Založ si blog

Mor ich . . . .

…ich, tú bandu farizejov (Čaputová, Šimečka, Sulík, Majerský a spol.).
Morálni úbožiaci, chronickí klamári, nepriatelia štátu. Odkundesi, odrodilci, tu na rodnej hrude presadzujúci cudzie záujmy (USA) na úkor života nás všetkých, nás domácich obyvateľov. Poškodili už zásadným spôsobom slovenský štát, vykrádajú spoločný majetok, rozkladajú spoločnosť, zdravotníctvo, vzdelávací systém, sociálne istoty, likvidujú cirkev, rodinu a dokonca ničia aj budúcnosť vlastných detí. Nenávidia všetko a všetkých. Mimovládky urobili z veľkej časti mládeže tlupu nesvojprávnych, zhypnotizovaných hlupákov, papkajúcich LGBTI kaleráby o rovnosti, gender nevraživosť, pseudodemokratickú pakultúru, klimatické bludy, drogy a ostatné šmakocinky dekadentného západu. Velebia vojny a zatracujú mier a teraz, keď prehrali riadne demokratické voľby na Slovensku, rozfukujú zlobu podľa ukrajinského vzorca.  Psychopati a sociopati, za misu šošovice predajú aj vlastné matere. Na námestiach počuť hanebné reči. Vedie ich toxickou injekciou tzv. proti kovidu poškodená Magda Vášáryová. Obyčajný drobný zlodejíček Richard Sulík upozorňuje, že aj uhladený Ivan Korčok, dôležitý ako korkový štupeľ, je skrytý niekde v dave. Farizej Majerský opierajúci sa ako o barličku o morálne vyhoreného kresťana v osobe Františka Mikloška, infantilný Šimečka – jednoduchý Miško, aktivistický historik pseudodemokracie Patrik Dubovský, kontroverzný, pápežom Benediktom odvolaný, arcibiskup Bezák vyzdvihujúci ľudskú dôstojnosť Čaputovej režimu, toho istého režimu, ktorý zabíjal pacientov. Nerešpektujú výsledky volieb, vyzývajú k protestom proti vláde. Chamtivé, citovo zmrazené osoby sú potvrdením Sokratových slov, že tí najhlúpejší sa derú v demokracii najsilnejšie k moci. Nesmieme im to dovoliť!
Veď títo pri moci už boli. Namiesto riadneho vládnutia v prospech našej spoločnosti robili viac ako tri roky, do slova a do písmena, bordel v štáte. V každej oblasti života sme upadli na úplné dno.  Dokonca pripravili o život desaťtisíce ľudí. Igor Matovič, Eduard Heger, Richard Sulík a spol. z pozícií vo vláde, v kozom paláci Andrej Kiska a neskôr Zuzana Čaputová, dnes spolu so svojím koňom Michalom Šimečkom, zásadným spôsobom tlačia na vozíku vraždu Slovenska. A popritom nezabudnú neúmerne naberať statky zo spoločného do vlastných kešení.

Ľudia ich prekukli. Po zásluhe prehrali voľby. Kde berú tú sebeckú drzosť zasievať chaos v štáte. Konšpirátori protivládneho sprisahania. Čím horšie tým lepšie. Hádžu polená pod nohy dnešnému krízovému riadeniu Ficovým záchranným tímom. Škodia nám všetkým.
Vlastizrada! Títo lúzri poškodili zásadným spôsobom Slovensko. Nesmú sa ich zločiny premlčať!
Lipšic a Kolíková sú synonymom temných síl zla, spod ktorých sa musí Slovensko oslobodiť. V tomto kontexte je dôležitý dnešný boj za zničenie riadiaceho centra, ktorým je bezpochyby Lipšicova špeciálna prokuratúra. Ľudia trpeli a zomierali, ale Daniel Lipšic s Máriou Kolíkovou sa smiali.
Za údajnú vlastizradu sme si zamordovali otca vlasti, pána prezidenta Jozefa Tisa. Čo potom s týmito skutočnými vlastizradcami Slovenska sa má dnes stať? Za svoje obludné zločiny musia byť riadne súdení pred špecializovaným trestným súdom!

Opakujme si na povzbudenie:

Mor ho, hoj mor ho detvo môjho rodu,
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom
mor ty len a voľ nebyť ako byť otrokom…

Hynú i naši, hynú, ale sťa víťazi!
Žiadna rana zvuk bôľu z úst im nevyrazí,…

Dajme sa rozťať a krv do poslednej kvapky vylejme.
Padlú než kleslú v otrockém jarme naríkať.

Nebáť sa rán, že snáď sa nezahoja a milovať…

Šťastie, zdravie, mier

24.06.2024

1. Prezident Peter Pellegrini bol premiérom a súčasne aj ministrom zdravotníctva na začiatku kovidu. Práve vtedy sa vplížil na Slovensko mrazivý strach prichádzajúci z WHO, a neskôr, aj keď bol už v opozícii sa bez reptania podriaďoval opatreniam, ktoré vznikli transformáciou pokynov WHO v Matovičovej kapustnej hlave. Faktom je, že úmrtnosť na Slovensku na kovid bola na [...]

Statočný Kotlár versus WHO

12.06.2024

Protikovidové opatrenia si experti, o ktorých sa opieralo WHO, vycucali z prsta píše dnes mainstream v Británii aj USA (1). Kedy aj u nás v SME, N-ku či Aktualitách sa to dozvieme? . To, ako WHO tragicky zlyhalo, je vážny dôvod, aby sa v žiadnom prípade právomoci WHO nerozširovali. Táto organizácia sa zmenila, dostala sa pod kontrolu farmabiznisu a niektorých politických [...]

Euroidiocia v medicínskej praxi

05.06.2024

Vraj – očkovanie proti kovidu Osobitný príklad vystupňovanej euroidiocie bolo očkovanie proti kovidu. Kovid bola obyčajná viróza podobná chrípke. Zaujímavý fakt je, že kde bol diagnostikovaný kovid, tam sa celkom vytratila z populácie chrípka. Akoby sa len pozmenil diagnostický test toho istého ochorenia(4). Ako som si overil vo vlastnej praxi, pri včasnej ambulantnej liečbe [...]

Donald Trump

Trumpov tím nezaháľa: Harrisová je horšia než Biden, vyhlásil. Majú plán 'politického útoku'

21.07.2024 22:24

Republikáni volajú aj po rezignácii z prezidentské­ho postu.

Election 2024 Biden

Biden odstúpil z boja, aby porazil Trumpa. Chce zachrániť demokratov a Ameriku

21.07.2024 21:56

Demokratický prezident Joe Biden sa dnes rozhodol odstúpiť z boja o znovuzvolenie, ale čaká ho ešte posledný zápas.

Biden

Biden odstupuje z boja o Biely dom, podporil viceprezidentku Harrisovú

21.07.2024 20:02, aktualizované: 22:42

Myslím, že je v najlepšom záujme mojej strany a našej krajiny, aby som odstúpil, bolo mi cťou, uviedol prezident USA.

Dúhový Pride 2024 v Bratislave, LGBT pochod

Na Pride v Nemecku prišlo vyše milión ľudí. Je to významná demonštráciu za demokraciu, povedal tamojší minister

21.07.2024 18:37

Podujatie Lauterbach označil za "veľmi významnú demonštráciu za demokraciu, slobodu, za práva" kvír ľudí.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 182
Celková čítanosť: 1276904x
Priemerná čítanosť článkov: 7016x

Autor blogu