovoliť!
Veď títo pri moci už boli. Namiesto riadneho vládnutia v prospech našej spoločnosti robili viac ako tri roky, do slova a do písmena, bordel v štáte. V každej oblasti života sme upadli na úplné dno.  Dokonca pripravili o život desaťtisíce ľudí. Igor Matovič, Eduard Heger, Richard Sulík a spol. z pozícií vo vláde, v kozom paláci Andrej Kiska a neskôr Zuzana Čaputová, dnes spolu so svojím koňom Michalom Šimečkom, zásadným spôsobom tlačia na vozíku vraždu Slovenska. A popritom nezabudnú neúmerne naberať statky zo spoločného do vlastných kešení.

Ľudia ich prekukli. Po zásluhe prehrali voľby. Kde berú tú sebeckú drzosť zasievať chaos v štáte. Konšpirátori protivládneho sprisahania. Čím horšie tým lepšie. Hádžu polená pod nohy dnešnému krízovému riadeniu Ficovým záchranným tímom. Škodia nám všetkým.
Vlastizrada! Títo lúzri poškodili zásadným spôsobom Slovensko. Nesmú sa ich zločiny premlčať!
Lipšic a Kolíková sú synonymom temných síl zla, spod ktorých sa musí Slovensko oslobodiť. V tomto kontexte je dôležitý dnešný boj za zničenie riadiaceho centra, ktorým je bezpochyby Lipšicova špeciálna prokuratúra. Ľudia trpeli a zomierali, ale Daniel Lipšic s Máriou Kolíkovou sa smiali.
Za údajnú vlastizradu sme si zamordovali otca vlasti, pána prezidenta Jozefa Tisa. Čo potom s týmito skutočnými vlastizradcami Slovenska sa má dnes stať? Za svoje obludné zločiny musia byť riadne súdení pred špecializovaným trestným súdom!

Opakujme si na povzbudenie:

Mor ho, hoj mor ho detvo môjho rodu,
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom
mor ty len a voľ nebyť ako byť otrokom…

Hynú i naši, hynú, ale sťa víťazi!
Žiadna rana zvuk bôľu z úst im nevyrazí,…

Dajme sa rozťať a krv do poslednej kvapky vylejme.
Padlú než kleslú v otrockém jarme naríkať.

Nebáť sa rán, že snáď sa nezahoja a milovať…

Korčok (p)rezidentom

20.02.2024

Slovensko má naozaj „šťastie“. Významný realizátor americkej zahraničnej politiky náš pán Ivan Korčok hýbe Slovenskom podľa nôt z USA. Slušne, ale rozhodne! On, ktorý má s prezidentom Bidenom spoločný dokonca aj stav mysle, sa rozhodol kandidovať za jeho rezidenta na Slovensku a pokračovať po Kiskovi a Čaputovej ešte úspešnejšie v náročnej službe pre americkú [...]

HIV pacient

14.02.2024

Homosexuálny poslanec PS Tomáš Hellebrant sa pred 15 rokmi nainfikoval vírusom HIV. Lieči sa v zahraničí a tu na Slovensku to vraj nikomu nepovedal, pretože sa obával politického zneužitia. No možno práve naopak, keby informoval aj verejnosť, že je HIV pozitívny a išiel by príkladom v statočnom boji s touto zákernou, pohlavne prenosnou chorobou, získal by na Slovensku, [...]

Postihnutí „vakcínou“? Otestujte sa!

07.02.2024

Päť otázok a päť odpovedí, aby bola diagnostika ľahšia a najmä rýchlejšia. 1. Odmietate tzv. restoratívnu justíciu, win win riešenie pre páchateľov aj pre obete? Ak si myslíte, že a) Slováci by mali mať naďalej 4x vyššie tresty za tie isté ekonomické a korupčné trestné činy než je to vo vyspelej EÚ; b) obeť ekonomickej trestnej činnosti neuprednostní radšej [...]

Emmanuel Macron a Gabriel Attal

Už sa vie, čo by robili na Ukrajine cudzí vojaci a súperka Macrona si vypočula, že by vyzbrojila Putina

28.02.2024 03:00

Šéf francúzskej diplomacie ozrejmil, ako by si prezident Emmanuel Macron predstavoval pôsobenie vojakov vyslaných na Ukrajinu.

thumbnail image001, pr, nepouzivat

Pellegrini: Noha slovenského vojaka na Ukrajinu nevkročí

27.02.2024 19:04

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Peter Pellegrini trvá na tom, že Slovensko nebude posielať svojich vojakov na Ukrajinu.

Michal Šipoš

Koalícia plánuje ukončiť parlamentnú schôdzu, tvrdí Šipoš

27.02.2024 18:04

„Parlamentné vrabce čvirikajú, že v stredu chcú páni poslanci ukončiť túto schôdzu, pretože idú prezidentské voľby," uviedol poslanec hnutia Slovensko.

Poľsko, NATO

Prídu špeciáli či ženisti? Kto pošle na Ukrajinu vojakov a čo na to Rusko?

27.02.2024 17:23

Experti pre Pravdu vysvetlili, ako by západné jednotky mohli pomôcť Kyjevu, a či je reálne, že ich niektoré štáty nasadia.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 173
Celková čítanosť: 1225865x
Priemerná čítanosť článkov: 7086x

Autor blogu