Založ si blog

Ako sa proti kovidu profesionálne chránime v našej ambulancii prvého kontaktu

Jednak čístíme a dekovidizujeme vzduch a to kontinuálne tromi spôsobmi súčasne, vo všetkých priestoroch našej ambulancie od čakárne, cez jej jednotlivé ordinácie, až po vrátane aj WC.
1. V každej miestnosti, vrátane vstupnej čakárne, máme filter TherapyAir- päťvrstvový veľkokapacitný s hepa zložkou a ionizáciou vzduchu.
2. Všade kontinuálne bežia uzavreté UV žiariče.
3. Kontinuálne máme v každej miestnosti, vrátane vstupnej čakárne,  spustený aj Sanisafer Sanispace 60H, ozonizátor ktorý naše miestnosti napĺňa ozónom a to okamžite zničí každý jednotlivý vírus kovidu, ktorý by sa prípadne v našej ambulancii mohol objaviť od pacientov s kovidom.
Kapacitou prístrojov máme pokrytý 1,5-2 násobok objemu našich priestorov a v čakárni máme pre istotu sanisafery radšej dva.
Takže môžete k nám vstúpiť s dôverou, nenechávame nič na náhodu.

Čo sa týka ďalšieho prvku profesionálnej ochrany personálu nie je to očkovanie ani rúška. Toto injikovanie látok, tzv. proti kovidu, nemá dáta ani pre účinnosť a ani pre bezpečnosť, aby sa to dalo nazývať vakcínou. Preto sme tento druh nespoľahlivej a nebezpečnej ochrany zavrhli hneď od začiatku. Za profesionálne považujeme okrem starostlivosti o bezinfekčný vzduch, preventívne užívanie vitamínov, minerálov a antioxidantov podľa protokolu prof. Maríka a samozrejme v tom zahrnuté preventívne užívanie ivermektínu.
Dlhodobo užívam ivermektín v dávke 0,2 mg/kg teraz v dobe delta varianty 2x do týždňa. No vytypoval som si za tých najlepších svetových odborníkov tím Dr. Paula Marika, má napríklad takéto hodnotenie: Marik 94, Meduri 57, Varen 43. Naši lekári a vedci Pavol Jarčuška 11, Peter Sabaka 8, Alena Koščálová 2, Jozef Šuvada, expert WHO 1, Peter Celec 31, kontroverzný bdiaci-spiaci Vladimír Krčméry mal 24. (https://sk.wikipedia.org/wiki/Hirschov_index). Strašenie ivermektínom, to že spôsobuje ochorenie pečene, tak to sa pri doporučenom dávkovaní vôbec nevyskytuje, je bezpečný aj u detí. Toto strašenie je iba súčasť neprofesionálneho marketingu výrobcov neúčinných injekcií. Samozrejme, ak si dáme dávku ivermektínu ako pre koňa (cca 700 kg), tak potom môžu byť nežiadúce účinky, ale za to ivermektín nemôže. Preto dôkladne vypočítajme jeho dávku podľa skutočnej hmotnosti pacienta.
Situácia je vážna predovšetkým preto, lebo život zachraňujúce informácie si treba dôkladne pohľadať a preveriť. Musíme sa naučiť odolávať klamstvu, ktoré sa na nás valí z každej strany.
Takto sme spolu so sestričkou zvládli už stovky pacientov s kovidom a tu sme.
Takže vydržať priatelia, koronu s použitím sedliackeho rozumu a rád múdrych lekárov a moderných technológií zvládneme tak najlepšie ako sa to len dá.

Kompas ľudskosti

03.03.2022

Hodnoty EÚ =ľudská dôstojnosť, sloboda, demokracia, rovnosť, právny štát a ľudské práva= sú dnes dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Základom našej spoločnosti je ich rešpektovanie. Toto sú naše hodnoty, ktorých dodržiavanie musí byť samozrejmosťou v jednotlivosti aj vo vzájomnom súlade a určujú ľudský kompas ľudskosti tak, aby nezablúdil nikto z nás. Toto [...]

točko Prokopová, Lengvarský, Mikas

22.02.2022

Generálna prokuratúra SR Štúrova 2 812 85 Bratislava ________________________ V Bratislave dňa 22. 2. 2022 VEC: Trestné oznámenie MUDr. Peter Lipták, nar. 15.02.1960, bytom … Bratislava podávam, týmto trestné oznámenie na MUDr. Vladimíra LENGVARSKÉHO, MPH / PhDr. RNDr. MUDr. Jána MIKASA, PhD., MPH / MUDr. Elenu PROKOPOVÚ, pre podozrenie, že svojím [...]

Putin architekt nového svetového poriadku

21.02.2022

Dnes večer, 21.2.2022, Ruská federácia uzná Doneckú a Luganskú republiku. Následne tieto republiky uznajú aj ďalšie štáty Sveta. Okamžite, alebo súčasne s týmto procesom politickej emancipácie nových štátov, bude uzatvorená a podpísaná aj dohoda o priateľstve a spolupráci medzi DNR/LNR a Ruskou federáciou, čím sa zabezpečí spolupráca v oblasti obrany. Na základe [...]

naď čaputová OS ozbrojené sily vojaci

Najdôveryhodnejšou inštitúciou na Slovensku sú ozbrojené sily a polícia

26.05.2022 22:50

Treťou najdôveryhodnejšou je prezidentka Zuzana Čaputová. Naopak, najmenej ľudí dôveruje vláde a parlamentu.

Budova Najvyššieho súdu v Poľsku poľsko

Poľskí poslanci schválili zrušenie senátu Najvyššieho súdu, ktorý kritizovala EÚ

26.05.2022 21:48

Súdny dvor Európskej únie v Luxemburgu minulý rok rozhodol, že disciplinárny senát porušuje zásady právneho štátu v EÚ.

ukrajina azovstal mariupol ruiny trosky

Najbohatší muž Ukrajiny plánuje zažalovať Rusko za obrovské straty

26.05.2022 20:41

Straty spôsobené bombardovaním oceliarní Azovstaľ, ktoré Rinat Achmetov vlastní, dosahujú do výšky 17 až 20 miliárd dolárov.

kevin spacey

Kevina Spaceyho obvinili zo sexuálneho napadnutia troch mužov

26.05.2022 19:49

Herec už predtým všetky obvinenia z nevhodného správania poprel.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 148
Celková čítanosť: 1028034x
Priemerná čítanosť článkov: 6946x

Autor blogu