Založ si blog

Poďme voliť mier, proti mäsiarovi Korčokovi

Korčok je klon Zelenského, Bidena, Albrightovej, Pavla, Kisku, Čaputovej, Fialu, Leyenovej, Dzurindu, Demeša, Matoviča, Hegera… Tieto mená, toto panoptikum najodpudzujúcejších vojnových štváčov predsa nemôže nikoho presvedčiť o dobrých úmysloch. Dopomôcť k uchopeniu moci na Slovensku týmto neľudským kreatúram prostredníctvom nesvojprávnej bábky, Korčoka? To predsa nemôže nikto normálny urobiť. Musel by byť prinajmenšom pod vplyvom drog, alebo mať mozog celkom vymytý progresívnymi sľubmi, úplatkami, či klamármi v médiách, ktoré Slovákom progresívci ukradli.
Zelenský vyvražďuje Ukrajinu. Mohol uzatvoriť s Putinom vzájomne výhodný mier už v apríli 2022, ale on poslúchol Johnsona a Bidena  a vohnal ukrajinský národ do náručia strašnej smrti.
V zabíjaní má Korčok bohaté skúsenosti: už v roku 1999 spolupracoval s Bidenom na gansterskom  bombardovaní Juhoslávie v rozpore s rezolúciou OSN. Práve on, Korčok, bol tou Dzurindovou podržtaškou, čo technicky zabezpečovala nerušený prelet bombardérov NATO ponad Slovenskom.
Nakoniec nás Korčok dotiahol do NATO, ako inak než podvodom, bez referenda, do tej nečestnej útočnej, vraj obrannej, organizácie, a schvaľoval všetky agresie USA a NATO. Najhoršia bola v Iraku, kde USA a NATO úmyselne a z vymysleného dôvodu zabili asi milión civilistov, zbúrali im mestá, ulúpili bohaté statky, vyčistili Irak od historických pamiatok, správali sa ako africké kobylky, požierajúce bohatú úrodu. USA sú najhoršie zlo, ktoré dnes parazituje na ľudstve, a Korčok je pravou rukou tejto obludy na Slovensku. Korčok má podiel na zničení našej armády, je jedným z kmotrov  okupácie Slovenska vojskom USA. Neverím, že tohto amerického agenta si zvolíme sami za prezidenta!? Tohto podvodníka a klamára, ktorý tlačí pred sebou vraždy obetí doterajšej koloniálnej politiky USA a vydáva ich, farizej, za výsledok úsilia o celosvetový mier?
Pavel, Fiala, Leyenová, Biden… majú dnes podporu 17% – 37% voličov. Títo, vo svojich vlastných štátoch nepodporovaní politickí trpaslíci by si mali zbaliť svoje „saky-paky“ a vypadnúť do zabudnutia. Zločinci nemajú žiaden mandát na rozpútanie vojny!
Korčokova priateľka Albrightová bola balkánskou mäsiarkou a vrahyňou pol milióna irackých detí. Okrem iných jej zločinov, práve tieto najviac rezonujú v našej pamäti.
Podporovateľ Korčoka Pavel je absolvent Vysokej školy politickej KSČ a bývalý predseda jej základnej organizácie KSČ. Väčšieho komunistu ako bol Pavel v histórii tejto vzdelávacej inštitúcie, pýchy KSČ, nenájdete. Za zásluhy bol vybraný do kurzu rozviedčíkov KGB. Nebodaj Rusko v zahraničí realizuje politiku: čím horšie, tým lepšie? Potom je pravdepodobné, že jej vykonávateľom v ČR je súčasný prezident Pavel, keďže vidíme, že ČR statočne rozvracia. Možnože na túto podvratnú úlohu je na Slovensku predurčený Korčok, bývalý agent ŠTB.
Fiala český tajtrlík bez podpory občanov. Leyenová, najskorumpovanejšia osoba v EÚ, ktorú už konečne rieši prokurátor.  Šestica amerických lúzrov Kiska, Čaputová, Demeš, Dzurinda, Matovič, Heger, podporovaná modlitbami Sralabandy predstavuje dokonalý príklad organizovanej zločineckej skupiny páchateľov najzávažnejšej trestnej činnosti a preto všetci jej členovia patria jednoznačne do rúk OČTK.
Nechceme sa stať druhou Ukrajinou, nedáme si našich synov poslať do vojny, odmietame prísť o štátnu suverenitu vzdaním sa práva veta, odmietame progresívny liberalizmus ako antihumánnu ideológiu mentálne retardovaných ľudí, odmietame zvrátenú politickú LGBTIQ sektu a jej výmysly, odmietame sa vzdať našich dejín, tradícií, kultúry a morálky!
.
Kto zostane doma automaticky dá hlas mäsiarovi Korčokovi, tomu mäsiarovi, ktorý podporuje genocídu palestínskeho národa židovskými nacistami v Gaze.
V tom prípade Slováci, nech nám pán Boh pomáha!

Šťastie, zdravie, mier

24.06.2024

1. Prezident Peter Pellegrini bol premiérom a súčasne aj ministrom zdravotníctva na začiatku kovidu. Práve vtedy sa vplížil na Slovensko mrazivý strach prichádzajúci z WHO, a neskôr, aj keď bol už v opozícii sa bez reptania podriaďoval opatreniam, ktoré vznikli transformáciou pokynov WHO v Matovičovej kapustnej hlave. Faktom je, že úmrtnosť na Slovensku na kovid bola na [...]

Statočný Kotlár versus WHO

12.06.2024

Protikovidové opatrenia si experti, o ktorých sa opieralo WHO, vycucali z prsta píše dnes mainstream v Británii aj USA (1). Kedy aj u nás v SME, N-ku či Aktualitách sa to dozvieme? . To, ako WHO tragicky zlyhalo, je vážny dôvod, aby sa v žiadnom prípade právomoci WHO nerozširovali. Táto organizácia sa zmenila, dostala sa pod kontrolu farmabiznisu a niektorých politických [...]

Euroidiocia v medicínskej praxi

05.06.2024

Vraj – očkovanie proti kovidu Osobitný príklad vystupňovanej euroidiocie bolo očkovanie proti kovidu. Kovid bola obyčajná viróza podobná chrípke. Zaujímavý fakt je, že kde bol diagnostikovaný kovid, tam sa celkom vytratila z populácie chrípka. Akoby sa len pozmenil diagnostický test toho istého ochorenia(4). Ako som si overil vo vlastnej praxi, pri včasnej ambulantnej liečbe [...]

Donald Trump

Trumpov tím nezaháľa: Harrisová je horšia než Biden, vyhlásil. Majú plán 'politického útoku'

21.07.2024 22:24

Republikáni volajú aj po rezignácii z prezidentské­ho postu.

Election 2024 Biden

Biden odstúpil z boja, aby porazil Trumpa. Chce zachrániť demokratov a Ameriku

21.07.2024 21:56

Demokratický prezident Joe Biden sa dnes rozhodol odstúpiť z boja o znovuzvolenie, ale čaká ho ešte posledný zápas.

Biden

Biden odstupuje z boja o Biely dom, podporil viceprezidentku Harrisovú

21.07.2024 20:02, aktualizované: 22:42

Myslím, že je v najlepšom záujme mojej strany a našej krajiny, aby som odstúpil, bolo mi cťou, uviedol prezident USA.

Dúhový Pride 2024 v Bratislave, LGBT pochod

Na Pride v Nemecku prišlo vyše milión ľudí. Je to významná demonštráciu za demokraciu, povedal tamojší minister

21.07.2024 18:37

Podujatie Lauterbach označil za "veľmi významnú demonštráciu za demokraciu, slobodu, za práva" kvír ľudí.

Peter Lipták

Som všeobecný praktik, lekár, pešiak medicíny. Všímam si následky, rozmýšľam o ich príčinách a hľadám súvislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 182
Celková čítanosť: 1276901x
Priemerná čítanosť článkov: 7016x

Autor blogu