Založ si blog

Demokracia! Filozofia psychiatrie, cirkus Humberto

„Labyrint světa a ráj srdce! (Jan Amos Komenský)“
Prezradili sa. Vedú obyčajnú vojnu. Svetovú vojnu. Vojny tu boli vždy. Vždy ide o to isté. Jedna skupina ľudí sa chce násilím zmocniť územia, zdrojov obživy a majetku iných ľudí. Jedni ľudia druhých ľudí zabíjajú, zotročujú, znásilňujú a plienia ich majetok.
Oj, ľudia, ľúti ľudia, vy draví šakali! brať život! skiaď to právo? — či ste ho vy dali?! (Ján Botto)
Či už to boli egyptskí faraóni, Židia, starovekí Gréci, Rimania, križiaci, Turci, Tatári, Mongoli, Švédi, Briti, Španieli, Holanďania, Belgičania, Francúzi, … USA, USA, USA! Vždy išlo o to isté: ničenie slabšieho, silnejším.
.
Sv. – svetová, či svätá? Prvá, druhá a dnes už beží 3. sv. tzv. hybridná vojna. V procese vývoja vojen to postúpilo tak ďaleko, že sa odohráva boj súčasne a všadeprítomne na celom svete minimálne bojom vo vnútri každého jednotlivého človeka, potom bojujú navzájom medzi sebou občania v každom jednom štáte, až nakoniec sú boje medzi rôznymi štátmi. Štáty sú často ovládané cudzími záujmami a tak vznikajú aj tzv. proxy vojny, ako napríklad dnešná vojna na Ukrajine. V skutočnosti je to zástupná vojna USA proti Rusku. Svätá vojna podľa mňa znamená, že bojuje dobro so zlom, dobrí ľudia proti zlým. Naozaj, dnes je to celosvetová svätá vojna! Vo vnútri aj navonok v USA, v Rusku, v Nemecku… Vnútornú vojnu, vo svojom vnútri, so svojím vlastným svedomím musí vybojovať každý z nás, potom podľa výsledkov vznikajú záujmové skupiny ľudí a boj zúri navzájom medzi nimi. Všade zápasí dobro, ktoré predstavujú vlastenci obhajujúci svoje prirodzené právo na vlastný plnohodnotný život vo vlastnom štáte, so zlom zahraničných uchvatiteľov a ich agentov. Našťastie, na Slovensku ľudia, ktorí už vedia čo sa deje, predstavujú väčšinu. Spájame sa vedení Ficom a Harabinom, a tak môžeme úspešne bojovať s menšinou zlých ľudí, s tzv. „serešovcami“. Táto menšina presadzuje záujmy zahraničných mocností a je nimi aj výdatne vyživovaná a logisticky podporovaná spletencom britských, amerických a izraelských tajných služieb. To ju do značnej miery posilňuje a robí z nej vážnu hrozbu pre existenciu Slovenska. „Serešovci“ sú podporovaní mediálnymi manipuláciami tzv. „domácich“ médií, v skutočnosti je to zo zahraničia riadená tlač, rádiá a televízie (médiá globalistov). Potom sa tu realizuje ich podpora brutálnou selekciou a reguláciou domácich užívateľov globálnych sociálnych sietí (selektívne blokovanie a vymazávanie) a činnosťou rôznych organizácií zahraničných vlád (tzv. MVO, mimovládky, sú mimovládne, ale iba vo vzťahu k vláde SR). Tak na Slovensku je podvodne, klamstvami vytvorené deformované informačné pole naladené nepriateľsky k národnoštátnym záujmom a tradičným hodnotám tu žijúcich obyvateľov. Ich bludy a konfabulácie dnes stoja proti našim konšpiráciám. Zastúpenie EÚ a zahraničné ambasády, najmä britská, USA  a tiež izraelská, ťahajú nitky na prospech sebeckých záujmov chamtivých majiteľov zemegule. Bludárov a užitočných idiotov tu na Slovensku dnes vedie Šimečka, Lipšic, Čaputová… a ako staronové želiezka vykuté v „serešovskom“ ohni Korčok s Ódorom. Kocky boli hodené. Zabudli sme, že boj dobra proti zlu sa nikdy nekončí, ale už sme sa hádam zobudili.
.
Aj Rusko sa poučilo. Doteraz vždy nechalo cudzie vojská (Napoleona, či Hitlera…) najprv plieniť svoje vlastné územie a až následne všetkých nepriateľov prevalcovalo a vyhnalo za cenu mimoriadnych obetí a utrpenia vlastného ľudu. Tentoraz majú v čele strategického génia Putina, kombináciu generálov Suvorova a Sun-C´, ktorý určil za bojisko s nepriateľom územie cudzieho štátu, Ukrajinu. Určil miesto, aj čas. Hlavná výhoda pre Rusko je, že devastačný konflikt prebieha mimo jeho územia. Devastuje sa štát, na ktorého území sa rozmiestnil nepriateľ. Rusko s výhodou využíva na boj tzv. „popravčie kláty“ či „mlynčeky na mäso“, mestá ako (Bachmut, Avdejevka…), v ktorých dekapituje jednotky bojujúce za záujmy Západu. Tie tam slepo vpochoduvávajú a idú na smrť vo svojej nafúkanej hlúposti. Západ počas posledných dvoch storočí (od von Bismarcka 1815-1898) si pripravoval Ukrajinu ako zbraň proti Rusku. Keď im to Stalin pokazil víťazstvom v 2. sv. vojne, tak Západ už vyškolené falangy nacistov musel zachraňovať vo Veľkej Británii, Kanade a v Južnej Amerike, aby sa potom po roku 1991 na Ukrajinu mohli vrátiť a silnieť, až zvládli puč (Majdan) v roku 2014, keď  ich Západ znovu dostal k moci. No všetko to bola iba márnosť nad márnosť. Putin nezaprie v sebe džudistu, veď v skutočnosti, práve naopak, z Ukrajiny vznikla smrtiaca zbraň proti Západu, ktorý sa spojil do NATO. Nikto tak dobre nepozná toto bojisko ako Rusi. Nikde nie sú pre Rusov také výhodné podmienky na ničenie NATO ako na Ukrajine. Postupne, ako nepriateľské vojská a technika do pripravených pascí vchádzajú, sú v nich zničené. Čo nerozumiete Putinovej stratégii? On nebojuje proti Ukrajine, ktorá je sama obeťou tejto vojny. Od začiatku je jasné, že nepriateľom, ktorý napadol Rusko nie je Ukrajina, ale Západ spojený v NATO. Áno, je to boj do posledného západného tanku, do poslednej západnej húfnice… Okrem toho že Rusko ničí nepriateľa raketami, dronmi, s využitím REB…, ruský Boh to zariadil tak, že technika nepriateľa sa topí v bahne. Rusko im dodáva ešte aj ropu, len aby sa ich tanky mohli dostať na Ukrajinu a utopiť sa v blate. Áno, sú tam veľké obete Slovanov, ale bez toho, že Rusko zlomí NATO väz, nemožno dosiahnuť trvalý mier, nemožno ubrániť slovanský svet.
.
Fejková demokracia. Je to obyčajná vojna o územie, o moc, „s úmyslom vraždy s besom skaziteľa (Hviezdoslav)“. Akáže demokracia? USA a demokracia? Vyvražďovanie a ožobračovanie ľudí po celom svete sa podľa bludov a konfabulácií mainstreamu nazýva „demokracia“? Bombardovanie Juhoslávie, Iraku, Líbye, Sýrie, Afganistanu, Jemenu…milióny zabitých civilistov. To iba skutočne naivní ľudkovia  môžu uveriť dobrým úmyslom tohto krvilačného psa. Avšak to pyšné impérium už padá. V dnešnej dobe je až groteskné, že namiesto mohutnej, dobre vycvičenej a najmodernejšou technikou vybavenej armády, v skutočnosti ide o potemkinovské vojsko štátu, ktorý je riadený zreteľnou demenciou postihnutým a fyzicky chatrným moribundným pacientom, ktorý, hoci sa mu pod rukami rozpadáva jeho vlastné impérium, kuje šialené pikle a chce obsadiť územie iného pevne organizovaného národa. Dá sa v krátkom čase očakávať, že v osobnom živote, aj vo vojenstve Bidena čaká to isté. Konečná porážka.
.
Takáto je pravda:
„Západ má nedostatok pracovnej sily, problémy so zásobovaním a obranné obstarávanie je veľmi pomalé. Mnohé európske krajiny vyprázdnili svoje strategické rezervy tým, že poslali vojenskú techniku a zbrane na Ukrajinu. Dnes sú ich sklady a zbrojovky doslova prázdne. Týka sa to aj Nemecka, ktoré vyprázdňuje svoj 108 miliardový fond posielaním peňazí a zbraní na Ukrajinu. USA sa už tiež zbavili veľkej časti svojich mimoriadne dôležitých vojenských zásob tým, že ich všetky poslali na Ukrajinu.“
https://www.hlavnespravy.sk/prichadzaju-zvesti-o-skorom-odstaveni-zaluzneho-presunie-sa-aj-hlavne-mesto/3382890
.
Nech sa to nakoniec skončí ako v „Pachovi“ zakričal Jozef Króner:
„Na kone! Nemáme! Tak utekajme!“
Už aby na tento povel USA vojská utekali z Európy!

Korčok (p)rezidentom

20.02.2024

Slovensko má naozaj „šťastie“. Významný realizátor americkej zahraničnej politiky náš pán Ivan Korčok hýbe Slovenskom podľa nôt z USA. Slušne, ale rozhodne! On, ktorý má s prezidentom Bidenom spoločný dokonca aj stav mysle, sa rozhodol kandidovať za jeho rezidenta na Slovensku a pokračovať po Kiskovi a Čaputovej ešte úspešnejšie v náročnej službe pre americkú [...]

HIV pacient

14.02.2024

Homosexuálny poslanec PS Tomáš Hellebrant sa pred 15 rokmi nainfikoval vírusom HIV. Lieči sa v zahraničí a tu na Slovensku to vraj nikomu nepovedal, pretože sa obával politického zneužitia. No možno práve naopak, keby informoval aj verejnosť, že je HIV pozitívny a išiel by príkladom v statočnom boji s touto zákernou, pohlavne prenosnou chorobou, získal by na Slovensku, [...]

Postihnutí „vakcínou“? Otestujte sa!

07.02.2024

Päť otázok a päť odpovedí, aby bola diagnostika ľahšia a najmä rýchlejšia. 1. Odmietate tzv. restoratívnu justíciu, win win riešenie pre páchateľov aj pre obete? Ak si myslíte, že a) Slováci by mali mať naďalej 4x vyššie tresty za tie isté ekonomické a korupčné trestné činy než je to vo vyspelej EÚ; b) obeť ekonomickej trestnej činnosti neuprednostní radšej [...]

Emmanuel Macron a Gabriel Attal

Už sa vie, čo by robili na Ukrajine cudzí vojaci a súperka Macrona si vypočula, že by vyzbrojila Putina

28.02.2024 03:00

Šéf francúzskej diplomacie ozrejmil, ako by si prezident Emmanuel Macron predstavoval pôsobenie vojakov vyslaných na Ukrajinu.

thumbnail image001, pr, nepouzivat

Pellegrini: Noha slovenského vojaka na Ukrajinu nevkročí

27.02.2024 19:04

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Peter Pellegrini trvá na tom, že Slovensko nebude posielať svojich vojakov na Ukrajinu.

Michal Šipoš

Koalícia plánuje ukončiť parlamentnú schôdzu, tvrdí Šipoš

27.02.2024 18:04

„Parlamentné vrabce čvirikajú, že v stredu chcú páni poslanci ukončiť túto schôdzu, pretože idú prezidentské voľby," uviedol poslanec hnutia Slovensko.

Poľsko, NATO

Prídu špeciáli či ženisti? Kto pošle na Ukrajinu vojakov a čo na to Rusko?

27.02.2024 17:23

Experti pre Pravdu vysvetlili, ako by západné jednotky mohli pomôcť Kyjevu, a či je reálne, že ich niektoré štáty nasadia.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 173
Celková čítanosť: 1225850x
Priemerná čítanosť článkov: 7086x

Autor blogu