Založ si blog

Ako sa proti kovidu profesionálne chránime v našej ambulancii prvého kontaktu

Jednak čístíme a dekovidizujeme vzduch a to kontinuálne tromi spôsobmi súčasne, vo všetkých priestoroch našej ambulancie od čakárne, cez jej jednotlivé ordinácie, až po vrátane aj WC.
1. V každej miestnosti, vrátane vstupnej čakárne, máme filter TherapyAir- päťvrstvový veľkokapacitný s hepa zložkou a ionizáciou vzduchu.
2. Všade kontinuálne bežia uzavreté UV žiariče.
3. Kontinuálne máme v každej miestnosti, vrátane vstupnej čakárne,  spustený aj Sanisafer Sanispace 60H, ozonizátor ktorý naše miestnosti napĺňa ozónom a to okamžite zničí každý jednotlivý vírus kovidu, ktorý by sa prípadne v našej ambulancii mohol objaviť od pacientov s kovidom.
Kapacitou prístrojov máme pokrytý 1,5-2 násobok objemu našich priestorov a v čakárni máme pre istotu sanisafery radšej dva.
Takže môžete k nám vstúpiť s dôverou, nenechávame nič na náhodu.

Čo sa týka ďalšieho prvku profesionálnej ochrany personálu nie je to očkovanie ani rúška. Toto injikovanie látok, tzv. proti kovidu, nemá dáta ani pre účinnosť a ani pre bezpečnosť, aby sa to dalo nazývať vakcínou. Preto sme tento druh nespoľahlivej a nebezpečnej ochrany zavrhli hneď od začiatku. Za profesionálne považujeme okrem starostlivosti o bezinfekčný vzduch, preventívne užívanie vitamínov, minerálov a antioxidantov podľa protokolu prof. Maríka a samozrejme v tom zahrnuté preventívne užívanie ivermektínu.
Dlhodobo užívam ivermektín v dávke 0,2 mg/kg teraz v dobe delta varianty 2x do týždňa. No vytypoval som si za tých najlepších svetových odborníkov tím Dr. Paula Marika, má napríklad takéto hodnotenie: Marik 94, Meduri 57, Varen 43. Naši lekári a vedci Pavol Jarčuška 11, Peter Sabaka 8, Alena Koščálová 2, Jozef Šuvada, expert WHO 1, Peter Celec 31, kontroverzný bdiaci-spiaci Vladimír Krčméry mal 24. (https://sk.wikipedia.org/wiki/Hirschov_index). Strašenie ivermektínom, to že spôsobuje ochorenie pečene, tak to sa pri doporučenom dávkovaní vôbec nevyskytuje, je bezpečný aj u detí. Toto strašenie je iba súčasť neprofesionálneho marketingu výrobcov neúčinných injekcií. Samozrejme, ak si dáme dávku ivermektínu ako pre koňa (cca 700 kg), tak potom môžu byť nežiadúce účinky, ale za to ivermektín nemôže. Preto dôkladne vypočítajme jeho dávku podľa skutočnej hmotnosti pacienta.
Situácia je vážna predovšetkým preto, lebo život zachraňujúce informácie si treba dôkladne pohľadať a preveriť. Musíme sa naučiť odolávať klamstvu, ktoré sa na nás valí z každej strany.
Takto sme spolu so sestričkou zvládli už stovky pacientov s kovidom a tu sme.
Takže vydržať priatelia, koronu s použitím sedliackeho rozumu a rád múdrych lekárov a moderných technológií zvládneme tak najlepšie ako sa to len dá.

Dobre ukrytá duševná choroba

21.04.2024

Pôvodne som si myslel, že v doterajšej WHO klasifikácii chýbajú dôležité psychiatrické diagnózy, konkrétne “Duševná zaostalosť s vysokým IQ”. . Duševná zaostalosť, diagnózy F70-F73, postupne graduje od ľahkého po najťažší stupeň postihnutia, teda od debility (IQ od 50 – 69, mentálny vek 9 – 12 rokov), cez imbecilitu (IQ 35 – 49, mentálny vek 6 [...]

Poďme voliť mier, proti mäsiarovi Korčokovi

03.04.2024

Korčok je klon Zelenského, Bidena, Albrightovej, Pavla, Kisku, Čaputovej, Fialu, Leyenovej, Dzurindu, Demeša, Matoviča, Hegera… Tieto mená, toto panoptikum najodpudzujúcejších vojnových štváčov predsa nemôže nikoho presvedčiť o dobrých úmysloch. Dopomôcť k uchopeniu moci na Slovensku týmto neľudským kreatúram prostredníctvom nesvojprávnej bábky, Korčoka? To [...]

Zločiny proti pravde

01.04.2024

Zoberme si do hľadáčika progresívnych škrabákov. Z hľadiska úrovne, extrémnosti a nedôveryhodnosti sú Tódová, Vagovič a Hanzelová na špici pelotónu aktivistických pseudožurnalistov. „Todová je navyše dôvodne podozrivá z toho, že bola konfidentkou organizovanej skupiny v štruktúrach orgánov činných v trestnom konaní, ktorá manipulovala s trestnými konaniami“ [...]

koláž, fotky, mReportér

Takto nádherne nebo hralo farbami. Jedny z najkrajších záberov na polárnu žiaru boli zachytené na strednom Slovensku

18.05.2024 05:00

Toto sú najlepšie videá týždňa, ktoré zachytili naši mReportéri.

Pápež František

Za uzdravenie Fica sa modlí aj pápež, poslal list Čaputovej

17.05.2024 21:49

Pápež František zaslal v súvislosti s atentátom na slovenského premiéra Roberta Fica list prezidentke Zuzane Čaputovej.

Robert Kaliňák, odkaz

Kaliňák: Vykreslili ste Fica ako zlo, takto to dopadlo. Očakávame jedno úprimné prepáčte

17.05.2024 19:11

Spoločenský zmier sa nedá postaviť na falošnej politickej korektnosti, uviedol Robert Kaliňák. Žiada od tých, ktorí vykreslili Fica ako zlo, jedno úprimné prepáčte.

kosovo nato

Baerbocková: Kosovo patrí do Rady Európy. Srbsko v takom prípade hrozí odchodom

17.05.2024 18:25

Nemecká ministerka zahraničných vecí Annalena Baerbocková v piatok vyzvala lídrov Kosova, aby čo najskoršie splnili podmienky na prijatie do Rady Európy.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 178
Celková čítanosť: 1251357x
Priemerná čítanosť článkov: 7030x

Autor blogu